kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Matey    885

czy puma 150 19x6 miekka kabina, os, tuz, 4 wyjscia mechaniczne, opony 600 michelin, 8 lamp led za 313 to dobra cena czy jeszcze do zejscia, czy lepiej niebieski nh t7.165s 19x6 miekka kabina, os, tuz, 4 wyjscia, opony 650 michelin, lacznik hydrauliczny, automatyczne stabilizatory, 12 lamp led za 315?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

@Bartek933 a umiesz czytać? Żaden z nich na pewno nie kosztuje mniej jak 200 tys

Więc jeszcze raz napiszę specjalnie dla Ciebie

New Holland T5 AutoCommand lub Case Vestrum lub Steyr Expert CVX na skrzyniach powershift lub bezstopniówkach

 

6 minut temu, Matey napisał:

czy puma 150 19x6 miekka kabina, os, tuz, 4 wyjscia mechaniczne, opony 600 michelin, 8 lamp led za 313 to dobra cena czy jeszcze do zejscia, czy lepiej niebieski nh t7.165s 19x6 miekka kabina, os, tuz, 4 wyjscia, opony 650 michelin, lacznik hydrauliczny, automatyczne stabilizatory, 12 lamp led za 315?

bez ośków? a zielony tyle samo?

Edytowano przez sumek666
  • Confused 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

bez oskow? maja miekkie ośki oba modele. ceny zielonego to chyba spadły na poroże


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie bierz automatycznych stabilizatorow. to nie potrzebny drogi badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtaso    11

Steyr expert cvt 4120, amortyzacja osi i kabiny,przedni tuz(podłączony pod tylnie zawory) i WOM, przednie wyjście hydrauliczne, 4 pary hydrauliki, w tym dwie elektryczne, kategoria 3, automatyczne stabilizatory, koła trelleborg przód 480 r28 i tył 600 r38 tył, wyświetlacz na podłokietniku, pompa 110 litrów. Cena 310 netto. Pozdrawiam 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

masakra to malo powiedziane, te ciagniki sa warte -30% z ceny


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2343

Witam, te programy do diagnostyki nh co są na Allegro nadają się ? Jaki rodzaj oprogramowania byłby najlepszy

edit: widzę ze rodzaj jest jeden ten dpa5. Ale dlaczego jeden nowy kosztuje 18000 a drugi 8000 , oba nowe. Czy to ma jakiś związek z oprogramowaniem wgranym?

Edytowano przez masa24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
Dnia 13.11.2019 o 21:18, Matey napisał:

czy puma 150 19x6 miekka kabina, os, tuz, 4 wyjscia mechaniczne, opony 600 michelin, 8 lamp led za 313 to dobra cena czy jeszcze do zejscia, czy lepiej niebieski nh t7.165s 19x6 miekka kabina, os, tuz, 4 wyjscia, opony 650 michelin, lacznik hydrauliczny, automatyczne stabilizatory, 12 lamp led za 315?

Za same opony 650 wziąłbym NH, są dużo lepsze niż te gówniane 600.

 

Stabilizatory automatyczne, jak to ciągnik to prac uprawowych i nie zmienia często kategorii z 2 na 3 to sa dużo lepsze niż zwykłe stabilizatory.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian1994    1
Dnia 13.11.2019 o 21:18, Matey napisał:

czy puma 150 19x6 miekka kabina, os, tuz, 4 wyjscia mechaniczne, opony 600 michelin, 8 lamp led za 313 to dobra cena czy jeszcze do zejscia, czy lepiej niebieski nh t7.165s 19x6 miekka kabina, os, tuz, 4 wyjscia, opony 650 michelin, lacznik hydrauliczny, automatyczne stabilizatory, 12 lamp led za 315?

Też negocjuje takie same modele. Co do pumy cenę jaka mi zaoferował diler to 320 taka sama konfigoraja.cena nie negocjonowana. Co do nh to ta sama konfiguracja ale  cena 290 położony obciążnik z przodu 900kg ale nie mam łącznika hydraulicznego co do nh mam jeszcze jeden dylemat czy cena nie jest tańsza przez to od zwykłej t7 175 przez to że nie można jej tak bujać chodzi o konie mechaniczne. Dajcie znać co sądzicie 

Edytowano przez Adrian1994
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25
Dnia 13.11.2019 o 21:18, Matey napisał:

czy puma 150 19x6 miekka kabina, os, tuz, 4 wyjscia mechaniczne, opony 600 michelin, 8 lamp led za 313 to dobra cena czy jeszcze do zejscia, czy lepiej niebieski nh t7.165s 19x6 miekka kabina, os, tuz, 4 wyjscia, opony 650 michelin, lacznik hydrauliczny, automatyczne stabilizatory, 12 lamp led za 315?

W Case masz Multi?puma 150 i nh t7. ,,s,, to nie te same ciągniki.Ja bym skusił się na pume Ewentualnie dogadał się z dilerem co do opon, może zamiana na 650 z ciagnikiem z placu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
Dnia 15.11.2019 o 09:20, Arek napisał:

Za same opony 650 wziąłbym NH, są dużo lepsze niż te gówniane 600.

 

Stabilizatory automatyczne, jak to ciągnik to prac uprawowych i nie zmienia często kategorii z 2 na 3 to sa dużo lepsze niż zwykłe stabilizatory.

 

Dnia 15.11.2019 o 17:38, Adrian1994 napisał:

Też negocjuje takie same modele. Co do pumy cenę jaka mi zaoferował diler to 320 taka sama konfigoraja.cena nie negocjonowana. Co do nh to ta sama konfiguracja ale  cena 290 położony obciążnik z przodu 900kg ale nie mam łącznika hydraulicznego co do nh mam jeszcze jeden dylemat czy cena nie jest tańsza przez to od zwykłej t7 175 przez to że nie można jej tak bujać chodzi o konie mechaniczne. Dajcie znać co sądzicie 

 

22 godziny temu, mati00733 napisał:

W Case masz Multi?puma 150 i nh t7. ,,s,, to nie te same ciągniki.Ja bym skusił się na pume Ewentualnie dogadał się z dilerem co do opon, może zamiana na 650 z ciagnikiem z placu.

słuchajcie, ciagnik głownie chce do ciezkich robot, na poczatek siew, z czasem orka i zrywanie sciernisk. Chcialem na 600 bo nie wiem czy na poczatku nie bede uzywal tego ciagnika do latania w sciezkach z rozsiewaczem. Puma jest na mc, z tej t7 jest do zerwania jeszcze z 5tys no i mysle ze moglbym zejsc z lacznika hydraulicznego czy automatycznych stabilizatorow 

Za 290 moge wziac t7.165s miekka oska, kabina, 18x6, opona 650, 3 wyjscia hydrauliczne, tona balastu z przodu bez tuza + jakies lepsze oswietlenie. Na pume wychodzi drozsze finansowanie


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25
4 minuty temu, Matey napisał:

 

 

słuchajcie, ciagnik głownie chce do ciezkich robot, na poczatek siew, z czasem orka i zrywanie sciernisk. Chcialem na 600 bo nie wiem czy na poczatku nie bede uzywal tego ciagnika do latania w sciezkach z rozsiewaczem. Puma jest na mc, z tej t7 jest do zerwania jeszcze z 5tys no i mysle ze moglbym zejsc z lacznika hydraulicznego czy automatycznych stabilizatorow 

Za 290 moge wziac t7.165s miekka oska, kabina, 18x6, opona 650, 3 wyjscia hydrauliczne, tona balastu z przodu bez tuza + jakies lepsze oswietlenie. Na pume wychodzi drozsze finansowanie

Skrzynie lepiej 19x6.jeździłem 18x6 i 19x6,z.racji nadbiegu ta druga jest lepsza,transport,dojazd do pola zupełnie inna jazda.

Kolega miesiąc temu,zamówił Pume 140x,19x6,amo oś,amo kabina,najdroższy fotel(opcja za 7 tys)Klima automatyczna,opony 540/650trelleborg, obciążnik z przodu monolityczny 1T(bez tuz),18 ledow,łącznik centralny hydrauliczny, oś tylną HD,4 pary wyjsc,pneumatyla 2+1,najszersze mozliwe poszerzenie blotników,jeszcze wyrwał przegląd - ponizej 310netto,ciągnik pod zamówienie A nie z placu.

Pume z MC zawsze możesz rozbudować o isobusa, wyswietlacz. Daje na przyszłość więcej możliwości,ale.trzeba pamiętać by wziąć na elektrozaworach, wtedy ma to sens(sekwencje na uwrociach itp)

 

Panowie,jak to do końca jest z tymi silnikami w ciagnikach NH serii  ,,S,,.Nie mają Mocy Dodatkowej  czy zatem  osprzęt silnika,chłodnice itp są.inne czy takie same jak w modelach z mocą dodatkową?Bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji,czy za brakiem dodatkowej mocy nie idzie czasem w parze ,,gorszy/mniejszy,,osprzęt co.ma.znaczenie w przyszłości przy chip tuningu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    330
Dnia 14.11.2019 o 20:41, Matey napisał:

masakra to malo powiedziane, te ciagniki sa warte -30% z ceny

Ciekawi mnie, kiedy to się zesra. Schodzi jakas seria modeli, wchodzi nowa, czyli podwyżka jakie 15-25 tys. Wciągu dwóch lat cena idzie do góry o kolejne 15-20 tys. I po dwoch latach znowu wymiana serii czyli kolejne podwyzka i tak w kółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
1 godzinę temu, mati00733 napisał:

Skrzynie lepiej 19x6.jeździłem 18x6 i 19x6,z.racji nadbiegu ta druga jest lepsza,transport,dojazd do pola zupełnie inna jazda.

Kolega miesiąc temu,zamówił Pume 140x,19x6,amo oś,amo kabina,najdroższy fotel(opcja za 7 tys)Klima automatyczna,opony 540/650trelleborg, obciążnik z przodu monolityczny 1T(bez tuz),18 ledow,łącznik centralny hydrauliczny, oś tylną HD,4 pary wyjsc,pneumatyla 2+1,najszersze mozliwe poszerzenie blotników,jeszcze wyrwał przegląd - ponizej 310netto,ciągnik pod zamówienie A nie z placu.

Pume z MC zawsze możesz rozbudować o isobusa, wyswietlacz. Daje na przyszłość więcej możliwości,ale.trzeba pamiętać by wziąć na elektrozaworach, wtedy ma to sens(sekwencje na uwrociach itp)

 

Panowie,jak to do końca jest z tymi silnikami w ciagnikach NH serii  ,,S,,.Nie mają Mocy Dodatkowej  czy zatem  osprzęt silnika,chłodnice itp są.inne czy takie same jak w modelach z mocą dodatkową?Bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji,czy za brakiem dodatkowej mocy nie idzie czasem w parze ,,gorszy/mniejszy,,osprzęt co.ma.znaczenie w przyszłości przy chip tuningu. 

no ja wlasnie nie jezdzilem na tej skrzyni nawet, co ciekawe jak wycenialem pume 140x to wyszla 5 tysi tylko taniej niz 150 mc

14 minut temu, vodz napisał:

Ciekawi mnie, kiedy to się zesra. Schodzi jakas seria modeli, wchodzi nowa, czyli podwyżka jakie 15-25 tys. Wciągu dwóch lat cena idzie do góry o kolejne 15-20 tys. I po dwoch latach znowu wymiana serii czyli kolejne podwyzka i tak w kółko...

no wlasnie, jczlowiek najpierw sie cieszy z 200 zwrotu z mgr, a potem po podliczeniu maszyn, finansowania okazuje sie ze drugie tyle musi wypłacić z kieszeni. Gdzie za 200k 10-15lat temu kupiłoby sie ciagnik podobnej mocy


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218
mati00733 napisał:

4 minuty temu, Matey napisał:

 

 

słuchajcie, ciagnik głownie chce do ciezkich robot, na poczatek siew, z czasem orka i zrywanie sciernisk. Chcialem na 600 bo nie wiem czy na poczatku nie bede uzywal tego ciagnika do latania w sciezkach z rozsiewaczem. Puma jest na mc, z tej t7 jest do zerwania jeszcze z 5tys no i mysle ze moglbym zejsc z lacznika hydraulicznego czy automatycznych stabilizatorow 

Za 290 moge wziac t7.165s miekka oska, kabina, 18x6, opona 650, 3 wyjscia hydrauliczne, tona balastu z przodu bez tuza + jakies lepsze oswietlenie. Na pume wychodzi drozsze finansowanie

Skrzynie lepiej 19x6.jeździłem 18x6 i 19x6,z.racji nadbiegu ta druga jest lepsza,transport,dojazd do pola zupełnie inna jazda.

Kolega miesiąc temu,zamówił Pume 140x,19x6,amo oś,amo kabina,najdroższy fotel(opcja za 7 tys)Klima automatyczna,opony 540/650trelleborg, obciążnik z przodu monolityczny 1T(bez tuz),18 ledow,łącznik centralny hydrauliczny, oś tylną HD,4 pary wyjsc,pneumatyla 2+1,najszersze mozliwe poszerzenie blotników,jeszcze wyrwał przegląd - ponizej 310netto,ciągnik pod zamówienie A nie z placu.

Pume z MC zawsze możesz rozbudować o isobusa, wyswietlacz. Daje na przyszłość więcej możliwości,ale.trzeba pamiętać by wziąć na elektrozaworach, wtedy ma to sens(sekwencje na uwrociach itp)

 

Panowie,jak to do końca jest z tymi silnikami w ciagnikach NH serii  ,,S,,.Nie mają Mocy Dodatkowej  czy zatem  osprzęt silnika,chłodnice itp są.inne czy takie same jak w modelach z mocą dodatkową?Bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji,czy za brakiem dodatkowej mocy nie idzie czasem w parze ,,gorszy/mniejszy,,osprzęt co.ma.znaczenie w przyszłości przy chip tuningu. 

Z tego co słyszałem to tylko różnica w oprogramowaniu, ale czy to prawda to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

18x6 19x6 jedyny minus jaki zauwazylem  podczas pracy to przejście pomiędzy zakresem B a  C,gdzie pracując z talerzowka z tego co pamiętam idealnie było C1,C2,ale pod górkę gdy trzeba było.zejsc,podczas zmiany zakresu z C na B ciągnik wręcz stawal na chwilę.po czym ruszał dalej.Dzialo sie tak podczas zmiany biegow zamemu jak i na funkcji Auto.Moze ekstremalny przypadek, ale ja bym bardziej całował do pracy w polu tradycyjną skrzynię Full PowerShift  lub bezstopniową zamiast(obie opcje drozsze w zakupie) Semi z 3 zakresami i 6 polówkami na każdym. Przed zakupem postaraj sie wyrwac na dzien test,jedna i druga maszynę,pojeździj , poogladaj, to przy zakupie ważne 

 

Ceny maszyn obecnie się o wiele za duże,jakby sztucznie napędzane programami. Powinne być 25-30% niższe moim zdaniem żeby to miało sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dokładnie z tym semi jest problem że jak Ci pobiegł nie pasują na całym zakresie to zanim przerzuci zakresy to się zatrzyma w ciężkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

New Holland T6.180 Dynamic Command

•Pakiet zimny start

•Zarządzanie obrotami silnika

•Przednia oś klasy 4 z hamulcami

•Hamulce tarczowe chłodzone olejem

•Elektroniczny hamulec postojowy

•Skrzynia 50 km/h

•WOM 540E, 1000, 1000E

•Automatyczny WOM

•Zewnętrzne przycisko sterowania TUZ i zaworem na błotnikach

•Przedni TUZ zasilany elektronicznym międzyosiowym zaworem zdalnym z przyciskami do podnoszenia i opuszczania

•4 elektrozawory

•Pompa o wydatku 113l/min

•Radio BT z wejściem USB

•Automatyczna zmiana biegów

•Radar

•Pakiet 16 świateł LED

•Wysoki dach

•Elektryczna regulacja podłokietnika

•Ruchomy joystick

•Amortyzowana kabina i przednia oś

•Auto AC

•Tylna wycieraczka

•Tylna osłona przeciwsłoneczna

•El. lusterka podgrzewane

•Skórzana kierownica + jakieś specjalne dywaniki

•Opony tył 650/65R38 przód 540/65R28 Michelin

•Duży monitor

•Obciążniki tylne

•Przygotowanie fabryczne pod ładowacz

300 tys netto wstępnie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam, w piątek rusza nabór wniosków o dofinansowanie na obszary Natura 2000 i chyba będziemy celować jednak w T6.145 DC, szczególnie, że taki na pewno wystarczy i w tej cenie 300k netto będzie jeszcze z oryginalnym ładowaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj