kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dnia 28.05.2018 o 10:54, KrowieBieszczady napisał:

To jest ta wersja najuboższa w kabinie czy  multicontroll? 

x-line ale na maxa wyposażony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2018 o 16:29, marcin1971992 napisał:

Witam czy cena 277000netto za new holland t6 180 to dobra cena? Ciągnik ma 6 cylindrów miękką oś i kabinę, przedni tuz obciążnik 1tona, 4 pary hydrauliki skrzynia 17x16 Eco, radar opony przód 480 tył 600 zaczep automatyczny i belka polowa, klimatyzacja. Z przednim womem 284000,tur polski agromasz 23000,hydramet30000,stoll36000. Co myślicie o tych cenach? 

 

2 minuty temu, marcin1971992 napisał:

 

Co byście wybrali tego new holland czy deutz-fahr 6130, 4 cylindry z tuzem amortyzowaną osią i kabiną z turem metal fach obciążniki w tylnych kołach 4 pary hydrauliki bez przedniego obciążnika cena 300000 netto? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

W podobnej cenie będzie też pewnie NH T7 165 S. Skrzynia RC lub PC, które nie jęczą. Ale PC chyba nie jest dostępna. Ale w T7 175 już na pewno tak.

 

Deutz 6130, jak go widziałem w porównaniu z powyższym T7, to wyglądał trochę jak zabawka, niestety - a w szczególności jego tylny tuz. Co innego większe (6 cylindrowe) modele Deutza, one już wyglądają lepiej.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41
Dnia 5.04.2018 o 14:44, wojtek12051205 napisał:

w związku z prow dostałem ofertę od dilera na steyer kompakt 4105 za 185 tys ze skrzynią 24/24 multikontroler ehr spotkał się ktoś z tym modelem ciągnik 107 kM

To to samo co new holland t5.110 utinity czy jakos tak. Mam takiego steyera tylko model 86 km i skrzynia z pelzakmi 40×40, jak na moc 107 km to uwazam że jest za krotki i nie stabilny do agregatu czy duzej kosiarki,w transporcie tych maszyn podbija przód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

3 czerwca na targach jak rozmawiałem na targach to za Newholladna T5.120 w średnim wyposażeniu mówili 215 tys. netto, za T6.125 (albo 120 ten najniższy model) ze skrzynią 16/16 również średnim wyposażeniu 240 tys. netto. Zetor forterra hsx 120 w prawie najwyższym wyposażeniu był wyceniony na etto.. Ładowacze przednie zachodnie czyli stoll i mx ok. 30 tys. netto, mx ok. 2-4 tys. tańszy od stoll'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

no to najszersze jakie są dostępne bierz. ewentualnie posiłkować się bliźniakami.

 

możesz napisać coś więcej? jakie pozostałe wyposażenie i cenę? na jakim areale będzie pracował?

 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey87    3

Wziąłem podstawową wersje czyli zwykle lusterka, fotel mechaniczny, skrzynia DC 24x24, rewers elektrohydrauliczny, EDC, klimatyzacja, pompa 64l, obciazniki przod 380kg, walek wom 540,540eco,1000. Cena 144tys netto i bedzie pracowal na ok.25ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Fotel pneumatyczny sobie weź. Przy cenie 144 tys zł jego koszt to około 1,5 % wartości maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za T4S  55 km rewers 12x12 mechaniczny, klima, fotel pneu. 2 pary wyjść hydraulicznych opony węższe, zaczep sówliwy + połowy , 540 + 540 Eco, sterowanie mechaniczne z błotnika, wycieraczki przód tył, pakiet oświetleniowy, 

Cena 92 Netto 

Coś jeszcze można z tego utargować, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

Za case farmal 85a wycenił mi 147 netto, taką wycenę przysłanie mi na maila. Pytanie czy taka wycena mailową jest ostateczna? Czy czy jest to cena startowa dealera od której zaczynamy negocjacje? 

Edytowano przez adamn999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281
Dnia 16.07.2018 o 20:31, adamn999 napisał:

Za case farmal 85a wycenił mi 147 netto, taką wycenę przysłanie mi na maila. Pytanie czy taka wycena mailową jest ostateczna? Czy czy jest to cena startowa dealera od której zaczynamy negocjacje? 

To mi ostatnio na 135 netto wycenili Farmala 75 C z klimą, fotelem pneumatycznym, rewersem hydraulicznym, skrzynia 12x12, natomiast Farmalla 75A w takim samym wyposażeniu 115 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

witam. Zna ktoś cenę New holland t6 180 lub case maxxum mc 150 z przednim tuz i oś amortyzowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtazz    11

Steyr kompakt 4105

Szerokie opony 440p 540t

Klimatyzacja, pneumatyczny fotel, rewers ehr, polbieg, sprzeglo z przycisku, podnosnik ehr, zaczep automatyczny otwierany z kabiny, wzmocnione osie, dpf bez ad blue, dzwignia multikontrolera na dzwigni zmiany biegow (rewers podnosnik polbieg sprzeglo), okno dachowe siedzenie pasazera, pakiet dodatkowego oswietlenia. 218 brutto +pierwszy przeglad w cenie ciagnika + drugi przeglad 500zl netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
10 minut temu, pedro2 napisał:

 Napewno Brutto? To jest odpowiednik nh T5.110? 

nie pedro. 

HN dzielimy teraz na T.100/110/120 oraz następcę serii T4 czyli T5.85/95/105 itd. ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

Dlatego pytam czy to samo co normalna T5 czy ta odchudzona bo nie ogarniam oznaczeń steyra

farmers czym oprócz boosta na 145km i skrzyni AC różni się T6.145 od T6.125? Bo nominalnej oba 115km 

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Steyr XXX5 to odpowiednik starej T4 a Steyr XXX0 to odpowiednik nowej T5.xx0 ze skrzynią EC.

.125 od .145 różnią się BOOSTem i pierdołami w kabinie. Tzn. do .145 można więcej domówić. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj