Zaloguj się, aby obserwować  
Damiano604

Poszukuje ładowarki teleskopowej do 1,8m

Polecane posty

Damiano604    0

Witam, mam do was ogromną prośbe, poszukuje ładowarki teleskopowej która bedzie miała 180 cm, wiem że to rzadko spotykane ale w oborze mam ganek środkowy który ma 190 cm. Kasa jaka moge na to przeznaczyc to 30 tys. podajcie mi jakies modele które moge szukać głownie interesuje mnie Manitou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

za 30 tyś to nie wiem czy cokolwiek kupisz. kupowałem ostatnio ładowarke. powiem ci ze poniżej 40 tys to kupa złomu nie warto jeździć ogladać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal225    14

Tak jak kolega wyżej pisze za 30 tys. cieżko co kolwiek kupić i przeważnie teleskop ma ponad 2 m . wysokości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damiano604    0

gadek5228 ta merlo to nawet nie jest zła a tak wogóle to co o niej myślicie, jaki to ma silnik? A i jaką może ona mieć szerokość?

Weidemann tez jest nie zły ale trzeba to przemysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

rozumie że 1,8m to szerokość ładowarki??? jezeli ganek ma 1,9m to zapomnij że 5cm luzy wystarczy :D


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadek5228    132

Żeczywiście jak byś miał 5cm luzu z każdej strony to jest naprewde ciężko,żeby sprzętu nie optłuc do przodu to do przodu ale jak przyjdzie cofać to już będzie niemały problem,musiał byś poprostu mocno uważać,i będzie to bardzo denerwujące ;[ lepiej wybrać coś gdzie będzie większy zapas przestrzeni.Te ładowarki Weidemanna są bardzo ciekawe,bardzo zwrotne,siłę też mają jak na tak małe maszynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Marka jak każda inna.Kumpel kupił merlo ze 2 lata temu. Do tej pory ją ma i działa mu dobrze. Z tym że nowszy model niż ten na foto i dał chyba 56 tys.

Generalnie marka nie ma tu większego znaczenia. Jak ładowarka jest styrana to każda bedzie się sypać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damiano604    0

No taka prawda, najważniejsze żeby pompy były dobre a silnik to tam można zrobić zawsze remont generalny ale manitou i tak mi sie najbardziej podoba, jest bardziej masywniejszy i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manitou BT420, z tego co wiem to jedyny taki niski telesko. Ta Merlo z linku na bank ma wiecej niz 1,8m.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damiano604    0

Mi się jeszcze widzi Manitou 523 male tez jest, znaczy się odemnie to nie zależy, bo ja nie żądze tylko wuja a ja jemu tylko pomagam poszukac w internecie dobrego sprzetu i dlatego radze sie was ^^ tylko ze te merlo to już całkiem zniszczone a wiadomo jak chcesz cos kupic to takie zeby dobrze wygladalo i wszystko bylo sprawne, szczeże mówiac to że niby ma miec 1,80 a to moim zdaniem do tej obory i tak nie musi wjezdzac jedynie do bramy jak z balotami bo baloty zawsze mozna kulać a w dodatku to jest świniarnia to tam z kiszonka nie będzie się jeździć ale tam mówie odemnie to nie zalezy, ja kupil bym takiego manitou z 2,15 szerokość i było by git, bo takie z 1,80 bardzo ciężko jest znaleźć a te co maja ponad 2m to jest dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adi29    0

Witam Ja posiadam od 2 lat ladowarke JCB 520-50 rok 1998 Super maszynka jestem z niej bardzo zadowolony. 2 tony udzwigu i 5 metrow wysiegnik silnik prkins spala podczas pracy okolo 4 litrow Najwiecej pali podczas jazdy po drogach na duzych obrotach ale z tego co wiem to kazda ladowarka czy koparko ladowarka po drogach wiecej pali niz podczas zaladunku . Pracuje w gospodarstwie z produkcja zwierzeca- wywoz obornika, zaladunek pasz itd Ladowarke ta bede sprzedawal gdyz jestem zainteresowany nowa ( mam podpisane dofinansowanie) Ladowarka ta ma wymiary szerokosc 1.8 a wysokosc 2.1 . lub 2 dokladnie nie pamietam! Cena jaka warta jest ta maszyna to 72000 zl Jak ktos ma pytania to prosze pisac pelas217@wp.pl

Edytowano przez adi29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z ładowarką JCB 536-70 Agri. Po naprawie siłownika skrętu przedniej osi, przednie koła nie chcą skręcać w prawo. Przed rozebraniem miałem 4 koła przekręcone w prawym kierunku (tylne w lewo, przednie w prawo). Po założeniu siłownika tylne były na maksa w lewo a przednie po wpływem powietrza poszły w lewo i teraz jest jakby psi chód tylko ze nie można kręcić w prawo. Luzowałem węże aby wyszło powietrze, niby wyszło bo teraz już leci sam olej ale przednie koła nie chcą ruszyć w prawo, jedynie na lewarku jak podniosę to na zgaszonej przekręcę po podniesieniu ale gdy odpalę to idą lewo. Może ktoś coś podpowie. Pozdrawiam!
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj