kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

tractor560    3

nie ma teraz t6.120 tylko jest t6.125 ... różni się tym że rozstaw osi ma taki jak modele 6 cylindrowe czyli jest dłuzszy od starej t6.120 jest ciezszy bo 125 wazy 5340 kg a 120 wazy 4800 kg ... zmieniono także skrzynie EC dodano ten joystic podobny do Range command w t7 albo starych PC jeszcze w t6000 


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

POdpisalem niedawno umowe na T6 125 225tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Pewnie było . Czy  NH mogę kupić u dealera w innym województwie niż moje  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    139

nh t5.105 ps, 3xhydraulika (ok 170tys) plus tur ursus plus krokodyl2m, chwytak i wycinak po małym targowaniu w sumie wycenił mi na 200tys ??co myślicie

drogo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Ja dawałem za 95 Electro Command 189tys tyle że bogato wyposażony ale "rok starszy" Jaka różnica w cenie między 95 a 105 ? Czyli defakto ile płaci się za 6KM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

POdpisalem niedawno umowe na T6 125 225tys

 

 

 

Jakie wyposażenie i dealer ? skąd jestes ?

 


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modrzew    27

Witam.
Jaka jest różnica cenowa między przekładnią 2-biegową 24x24 powershift a przekładnią 4-biegową 16x16 semi powershift w case maxxum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

Jakie wyposażenie i dealer ? skąd jestes ?

 

Kujawsko-pomorskie. Amortyzowana kabina ,okno dachowe,pompa113. silowniki90mm, 3 wyjscia hydrauliczne, fabryczny przedni tuz + obciaznik , sterowanie z tylnych blotnikow wom i tuzem 2 koguty i nie pamietam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

Ja dawałem za 95 Electro Command 189tys tyle że bogato wyposażony ale "rok starszy" Jaka różnica w cenie między 95 a 105 ? Czyli defakto ile płaci się za 6KM ?

 

na T4 i T5 różnica miedzy kolejnymi modelami to 4tys przykład jak 95 kosztuje 189 wiec kolejny model czyli t5.105 koszt ok 193 a t5.115 197plnów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianop    3

Ile kosztuje maxxum 110 skrzynia 16x16 bez amortyzacji osi i kabiny, ogolnie w standardzie a ile ten nowy maxxum115 w tym samym wyposażeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

Mam oferte na case maxxum 110. skrzynia 16x16, silowniki 90, amortyzowana kabina, 2 koguty, komplet ciężarków z przodu, fotel pasażera,  3 pary wyjsc hydraulicznych, pompa 113, 3 predkosci wom,cena 190 tys netto. Dobra czy jeszcze mozna cos z tego urwac?

Edytowano przez krzychuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elux    8

Mam oferte na case maxxum 110. skrzynia 16x16, silowniki 90, amortyzowana kabina, 2 koguty, komplet ciężarków z przodu, fotel pasażera,  3 pary wyjsc hydraulicznych, pompa 113, 3 predkosci wom,cena 190 tys netto. Dobra czy jeszcze mozna cos z tego urwac?

gdzie za tyle? ja w podobnej cenie kupiłem na skrzyni 24x24, bez ciężarków i na zwykłej pompie

Wg. bardzo dobra oferta, no chyba że to ciągnik z placu i już zarejestrowany na dealera...

Edytowano przez elux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

Ciagnik stoi na placu  od kilku dni, dealer mowil ze zamowil wczesniej zeby miec jeszcze stare modele. A czy zarejestrowany to nie pytałem ale chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Uważam że cena dobra, w porównaniu do T6 NH podobnej mocy to oferty padały już po 230k netto.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

W tamtym roku nie bylo żadnego prowu to sprzedaż spadła i ceny tez powinny. A w obecnym prowie tez pewnie nie wielu na ciagniki składało bo nie punktowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

CO MYSLICIE O CENACH CIAGNIKÓW DF 5105.4 G WYPOSAZENIE MAX OPRÓCZ SZYBER DACHU I SDD ORAZ KUBOTA  M 9960 CENY OBU CIAGNIKÓW 155 NETTO  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj