kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Kos_pl    107

@tomek15h

Dobrze wiedzieć, że jest jeszcze pole do negocjacji. Ja też brałem wyceny. NH jakoś w kwietniu już po tegorocznych podwyżkach u CNH, a Claasa styczeń-luty.

Edytowano przez Kos_pl
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwerty123    7

Panowie co można na młodego rolnika ugrać czyli 150 tys. + jakieś żetony z własnej kieszeni?Mam już case, brałem nówkę może innym okiem spojrzą przy drugim?

Fajerwerków nie potrzebuję, raczej podstawa a moc tak by się w kasie zmieścić maksymalnie, ew. tura dołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
4 godziny temu, simpleNICKpl napisał:

Tylko ze w claasie mamy 6 biegów full powershift a w nh 8

W NH mamy 24 biegi full 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

 te zakresy w NH są. Ale nie mają takiego wpływu na jazdę bo przejścia pomiędzy nimi są niezauważalne praktycznie i pod pełnym obciążeniem. 

 te zakresy w NH są. Ale nie mają takiego wpływu na jazdę bo przejścia pomiędzy nimi są niezauważalne praktycznie i pod pełnym obciążeniem. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porems    69

@sumek666 nie mów że przejścia między zakresami nie są wyczuwalne bo są, a napewno pod obciążeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Są owszem. Ale nie tak jak w Dyna4/6 w MF czy Claas albo Hitech5 Valtry. Oraz znacznie mniej niż w Electro Command 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Mam propozycję za Luxxuma 110 KM za 240 netto, bez miękkiej osi, z jednym wyjsciem hydraulicznym Elektro, dwa mechaniczne, opony najszersze, dobra oferta? Pewnie powiecie, żeby dołożyć trochę i będzie Maxxum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

Za tą kwotę to masz Maxxum'a w podstawowej wersji. Nie koniecznie dołożyć i brać większego, bo to zależy do czego Ci potrzebny ciągnik. W obejściu bardziej Ci się sprawdzi Luxxum, ale już jeśli to ma być główny koń pociągowy to lepszy większy. Pytanie czy do większego będziesz miał maszyny. Drugie pytanie jakiej powierzchni masz gospodarstwo i czy będziesz ostro je powiększał. Myślę że do 40 ha spokojnie starczy Luxxum i też powinieneś być zadowolony. Targuj go do 220 tys. (przynajmniej spróbuj).  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Wiem, Maxxum w promocji jest za 239 chyba, ale nie ma tam w tej cenie multi, klimy, przedniego tuza, całkiem golas, a w tym mam uwzględnione to wszystko. Ha mam w tej chwili 50, ale z dzierżawą na 7 lat, później może 30 odejść i stąd myślę, że Maxxum może być za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Dlaczego bez miękkiej osi?

 Nie ma  czegoś takiego jak za duży ciągnik 😎


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

Jest coś takiego jak ciągnik bez miękkiej osi. Jest tez coś takiego jak za duży ciągnik. Nie mierz wszystkich swoja miarą myślenia. Nie wszyscy wszyscy będą powiększać w nieskończoność gospodarstwa, niektóry po prostu nie mają takiej możliwości cena gruntu vs jego powierzchnia. Nie raz bezsensu jest przepłacać za ciągnik, którego się nie wykorzysta. Wracając do Maxxuma 125, to po wprowadzeniu promocji tydzień temu przedstawiciel wycenił mi go na 241, oczywiście większość parametrów w podstawie, ale ma przedni tuz i klimatyzację. Opony 480/600, skrzynię 16x16 40 km/h. No i oczywiście nie posiada wspaniałego komfortu jakim jest miękka oś, ale ma kabinę na amortyzacji sprężynowej.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

W zależności od przedstawiciela, ale mówią od 10 do 16, a jeden to powiedział mi nawet 22 to się uśmiechnąłem do niego (NH, Steyr, Case). W JD i Claas liczą ok. 20. Ariona 440 Cis w poniedziałek miałem wycenionego na 261 z szyber dachem, przednim TUZ'em, ale bez ośki.

Jutro jadę do NH, będzie to drugie podejście od początku maja, a po wprowadzeniu promocji więc zobaczymy co powiedzą. Choć w rozmowie jak powiedziałem, że ceny sie zmieniły bo macie promocję to Pani na to że na wybrane modele i nie wie czy coś uda się jeszcze zrobić :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

T6S będziesz negocjował? 

Jak możesz i nie zapomnisz to zapytaj czy do eski można dołożyć Intelli View 4


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

Będę negocjował T6.125 i T6.145 i chcę się pokusić i zapytać o ile będzie droższy T6.145 DC na podstawowej skrzyni bez monitora i elektrozaworów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Różnica samej skrzyni to ok 10 tys zł (sierpień 2018) 

Mam wycenę identycznie wyposażonych T6.145 na EC i DC. 

pamiętaj, że do skrzyni DC wchodzi z automatu podłokietnik SWII oraz pompa 120 litrów (czy coś koło) stąd różnica będzie większa niż 10 tys względem T6.145 na EC gdzie wystarczy pompa 80tka i klasyczny podłokietnik. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

S czyli ogólnie ElectroCommand czy chodzi Ci tylko o model T6.125S?

No masz rację, ale to i nawet lepiej, bo do ciągnika będę dobierał ładowacz czołowy i tu taj akurat większa pompa będzie na plus. Do EC i tak bym brał tą mocniejszą, która jest w opcji. Jak różnica będzie 10 tys. to temat do zastanowienia. To teraz pytanie za 100, jakbyś miał wybierać między EC z amort. osią, a DC bez amort. osi to co był wybrał? Nie ma opcji jedno + drugie :-), bo budżet nie pozwala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Tak, jak pisaliście wcześniej mi zaproponował miękka oske za 11 netto po rabacie. To jak nie ośkę to może warto kabinę na sprężynach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110
12 godzin temu, kamil18fmr napisał:

Wersji S unikajcie jak ognia....

Jakieś konkretne argumenty podasz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj