kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

mateusz25    66

new holland t7.175, skrzynia rc, 19bieg eco, 4 pary wyjść, tuz i obciążnik, oświetlenie 12 led, opony 540 i 650 trelleborg, kilka innych pierdół 355 netto, t 7.165s tańszy o dobre 30 tys.

rocknrollnik1    1278

Czy w t7 165  ze skrzynią dynamic jest możliwość zmówienia joystika tego ruchomego do zmiany biegów? Taki jak jest w T6 180.

I jak się nazywa to sterowanie elektrozaworami z panela czy joystika? Ile trzeba dopłacić za ciągnik z Isobus?

rocknrollnik1    1278

No właśnie ,jeśli taka nie występuje to jaka to jest,bo znajomy ,który ma taki ciągnik nie potrafił mi odpowiedzieć jaka to jest skrzynia. Dodam tylko,że biegi przerzuca włącznikem w nieruchomej rękojeści w kształcie joysticka. Ale nie wyje w czasie jazdy.

@80marcin dostałem ofertę najprawdopodobniej na tą samą T6.145 DC z miękka osia za 280 netto haha. Przez telefon dealer powiedział ze cena sztywna to zacząłem się śmiać. Za 290 planuje mieć T6.145 DC na nieporównywalnie lepszym wyposażeniu. 

radzioRS    94

Range Command™/ Power Command™ skrzynie 18x6 19x6 do tego półbiegi ewentualnie .Nie wyje bo wyjce są w t6 

Najlepiej na stronie NH wyszukaj wszystkich informacji

• Thanks 1

malopolanin64    421

Zaliczkowałem taka t7.175 na 19x6, miękka oś, kamina amortyzowana, tuz przedni, hydraulika ta mocnijsza, jakies tam ledy 4 pray wyjśc hydrauliki, pneumatyka jedno i dwuobowdowa, zaczepy dół lista góra automat. opony tył 650 a przód chyba 540 treleborga 290 netto 

80marcin    28
15 minut temu, Piotrek5060YouYube napisał:

@80marcin dostałem ofertę najprawdopodobniej na tą samą T6.145 DC z miękka osia za 280 netto haha. Przez telefon dealer powiedział ze cena sztywna to zacząłem się śmiać. Za 290 planuje mieć T6.145 DC na nieporównywalnie lepszym wyposażeniu. 

A w jakim wyposażeniu jeśli można wiedzieć 

@80marcin Duży zbiornik paliwa, wentylator Vistronic, ESM, przednia ośka amortyzowana klasy 4, mocniejsza pompa o zmiennym wydatku, 2 zawory miedzyosiowe razem z el joyem po lewej stronie podłokietnika do obsługi tura, lub tuza albo elektrozaworów, 4 pary elektrozaworów, przedni tuz i wom z jedną parą hydrauliki z przodu, przednie wyjścia elektryczne, zaczep polowy plus automatyczny 38mm ale to akurat standard, fotel albo Dynamic albo auto comfort, radio z BT, schowek tylny, pakiet Luxury chociaż z tego co wiem to już standard w DC, oświetlenie 12 albo 16 świateł led, 2 koguty, samoodbijające kierunkowskazy, ten środkowy wariant funkcji przekładni, dach wysoki z szyberdachem, grube błotniki, koła 650R38 540R28 lub 520R28 zastanawiamy się czy wziąć te niskoprofilowe, monitor iv 4, przygotowanie pod ładowacz 

80marcin    28

To faktycznie  dobrze  wyposażony. A ten ciagnik będzie dopiero zamawiany ?. A u jakiego dilera taka cena jeśli można wiedzieć .?

rocknrollnik1    1278
1 godzinę temu, nhandjdteam napisał:

Jaki diler? mi proponują T7.165s z tuz i amortyzowaną osią,8 ledów za 325 netto🤔

mi za tyle proponowali z womem przednim.

38 minut temu, Piotrek5060YouYube napisał:

@80marcin Duży zbiornik paliwa, wentylator Vistronic, ESM, przednia ośka amortyzowana klasy 4, mocniejsza pompa o zmiennym wydatku, 2 zawory miedzyosiowe razem z el joyem po lewej stronie podłokietnika do obsługi tura, lub tuza albo elektrozaworów, 4 pary elektrozaworów, przedni tuz i wom z jedną parą hydrauliki z przodu, przednie wyjścia elektryczne, zaczep polowy plus automatyczny 38mm ale to akurat standard, fotel albo Dynamic albo auto comfort, radio z BT, schowek tylny, pakiet Luxury chociaż z tego co wiem to już standard w DC, oświetlenie 12 albo 16 świateł led, 2 koguty, samoodbijające kierunkowskazy, ten środkowy wariant funkcji przekładni, dach wysoki z szyberdachem, grube błotniki, koła 650R38 540R28 lub 520R28 zastanawiamy się czy wziąć te niskoprofilowe, monitor iv 4, przygotowanie pod ładowacz 

czy w t6 180 można podobną konfigurację zrobić?

Myślałem o t7 165s ale t6 180 też ciekawie się przedstawia,nie wiem jak to cenowo wygląda,ale może lepiej wziąć coś z Isobusem do prasy.

mateusz25    66
malopolanin64 napisał:

Zaliczkowałem taka t7.175 na 19x6, miękka oś, kamina amortyzowana, tuz przedni, hydraulika ta mocnijsza, jakies tam ledy 4 pray wyjśc hydrauliki, pneumatyka jedno i dwuobowdowa, zaczepy dół lista góra automat. opony tył 650 a przód chyba 540 treleborga 290 netto 

Bardzo dobra cena, sam bym bral za tyle, mi osadkowski przez tel powiedział za taki sam traktor 355netto , i to niby uczciwa cena 😂

radzioRS    94
2 godziny temu, Emilio napisał:

Jaka jest Dmc w T7 ? 

Z osią 3 10500 z wzmacniają 50km/H oś 4 dmc 11500

Emilio    4

Czy ktoś zna cenę steyr 6150 CVT i orientuje się ktoś jaki jest jego odpowiednik w case  ? Bo ja nie zabardzo jestem w temacie CNH 

Edytowano przez Emilio

radzioRS    94

Case puma 150 cvx odpowiednik a cena to ok 320000> zależy od wyposażenia

Edytowano przez radzioRS

Odpowiednik tego Steyra to Puma, największy model Maxxuma to 145 a odpowiednikiem jest Steyr 6145. A cena tak jak kolega wyżej od 290 000 ale w Case, Steyr pewnie wyjdzie drożej bo podobno ma więcej w standardzie.

rocknrollnik1    1278

a NH T6 180 Dynamic Command w jakiej cenie można wyrwać?  Potrzebuję z womem i tuzem . Czy ten model jest za dopłatą z tym wyświetlaczem i elektrozaworami? Czy to standard?

Po niedzieli wybiorę się do dealera ,ale może ktoś wie,to bym wiedział o co pytać ?

radzioRS    94

Zawory mech standard wyświetlacz monitor za dopłatą w konfiguratorze masz wszystkie opcje dostępne a ceny masz w case konfigurator maxxum 145 multicontroler to sobie porównasz te same maszyny to są i od tego można liczyć ok 48% rabatu

• Thanks 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.

Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio

sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 

• Przez Szymi195
      Witam, mam pytanie czy wiecie moze jak wyglądają ceny nowych siewników ciagnych typu espro, pronto, vitu?
    • Przez suf
      witam wszystkich, poszukuję New Holland Clayson 8070, jeśli ktoś jest zainteresowany sprzedażą to proszę o wiadomość, dzięki
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj