Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
antonio86

sipma z-224/1

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
antonio86    38

Czy jest możliwa wymiana samej tuleji w korpusie supłacza czy trzeba cały korpus wymieniać?

Mam tam trochę luzu, a to podobno jest przyczyna przepuszczania gdy ma troche ciężej.

Jak nabije tam smaru do oporu to przez jakaś godzinke idzie dobrze, a potem znowu problemy.

Chodzi mi o pozycje 6. http://sklep.sipma.pl/index.php/product/list/id_category/851/producer_id

JANCZAK1176    39

Kolego twoja prasa tak MI się wydaje potrzebuje wkładu finansowego (remontu )Ta tulejka w korpusie którego chcesz wymienić to wytrzymuje żywot supłacza ,masz luz może na ośce zjechane pod tulejkom . Skod jesteś rozebrać trzeba cały stół wbić tulejkę rozwiertakiem przejechać złożyć poustawiać dobrze bo inaczej toczka złomu

antonio86    38

Luz tam jest nieduży, przepuszcza tylko jak się chce za szybko przejechać. Nie wiem czy to bede robił. Na moje hektary wystarczy, a na usługi mam stałych klijętów za stałą kase więc mogę jeździc trochę wolniej. Najpierw zobaczę tą ośkę.

Wiadomość z agroFakt.pl

antonio86    38

Powiem ci szczerze że nie wiem czy to jest przyczyną ale tak właśnie pisało na tym forum! Jak wyjme bolec i podniose aparat to jest wyczuwalny minimalny luz.

antonio86    38

O której nakrętce mówisz? Nie chce dużo kasy w nia pakować bo w sezonie na usługach robię łącznie jakieś 50 hektarów. W tym roku się nameczyłem z kołem zamachowym i sprzęgłem a jeszcze wałke od womu musze kupić i 600zł poleci ;[

andrzej2110    529

Zdejmij to osłonę z boku i obok hamulca jest tam na wale nakrętka którą reguluje się luz na wale. Odegnij zabezpieczenie i dokręć jo.

JANCZAK1176    39

Tom nakrętkę tak dokręcając aby aparaty po podniesieniu swobodnie opadały , bo jak skręciwszy mocno skazujesz luzy będzie ogromne tarcie i opory .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować