kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Baarth    20
Dnia 14.01.2019 o 22:27, maniek20 napisał:

PANOWIE NIECH MI KTOŚ W KONICU POWIE JAK JEST Z TĄ MOCĄ ILE MA KONI T7 165 I 175 BO NA TYCH BROSZURACH CUDA PISZĄ ŻE MA 121-165 ,114-155 O CO TU DO HOLERY CHODZI ILE ONY MAJĄ NAPRAWDE I KTÓRA MOC JEST LICZONA DO AGENCJI 

W dowodzie masz wbitą moc maksymalną , do  agencji bedziesz potrzebować  wyjaśnienie z  Płocka  ze moc  w dowodzie to moc osiągana  w określonych warunkach i  jego nominalna moc jest odpowiednio niższa ,  3  razy juz  ten temat ogarniałem .  Diler  w przeciągu  2  -3   dni załatwi takie pismo .


New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

MFa 6485. Na razie rozważam tylko taką opcje, złożyłem na modernizacje na mały ciągnik z ładowaczem, jednak zastanawiam się czy lepiej nie dołożyć i dużego nie wymienić . Interesuje mnie jednak cena ponieważ zwrot mam tylko do wartości 230 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

To ten nh jest za słaby w porównaniu do mfa


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

mf różnie podawają , 163 km ma wybite na tabliczce na silniku, jednak moc czuć , z kuhn vm 123 5 x50 spokojnie do 10 km\h , a na najmocniejszej mojej ziemi 8 km/h. Nh niby nominalnie ponad 170 km , i sporo więcej nm. A orientujesz się w cenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

W porównaniu di starej TMki 165 nie grzeszył mocą, nie jestem pewien czy 370netto 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

Zimowa pora nastała i człowiek jak zwykle rozmyśla o tych ciągnikach.. 😄 mlody jestem a może jednak kupiłby jakiś nowy ciągnik, póki co mniejszy do opryskiwacza pilmet 2521, jakoś tak nie brałem pod uwagę nh, ale może jednak? Mam trochę górek, i uprawiam ponad 40ha, czy ktoś może podpowie jak cenowo wyszedłby np T5.95? Bez jakichś zbędnych bajerów, aby miał skrzynię 40km, klimę, wygodny pneumatyczny fotel, radyjo, ehru nie musi mieć.. jak już znalbym cenę takiej podstawy zastanowiłbym się wtedy nad przednim tuzem czy amortyzowaną osią ale z tego co widziałem to ośka tylko w wersji ec? 

Pewnie będą to ceny wyższe niż 140tys netto? 

I czy ktoś ma.jakies doświadczenie z finansowaniem fabrycznym jak to u nich faktycznie wygląda z % jakby się decydować np na pełny okres tzn 8lat?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Kolega na nature zamówił t5.85 170tyś bez bajerów 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

Ale kolego to cena netto rozumiem..? 

Jak pogadam z dilerami i takimi cenami będą rzucać to pewnie się skończy na modernizacji...

..ale mtzta 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baarth    20
Dnia 18.01.2019 o 09:50, Bartek933 napisał:

W porównaniu di starej TMki 165 nie grzeszył mocą, nie jestem pewien czy 370netto 

Poprawić program na  200 - 210  i bedzie  git malina :)  Jak postawisz  taki warunek dilerowi  to sam to ogranie  w  cenie  bądź za małą dopłatą . One  mają  zamiast  DPFa  zawór w  układzie   wydechowym i  z  dołu muliste  są  ale po programie  gania  aż miło


New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    770

Oferta T6 145 EC, Amortyzacja przedniej osi, przedni TUZ, 17bieg, wzmocniona pompa i podnośnik, 4 pary mechanicznych wyjść hydraulicznych, opony 480/600. Oferta ze stycznia, ciągnik na zamówienie. Cena 264000 netto. Myślę, że drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100

Z tego co pamietam ja mi wyceniali to do skrzyni DC bylo ok 12 tys doplaty nie myslales nad ta skrzynia?? Duzo wygodniejsza tylko nie wiadomo jak z wytrzymaloscia bo to nowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

Cena rozsądna i do tego TUR i ciągnik bajka - będę zamawiał na wiosnę chyba właśnie takiego w tej konfiguracji. Tylko, że mi pod koniec lata tak na "gębę" mówili, że 260 tys. netto to cena wyjściowa za golasa jeśli chodzi o ten model T6.145 EC. Rozsądna cena na obecną sytuację ze stawkami za ciągniki, to tak jak kolega napisał 240 000 netto, ale możesz mieć problem z targowaniem do takiej kwoty. Myślę, że jak uda Ci się go wydusić za 250 tys. to będzie dobrze, próbować trzeba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    770

Właśnie kusi ta skrzynia DC, jeździłem tylko na placu, ale obsługa mega wygodna i wszystko w joysticku. W podobnej cenie jest T6 155 właśnie na DC, z tym że ciągnik z placu, poprzedni rocznik. Już robi się dylemat, a jeszcze myślę nad JD 6120m dla porównania.

DC ma 4 lata gwarancji, tylko to fakt nowość i nie sprawdzona.

Edytowano przez driver24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100

No tak tylko jesli na prow to poprzedni rocznik nie przejdzie. NH praktycznie pod kazdym wzgledem objezdza JD tylko mniej pewnosc ze chociaz te 5tys mtg przepracuje bez wiekszych awarii..Co do skrzyni 4 lata to sporo tylko zeby nie bylo takich kwiatkow jak z nowym jd5r na command8.. niby taka super a wszystkim szarpie i nie idzie jej skalibrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    770

Ciągnik nie na prow. Właśnie i to jest ta obawa z nowościami na początku, ewentualne mankamenty fabryka z czasem poprawia. Skrzynia też cicha w porównaniu do EC. W porównaniu do JD to w NH podoba mi się kabina, przestrzeń iwygoda w środku, silnik bez dpf, dużo większy udźwig Tuz. Z kolei w JD jest sprawdzona skrzynia 24 biegi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100

Jak masz w podobnej cenie T6 155 na DC to bym bral bez zastanowienia i tu mozesz sporo negocjowac jak nie na prow..Co do DC to juz kilka osob uzytkuje ja co prawda nie za dlugo ale kazdy bardzo zadowolony.. Gdyby byly problemu juz by cos bylo wiadomo tak jak z jd 5r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    770

Dzięki za opinie. Czyli użytkujesz i polecasz skrzynie DC, a jak w polu się sprawdza? Na początku nie brałem jej pod uwagę, ale teraz coraz bardziej mi się podoba. Może jeszcze jakiś użytkownik się wypowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100

Nie jeszcze walcze z prow. Na youtube jest filmik z pracy steyr 4115 i wlasciciel w komentarzach bardzo zachwala ta skrzynie. Ja jezdzilem tylko na placu DC i naprawde fajnie to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj