kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

ZELKOW    1295

fire stone najgorsze gówno jak nie wiem mam na mf-ie spękane po 4latach użytkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365
1 godzinę temu, situ14 napisał:

A co powiecie o firestonach? Bo akurat z placu sie trafił z takimi?

Jak dla mnie świetne gumy. 

Nh 2012r, 6 tys pod turem, przód łysy jak kolano z tyłu jeszcze sporo zostało na pewno > 50%

Dużo mth zrobił na kostce i betonie ładując obornik i paszowoz. 

Nh 2008 Pirelli też >6 tys na nh bieżnik bdb ale małe ryski ma z tym że połowa w paszowozie

Nh2015 przy 2 tys Michelin jak nowe pracę lekkie polowe 

TM 9700mth 2000r tył Kleber 1999r drobne pęknięcia są ale bieżnik 👌 

T5 2020 na mitas 500mth także niema co komentować z tym że na vredestein lepiej wyglądał 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

Firestone chyba najwiekszy szmelc,pękają,tutaj roczna opona,na wszystkich to się dzieje,pękają miedzy bieznikami i po obrzeżu.nie polecam

20210204_085804.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Witam sprzedawca oferuje mi rabat 42% wzgledem ceny z konfiguratora , pochwalcie sie jaki jest mozliwy rabat do uzyskania u waszych dilerow nh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582
ZELKOW napisał:

fire stone najgorsze gówno jak nie wiem mam na mf-ie spękane po 4latach użytkowania

mam w naxumie 2009r takze spękane szczególnie środkiem bueznija ale narazue nie puszczaja, bieżnika jest z 70%. wedlug mnie slaby uciag. treleborg pod tym względem fajnie ciągnie mam w malym NH i mialem w dyzym t7550, chic disc miękkie szybko poleciały w ładowaczu nh t5040 juz łyse 3600h


Piotrass napisał:

Witam sprzedawca oferuje mi rabat 42% wzgledem ceny z konfiguratora , pochwalcie sie jaki jest mozliwy rabat do uzyskania u waszych dilerow nh

tez mialem okolo 42% i twierdzili ze to juz max na pume 150 czy impulsa 150cvt. 44% to ba jaki model bo rabat tez zalezy od konkretnego modelu bardziej promowanego.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

wiem ze w case był lepszy rabat na pume 150MC, i 200, a w steyr na 150cvt


w nh na t7 190 tez zalatwili max rabat jak chcieli przebic case


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

MI w  T 5060 z turem  przednie Treleborbgi wyrzuciłem przy 3 tys z czego jeszcze zakładałem cienkie koła do oprysku. Teraz mam 4400 i z  tyłu  mam z 60% Treleborga. 

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik9    17

Witam, czy na chwilę obecną cena za T7.165S na poziomie 327 000 zł netto wydaje wam się normą ? Bo liczyłem mimo wszystko, że 320 000 zł netto nie przekroczy jak za ciągnik placowy z 2020 r. Ciągnik w dość dobrej opcji: skrzynia 19/6 (dodatkowy bieg), przednia ośka amortyzowana, przedni TUZ, koła 650/540, 4 pary hydrauliki na wajchy tak z grubsza. Zastanawiam się czy przystać na tę cenę czy twardo negocjować gdyż za wiele ciągników nie ma w tej chili wolnych na placu, a chciałbym coś zadatkować w ciągu najbliższych dni. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W styczniu miałem ofertę na placową T7.165S za 333 netto
•duży zbiornik paliwa bez osłony

• alternator 150 A

• el. odłącznik masy
• tarcze hamulcowe pojedyncze o wydłużonej żywotności

• przednia oś amortyzowana klasy 3.5
• skrzynia 19x6 Eco RC
• 3 prędkości wom
• Przedni tuz i wom
• siłowniki tylnego tuz 100mm
• pompa 110l/min
• 4 pary hydrauliki
• auto stabilizatory tuz
• zaczep auto i dolna belka zaczepowa
• Power beyond
• radar
• amortyzowana kabina
• radio z bt

• kogut po lewej stronie
• wysokomontowane światła drogowe

• 8 lamp led
• tylna wycieraczka za 520 zł według konfiguratora 🤣
• fotel Comfort
• koła 650, 540 Mitas
• HTS 1

• Belka montażowa monitora.

 

Cena na pewno do zbicia bo upust od ceny katalogowej to 39%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Rolnik9 teraz nie wyceniałem ale jesienią za 320netto oddawali w tym wyposażeniu co mówisz + przedni wom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Mój T5.85 jest już u dealera. Jednak co do opon nie miałem szczęścia bo Alliance trafiłem. Podobno przyjechały dwa i oba na takich samych. Jutro jadę podpisywać wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
maroko napisał:

Mój T5.85 jest już u dealera. Jednak co do opon nie miałem szczęścia bo Alliance trafiłem. Podobno przyjechały dwa i oba na takich samych. Jutro jadę podpisywać wszystko.

Jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94
2 godziny temu, robert1226 napisał:

Ok 30 % dlatego pytam bo mi się wydaje mało.

No bardzo mało ceny wzrosły ale ok 40 % to na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118
5 godzin temu, pawelol111 napisał:

Jaka cena?

206 tys brutto. 

Czy to normalne że jak chcę wziąć ubezpieczenie gdzie indziej niż u nich to biorą 300 zł co roku za sprawdzenie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj