kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
roman099    22

Panowie witam planuje zakup nh T4.75s co myslicie o tym modelu czy sa tutaj jacyś użytkownicy tej serii nh dodam że jest dość przystępna cena obdzwoniłem paru dilerów i jedna z ciekawych ofert to ta 117 tys brutto z takim o to wyposażeniem: skrzynia 40 km/h, obciazniki przednie, zaczepy hakowe w podnosniku, sterowanie podnosnikiem z zewnatrz, opony 11.2R20 i 14,9R30. jedyne co bym zmienił to opony na szersze i pakiet obciążników na tył bo to lekki ciągnik a ma z czasem pracować z ładowaczem 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Też interesuję się tym modelem tylko mocą 55 km . Mam ofertę ze stycznia  na kwotę 107 tyś. cena styczeń 19r.  Wyposażenie ; kilama , pneumatyka ,skrzynia 40,sterowanie tuz na zewnątrz,fotel pasażera,bez obciążników przednich,wycieraczka szyby tylnej, 2 zawory hydrauliki zewnętrznej,suche sprzęgło,fotel pneumatyczny, haki cbm, koła 12.4 r 20 przód , 14.9 r 30 tył. komplet zaczepów. Ciągnik w przystępnej cenie, w miarę ergonomiczny ,niestety mało ich jest bo dopiero są od roku dostępne na polskim rynku przez co nie ma gdzie zaczerpnąć opinii.

Edytowano przez tomek15h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Ma przejąć prace po U 3512- rozsiewacz ,opryskiwacz ,docelowo ładowacz na potrzeby gospodarstwa o profilu produkcja roślinna.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roman099    22

za ten model o tej mocy to nie tak tanio tylko nie wiem ile kosztuje te wyposażenie co napisałeś bo pytałem także o t4.55s to wiem że podstawowa wersja kosztuje 87 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Niestety każdy dodatek sporo kosztuje, tylko pneumatyka i klima to ponad 10 tyś. za skrzynie 12x12  40km/h też dopłata.Kwota szybko rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roman099    22

no przyznam racje dodatki nie należą do najtańszych akurat w tej serii nh zsumować wszystkie dodatki wyposażenia to wychodzi 1/3 wartości ciągnika

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiank33    64

Jeśli chodzi o drogi asfaltowe to macie górki czy raczej równo jest no i czy fajne dywaniki czy raczej z dziurami? Bo do takiego małego i słabego ciągnika skrzynia 40 to nie zawsze warte jest dopłaty bo po prostu jak widzi lekką górkę to 40 nie pojedzie a jak nie ma super dobrego asfaltu to bez amortyzacji przedniej osi 20km/h to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roman099    22

mi wystarczy skrzynia 30 ale napisałem jaki stoi na placu u dilera od ręki a jeśli chodzi o teren to u mnie różnie a wiadomo takim ciągniczkiem jeszcze zładowaczem to 40 nie polecisz nie masz szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiank33    64

No i jeszcze jedna kwestia jaka jest jego masa bo do transportu w żniwa z przyczepami to jest mega ważne. Jak kupowaliśmy małego pomocnika to też założenie tylko nawóz opryski i może ładowacz w przyszłości no i cena grała dużą rolę. Najpierw podobał nam się New holland t4.65 ale do transportu z przyczepą to za mały i za lekki szukaliśmy większego  gabarytowo i mocowo może sobie radzić coś jak NH t4.85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Nie chodzi o to aby 40 km/hlatać za każdym razem raczej swobodnie bez piłowania jeździć około 30 km.Co do dróg ,to infrastruktura drogowa przynajmniej w mojej okolicy znacząco uległa poprawie po przystąpieniu naszego kraju do UE , ponad to okolica w której leży gospodarstwo to teren nizinny z nieznacznymi wzniesieniami. Poza tym nie zapominajmy o tym że w przypadku MGR każdy ma jakieś ograniczenie mocy jeśli chodzi o zakup ciągnika i wybieganie poza moce deklarowane we wniosku może skutkować problemami z uzyskaniem dofinansowania.

Edytowano przez tomek15h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roman099    22

to fakt ciągniki tej seri sa dość lekkie waga T4.75s toz kabiną 3100 ale po dołożeniu wszystkich obciążników i założeniu ładowacza masa wzrasta a dodam że nie mam dużo pola i taki traktor u mnie współpracował by razem z 3512 i w roku nabił bym mu może ze 150-200 mtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

W moim NH T4.65 aby miec 40km/h to obroty na silniku ponad 2300obr/min. Ekonomiczne to nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafikkisiel    3
5 godzin temu, roman099 napisał:

Panowie witam planuje zakup nh T4.75s co myslicie o tym modelu czy sa tutaj jacyś użytkownicy tej serii nh dodam że jest dość przystępna cena obdzwoniłem paru dilerów i jedna z ciekawych ofert to ta 117 tys brutto z takim o to wyposażeniem: skrzynia 40 km/h, obciazniki przednie, zaczepy hakowe w podnosniku, sterowanie podnosnikiem z zewnatrz, opony 11.2R20 i 14,9R30. jedyne co bym zmienił to opony na szersze i pakiet obciążników na tył bo to lekki ciągnik a ma z czasem pracować z ładowaczem 

 

Nie orientujesz się może ile kosztuje t4 85 w podstawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207
23 godziny temu, macin87 napisał:

Jesteś pewien bo mnie się wydaje że uciąg to powierzchnia styku i masa

To dlaczego polskie Ursusy ciężkiej serii nie potrafią zrobić tyle w polu ile ciągniki zachodnich producentów w tej samej klasie mocy i z tych samych lat produkcji (lata 80-90-te)? Np ciągnik zachodniego producenta o mocy 130KM robi tyle samo (jak nie więcej) co Ursus 1614, 1634 mimo, że dysponuje niższą masą własną, takim samym rozmiarem ogumienia i często potrafi pracować z większym sprzętem.

Edytowano przez chuck00

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roman099    22
46 minut temu, rafikkisiel napisał:

Nie orientujesz się może ile kosztuje t4 85 w podstawie ?

trudno mi powiedzieć nie pytałem dilera ale we wtorek czy środe mam podjechać i uzgodnić sprawy związane z moim zakupem to zapytam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaphaelAgro    2
Dnia 11.01.2019 o 18:01, sumek666 napisał:

no ja mam 4 ciągniki na oku może 6... w MGR mam wpisane 95-105 KM i tu się łapią 2 - JD 6095MC i T5.100EC i 3 ewentualnie Arion 420-430. Jeżeli miałbym jakąś super ofertę w co wątpię to może zrobię aneks na 125 KM i wtedy T6 lub 6120M ewentulnie 6 Arion 510. Inne marki odrzucam lub one mnie ;) 

MC-ki mają chyba dobrą opinie..

W listopadzie miałem oferty na JD 6105MC  od dwóch dilerów JD. ceny bez negocjacji jakie przesłali 1-275 tys netto, 2-281 tys netto. + ładowacz 603R 23tys


- Przekładnia PowrQuad Plus 24/24 
- Amortyzowana oś przednia TLS
- Tylny TUZ o maksymalny udźwig na hakach 5300 kg
- Automatyczny stabilizator wieszaka
- 3 pary mechanicznych gniazd hydrauliki
- WOM 540/540E/1000
- Mechanicznie amortyzowana kabina
- Pneumatycznie amortyzowane siedzisko
- Klimatyzacja
- Komplet świateł roboczych
- Wycieraczka/spryskiwacz tylnej szyby
- Automatyczny zaczep transportowy
- Pneumatyczny układy hamulcowy przyczepy 2 obwodowy
- Rozmiary opon 420/70/R24, 520/70/R38
- Pakiet przygotowania do ładowacza
- Przednie błotniki skrętne
- Poszerzenia błotników tylnych 
- Elementy sterujące WOM-u i układu zawieszenia narzędzi zainstalowane na zderzaku

Edytowano przez RaphaelAgro
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Dziękuję. W takiej cenie to mozna dorwać 6120M w promocji. Na 6105MC niestety nie ma promocji a  w UK jest... :/

Ja nie znalazłem zlej opini poza jedna. Problem z Podnośnikiem. .A szczęście na gwarancji i serwis walczy jak umie ale nie wychodzi ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaphaelAgro    2

Tez myślałem nad 6120M ale jest troszkę wyższy i nie zmieści mi sie do budynku wiec bede musiał wybrać miedzy MC, (jeśli zejdą z ceny) a T5.  Za T5 120EC  z ładowaczem, amortyzowana ośką i kabina, przedni tuz, klima, pneumatyka wołali 270 netto. Ładowacz nabija prawie 40 tys do całości.. 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

PANOWIE NIECH MI KTOŚ W KONICU POWIE JAK JEST Z TĄ MOCĄ ILE MA KONI T7 165 I 175 BO NA TYCH BROSZURACH CUDA PISZĄ ŻE MA 121-165 ,114-155 O CO TU DO HOLERY CHODZI ILE ONY MAJĄ NAPRAWDE I KTÓRA MOC JEST LICZONA DO AGENCJI 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobeq    6

T7. 165s ma 150km mocy znamionowej a T7. 175 ma 140 km mocy znamionowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj