Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wyder

w ktorym miejscy umiejscowic antene od radia w 4514

Polecane posty

Wyder    0

w ktorym miejscu umiejscowic antene od radia

Edytowano przez Wyder

robert983    22

antena to raczej na dachu w najwyższym miejscu w samochodzie też na dachu jest mocowana tylny błotnik tezbyłby dobrym miejscem albo do ramki kabiny żeby trochę wystawała nad dach żeby nie przeszkadzała w czasie gdy do garażu parkujesz itp

adrin6231    13

4514 mają zaslepione gumą wyjście anteny na dachu chyba z prawej strony z przodu ale dobrze zdaje też egzamin na uchwycie umieszczonym przy drzwiach ten do przytrzymywania sie przy wchodzeniu

Wiadomość z agroFakt.pl

DrJoint    0

wcale nie mocnuj antety tylko weź od kabla antenowego ten cienki drucik ze środka podczep pod masę ursusa, a ten drugi nie podłaczaj nigdzie. bedzie lepiej niz z anteny

coolman111    54

4514 mają zaslepione gumą wyjście anteny na dachu chyba z prawej strony z przodu ale dobrze zdaje też egzamin na uchwycie umieszczonym przy drzwiach ten do przytrzymywania sie przy wchodzeniu

Ta zaślepka jest z lewej strony. Jednak jeśli kupiłeś antenę typowo dachową to nie da rady, bo dziura jest z boku dachu. Będziesz musiał wywiercić otwór w górze dachu.

fender    0

Ja w MF255 w kabinie komfortowej starego typu antenę mam zamontowaną do góry nogami - nie wystaje poza kabinę i dobrze odbiera.

rafal4610    54

wcale nie mocnuj antety tylko weź od kabla antenowego ten cienki drucik ze środka podczep pod masę ursusa, a ten drugi nie podłaczaj nigdzie. bedzie lepiej niz z anteny

żeby nie zakładać nowego tematu...

Otóż kupiłem antene do mojego Forda i słabo odbiera. Kupiłem wzmacniacz antenowy i nie pomogło i przypomniałem sobie o tym co tu pisze kolega. Robił to ktoś ? Bo nie chce znowu kupować anteny i myśle że może to by pomogło. Czyli że rozciąć kabel od anteny i cienki drucik podłączyć pod mase ? I normalnie wtyke do radia i wszystko będzie grać i nie spali radia ?

DrJoint    0

tak, dokładnie jak to napisałes:

rozciąć kabel od anteny i cienki drucik podłączyć pod mase

napewno radia nie spali, a jeśli spali z tej winy to oddam ci za nie kase :)

rafal4610    54

tylk że radio też jest podłączone pod mase... Jakoś mam obawy :D Chyba pewniej będzie kupić nową antene bo mi szkoda radia :D Dałem 20zł i bd trzymał na zabytek :D

DrJoint    0

Nie szkodzi że radio masz pod mase, w niektórych radiach jest nawet tak robione że masa i jeden kabel głośnikowy to to samo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować