News
kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

sumek666    3639
1 minutę temu, damian12345 napisał:

Multi ma osobny zbiornik hydrauliki.

I to jest argument żeby wziac multi a nie T6? ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

sumek666    3639

No więc ja  mam wydać na Multi w dobrym wyposażeniu X pieniędzy to wolę Maxxuma 

roman099    10

mam oferte t4.75s za 112 tyś zł brutto po mojemu dobra cena brać ?a ciągniki tej seri patrząc po sprzedaży za ubiegły rok są w czołówce

SZKOPSSON    36

Nie ma juz 6 cylindorowego maksuma 115 km do 140 km sa 4 cylindrowki Ja bym bral i tak bardziej komfortowego Steyra 

damian12345    11
sumek666 napisał:

No więc ja  mam wydać na Multi w dobrym wyposażeniu X pieniędzy to wolę Maxxuma 

czasem komuś pasują mniejsze gabaryty.

• Like 1

wodzu    4

Nie ma co porównywać Multi z Maxxiumem, bo to jak porównywać T5 z T6. Maxxum samą amortyzacja kabiny będzie wygodniejszy od Multi.

• Like 1

sumek666    3639
4 minuty temu, Bartek933 napisał:

Może być

Masz porównanie? 

Jeździłem full wypasiona T5 i Full wypasiona T6. Tu nie ma co porównywać. T5 skacze jak piłeczka bo jest krótki 

Bartek933    4072

To że dla mnie mniejszy ciągnik może być bardziej komfortowy to nie pomyślałeś? wszystko zależy od wymagań konkretnego rolnika, sprzętu współpracującego i specyfikacji gospodarstwa

A jeżdżenie po placu parę chwil to wiesz

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

sumek666    3639

Gdybym jeździł po placu to bym nie zabierał głosu. Pełen ogień po polu i po asfalcie. 

Bartek933    4072

Jest zbyt wiele czynników żeby tak ocenić model po krótkiej przejażdżce 

wodzu    4

Mniejszy może bardziej zwinny i sprytny, Ja mam T5 EC z amortyzowaną kabiną i ośka to dobrze się ja jeździ, ale nie zmienia to faktu że siedzisz w niej jak w puszce.

Edytowano przez wodzu
  • Like 1

sumek666    3639

Bartek moja minimalna praktyka i tak jest większa niż Twoja w zakresie nowych T5 i T6 ;)

Bartek933    4072

To nie chodzi jakiej marki jest ciagnik, to jest ogolna zasada. Jeden ciągnik przy kilku drobnych zmianach będę zachowywał się zupełnie znaczej, musisz to zrozumieć

Bartek933    4072

Ogumienie, ciśnienie w ogumieniu i obciążniki przede wszystkim. Forterra z dobrym obciążnikem z tyłu w transporcie leci jak by miała wszelkie amortyzacje. Zakres zmian jest bardzo szeroki 

sumek666    3639

Więc obydwa ciągniki były bez obciążenia, z amortyzacja osi przedniej, na najszerszym ogumieniu (540/65R38 vs 650R38), ciśnienia ogumienia nie znam. Bez obciążników w kołach. 

Nie ma bata. T6 będzie lepiej spisywał się na drodze bo ma większy rozstaw osi co powoduje większy okres drgań. 

SZKOPSSON    36

Jaka puszka, puszka to mozesz deutze do 100 koni nazywac czy nh do 75 bo nie ma tam miejsca na siedzenie drugiego operatora. 

Edit. Ja jak kupowalem bralem pod uawge 3 modele ciagnikow 90 km MF, Steyera i Classa. Nie wziołem mf bo silnik 3 cylindorwy, a claas ma silnik cnh a Steyer z tej pary mial lepsze wyposazenie w lepszej cenie mam w nim no rozbudowana skrzynie z super pelzakmi 40x40

Edytowano przez SZKOPSSON

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez SebaMazowieckiePL
      Witam.
      Otóż że iż zbliża sie wiosna to wraz z wiosna nawozy. Mam małe gospodarstwo, prawie 7 ha i do dyspozycji ciągnik Ursus C-360.
      Szukam jakiegoś nowego rozsiewacza ponieważ stary sprzedałem  z powodu jego wieku i stanu technicznego. 
      Myślałem nad jakimś Lejkiem do 500L z regulacja wysiewu , choc po chwili pomyślenia wpadłem na pomysł żeby zainwestować w cos lepszego , cos typu dwu-tarczowego jakąś Amazonka Zaf 6003 czy cos w tym stylu. Nawozy głownie daje na wiosne , - Przeważnie 150/200kg na hektar.
      Więc się zwracam z Zapytaniem do użytkowników tego forum co lepiej wybrać - jakis lejek do kwoty kilku stów czy zainwestować w cos lepszej jakości i dokładności wysiewu , w przyszłości zaznaczam że mam chęć powiększenie arealu gospodarstwa.
      Pozdrawiam Wszystkich Użytkowników Forum 
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.

Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio

sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez sumek666
      Witam, planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję. 

Kontynuacja tematu: 

• Przez boooolek
      Witam dostałem się na młodego rolnika i mam problem z wyborem traktora za 150 tys. I szukam ciągnika o mocy około 100 koni.
    • Przez menos
      zna ktoś ceny agregatu unia kombi 3.7 i 3 obracalne potrzebuje to do zetora proximy 8441
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj