Skocz do zawartości
kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
krzychu94    1
19 godzin temu, Damian1994rolnik napisał:

No to jeszcze miałes trochę do urwania ja za 215 wyrwalem w tym wyposazeniu 

A przednią ośkę amortyzowaną masz?

krystek1992    4
Napisano (edytowany)
23 godziny temu, tomuss17 napisał:

Wzuci ktoś filmik z nową t5 na yt z dźwiękiem skrzyni bo diler czaruje ze gwizd skrzyni został znacząco zmniejszony

Dalej tak wyje. Oglądałem na YT i wydaje mi się że nic nie zmienili. Skrzynia wielosprzęgłowa tak ma.

1.40 załącz 

Edytowano przez krystek1992

Wiadomość z agroFakt.pl

sumek666    7

Pytanie. Czy wyjścia skrzynia jest czynnikiem dla którego należy skreślić Electro Command i New Holland T5 z listy rozpatrywanych ciągników? 

Zakładam, że żaden z użytkowników nie ma, ani nie jeździł wspaniałym wynalazkiem minionej epoki Ursusem C-355/360 w którym to zwolnice rozp****ją bębenki w uszach. A jak komuś na prawdę przeszkadza to pragnę przypomnieć, że jest to najtańsze rozsądne 100 koni na rynku. NH miażdży ceną pozostałe marki. Nawet DF. Nie nie posiadam tego ciągnika. Znudziło mi się po prostu czytanie kolejnych stron z "EC wyje nie kupuj"

mickas092    320

Nowe nie wyją tak jak stare.  Zapuścisz radyjko w kabinie i nie będzie skrzyni słychać. 

W konia najlepiej heh. Ja posiadam tylko New Hollandy i ta skrzynia jest do przyzwyczajenia a w tej nowej t6 juz tak jest jej nie słychac nawet może szczelniejsza kabina tez najważniejsze że nie ma od kilku lat awarii 

Piotrass    2

Witam, Dzisiaj w Agros Wronscy z placu New hollanda T6.125 S wycenili mi na 235 tys netto do zaplaty juz, jest to ubozsza wersja od zwyklego ale ma juz skrzynie 17/16. Co  o tym myslicie? gdzie taniej mozna wyrwac? 

sumek666    7

Poszukaj użytkownika koordynator. Dał 230 tyś.  Tu gdzieś w tym temacie jest jego specyfikacja w okolicach kwietnia. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się