News
kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

przemek28_28    640
24 minuty temu, sumek666 napisał:

Ja już znalazłem fajna pracę, a do AR i tak bym nie złożył papierów.

Fajna to jaka?

sumek666    4394

Mobilny technik serwisu. Nazwy firmy nie zdradzam. 

rudinho11    184

Sumek "kręci" i to nieźle w pracy. Ale fura ma pryma sort 😁

• Haha 1

Wiadomość z agroFakt.pl

sumek666    4394

Stara toczka. Focusem mi się lepiej jeździ. Najważniejsze,  że mam kartę z napisem: Orlen Flota

kuba24051    289

wycenial ktoś nh t5.105 dc albo t5.110 ec? jaka jest różnica w cenie? W Ostródzie na Agro show wstepnie powiedzieli mi 160 netto za dc i 200 netto za ec. chce składać wniosek na ciągnik 100KM będzie on do wszystkiego opryskiwacz rozsiewacz talerzówka 3m przyczepa brony itp... warto dopłacać tyle hajsu do ec?

zetorr6441    209

W t5 ec to wiekszy ciągnik, mocniejsze osie podnosnik itp

Za t5 100 ec mam ofertę 200netto, amortyzowana kabina  4 pary wyjsc, klima, obciazniki przód i kola r38. 110 jest 4 tys drozszy a 120 o 12 tys poza cena i moca niczym się nie różnią. 

• Like 1

tomuss17    11

t5dc to stara t4 jest na filtrze cząstek t5ec na adblue mam t4dc i t5ec w podobnych mocach różnica duża dpf pożera dużo mocy nie mówiąc juz o rozmiarach i prześwitach jak kupowałem t4 czyli obecne t5 utility nie bylo opcji na opony r38

Ziel    42

Czy 135tys netto za farmall 85a z klima kompletem obciążników to dobra cena?

tomek2007    0

Ktoś się orientuje ile może w podstawowej wersji kosztować case maxxum 125/115

Bartek933    4529

Tomek, wybacz ale założyłeś multum tematów o ciągnikach. Dlaczego poprostu nie poświecisz dnia na objazd dilerów?

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

tomek904    65
tomuss17 napisał:

t5dc to stara t4 jest na filtrze cząstek t5ec na adblue mam t4dc i t5ec w podobnych mocach różnica duża dpf pożera dużo mocy nie mówiąc juz o rozmiarach i prześwitach jak kupowałem t4 czyli obecne t5 utility nie bylo opcji na opony r38

I dalej niema opcji na opony 38

simpleNICKpl    112
Bartek933 napisał:

Tomek, wybacz ale założyłeś multum tematów o ciągnikach. Dlaczego poprostu nie poświecisz dnia na objazd dilerów?

widzisz 2007 w nicku? być może to rocznik urodzenia

• Like 1

igor10246    167
2 godziny temu, arturwojtowicz napisał:

Hydrauliczne żywotniejsze. 

No właśnie wiem, jednak trochę sceptycznie jestem do wałka nastawiony czy ma jakiś soft-start czy coś takiego bo może się okazać że jak od jazdy będzie żywotniejsze to tarczki od womu szybko się skończą bo w polu to większość w wałku ( łąki) 

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

zetorr6441    209
20 godzin temu, igor10246 napisał:

@zetor6441 dla czego ? szybko się kończą czy awaryjne? 

Jedno i drugie 

Mam pod ladowaczem 5700 godz i nie dotykane, na suchym 3 nie wychodzi nie wspominajac o wygodzie. 

To nie mtz ze walek bedzie stawal, szybciej ciagnik stanie niz walek

sumek666    4394

Nawet w Fendt 936 najpierw zgasnie silnik, a WOM się nie zatrzyma ;)

• Haha 1

kuba24051    289

dziś na szybko klepana oferta na T5.110 EC, przednia oś HD, dynamiczne błotniki, przedni tuz, amortyzowana oś, fotel, obciążniki 450kg, 252 000 netto

Bartek933    4529

Żeby na żniwa był ciągnik do końca lutego trzeba zamówić

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

situ14    17
Napisano (edytowany)

może 225 tys a nie 252 😮 albo cena brutto

Edytowano przez situ14

mati00733    12
Napisano (edytowany)
54 minuty temu, kuba24051 napisał:

dziś na szybko klepana oferta na T5.110 EC, przednia oś HD, dynamiczne błotniki, przedni tuz, amortyzowana oś, fotel, obciążniki 450kg, 252 000 netto

Znajomy  250 000 netto dal za T6.125s 16x16,amo oś,tuz, wom opony vederstein koniec 2019 roku

Edytowano przez mati00733

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sumek666
      Witam, planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję. 

Kontynuacja tematu: 

• Przez Dawid280504
      Witam kupiłem Ciągnik Z Holandii od handlarza z polski. Dostałem od niego umowę kupna sprzedaży z właścicielem z Holandii I to w sumie tyle z dokumentów jakie dostałem, na ciągniku znajduję się Numer seryjny. I teraz moje pytanie polega na tym czy można taki Ciągnik zarejestrować w Polsce jeśli nie był on nigdy rejestrowany?
    • Przez luki9610
      Witam czy ktoś z was miał do czynienia z  stoi tam pełno maszyn rolniczych itp. oni prowadza sprzedaż czy co to jest komornik?  nie idzie się dzwoniąc do nich a jechałem w niedziele wiec było zamknięte  http://www.famat.pl/ jesli kogoś interesuje to jest to w tym miejscu, 51.877952, 20.939517   

• Przez Ak_Narrator
      Witam stoję przed wyborem kupna ciągnika zastanawiam się który z tych modeli wybrać same iron 130S czy same Virtus 140 ciekawi mnie głównie czy same iron nadal jest produkowana a jak tak to jaka jest cena za nowy. Nie mogę  też znaleźć też ceny same Virtus 140. Z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez MIREKK81
      Witam.
      Panowie kupię na cito sortownik do ziemniaków najlepiej Wielkopolska do  10,000
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj