kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

pawelek1226    2

sumek we wniosku tylko 20 w rzeczywistości o wiele więcej by robił bo te 40 musiał by obskoczyć temu taki dylemat czy t5.100 czy dołożyć znaczy wziąć większy kredyt i spróbować aneksować

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

ja mam 18 ha, w biznesplanie mam powiększenie o 3 ha do 21 ha i nie mam żadnego ciągnika młodszego niż 15 lat. powinno się udać.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218
Bartek933 napisał:

120km i 300tys za NH.. chore czasy 

Dopłać 20% z tej ceny i już masz o dwie klasy większy ciągnik z 190 koniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347

Sumek ty masz koło 300 netto za mniejsze ciągniki. Mój podobny do twojego tylko klimatyzacji automatycznej nie mam, większego zbiornika i polskorzanego fotela . Skrzynia w dc. Nie wiem czy tam jest ten inteliview. To dlaczego uważacie ze 295 to dużo jak za t6 180

nie wiem jaki masz zbiornik w sumie, u mnie 230 l. 

Co znaczy odjęty radar ?

Edytowano przez masa24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

tzn bez radaru

nie masz przedniego TUZ - 10 tys

nie masz IntelliView 4 - 10 tys

nie masz auto klimy - 3 tys

nie masz półskórzanego fotela - 3 tys

hydraulikę jaką masz? 2 pary? u mnie są 4 pary

masz błotniki skrętne? 

jakie masz zaczepy? 

niby pierdoły a wpływają znacząco na cenę.

moja oferta jest pod arimr a nie ostateczna 

za to masz lepszy silnik czyli jakieś 20 tys na plus

rozmiar opon jaki masz? 600 czy 650? 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347

Opony takie jak ty. Dużo w tej ofercie nie napisane mam. Nie wiem  jak wyglądają błotniki skrętne, raczej na sztywno mam.

zaczel mam listwę zaczepu dolnego i wyciągamy zaczep górny. Co yo ten radar ? Czemu teraz nh podrożały? Przez dc? 

Co to ten radar

trxymaja się u was regionów dilerzy?

Edytowano przez masa24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

trzymają się regionów i to strasznie. przynajmniej u mnie Raitech. ale do innego dilera NH mam ze 100 km albo więcej a do Raitechu 18 km. 

 

radar mierzy rzeczywistą prędkość jazdy i w razie potrzeby wypłyca narzędzie. 800 zł

nie masz szczegółowej specyfikacji?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

U mnie (POS) nie trzymają się regionów i bardzo słusznie


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347

U mnie w obrębie 150 km kierują do jednego dilera a chętnie bym kogoś znalazł żeby coś wynegocjować . Aż tak szczegółowej nie mam. To radar jest przydatny? A ten intelview to do rolnictwa precyzyjnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Radar i tak i nie. są prace gdzie przeszkadza. 

IV4 służy głównie do ustawiania parametrów skrzyni biegów i zaworów elektrohydraulicznych oraz jak masz GPS to też do tego. nie jest konieczny ale bardzo ułatwia pracę tym ciągnikiem. pozwala wydusić wszystko z DC 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347

A z intelview jaki jest koszt żeby podpiąć to pod nawigację? Bez automatycznego sterowania tylko ogólnie na zasadzie żeby prowadził po prostej linii.

ogolnoe przydałaby się klimatyzacja automatyczna i intelview , skórzany fotel

Edytowano przez masa24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

mając sam monitor nic Ci to nie da

koszt nawi to ok 50 k w NH. montują markę Trimble

2 minuty temu, masa24 napisał:

Bez automatycznego sterowania tylko ogólnie na zasadzie żeby prowadził po prostej linii

nie rozumiem?

 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347

Chodzi mi o to ze nie interesuje mnie automatyczne prowadzenie ze siedzę, nie dotykam kierownicy i ciągnik sam jedzie. Zwykła nawigacja która pokazywałaby lewo prawo żeby jechać po równe 12 czy 18 m

mowisz ze inteliview ogólnie monitoruje parametry nie tylko nawigacje

Edytowano przez masa24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
2 minuty temu, sumek666 napisał:

nie rozumiem?

 

To ta fajna i prosta nawigacja za 3000 - 4000 zł, o której rozmawialiśmy. Wszystkim dalej staruje naczelnik pojazdu.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

@masa24 takie coś sobie kup bo z IV$ tego nie zrobisz

https://allegro.pl/listing?string=nawigacja rolnicza&bmatch=baseline-cl-dict41-eyesa-bp-aut-1-3-0918&order=p

4 minuty temu, masa24 napisał:

Czemu bez sensu ?? 

zależy co chcesz robić bo na pewno nie zasiejesz na ten gps, gnojowica, obornik nawozy przedwschodowo spoko. siew na pewno odpada. patrzysz na te śmieszne diody a nie widzisz co się dzieje z maszyną. wydaje mi się, że nawet to bardziej męczy niż jazda bez ;) 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347

Mam już matrixa 430 ale dobrxe by było podpiąć go pod to

dovra bo temat trochę się przyciągnął w nie te stronę. Myske ze takiej złe ceny nie mam ale klime i fotel muszę ponegocjować. Inteliview przydatne również bez podpinania go pod automatyczne sterowanie z tego co rozumiem.

jakie rodzaju zaczepu mogą być? Bo myślałem ze to taki standard belka z zaczepem dolnym i wyciągany zaczep gorny

Edytowano przez masa24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347

Dobra czyli intelview warto nawet bez podpinania pod nawigację? Ilu litrowy masz zbiornik paliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj