kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kissmy...    67

to już może być za mało na mozaikach, ale z drugiej strony prędzej wybrałbym tę przekładnie 24x24 niż 16x16, a jaka jest różnica w cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vector    1

Różnica w cenie z tego co pamiętam w ubiegłym roku wynosiła ok. 3 tyś. złotych na korzyść 24x24, ale ja osobiście do tego ciągnika wybrałbym skrzynię eco-shift 17x16, dlatego że pozwala ona na jazdę z prędkością 40 km/h przy 1900 obr/min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Steyr 9095MT na szerszym ogumieniu 540#65Rtył, 440#65R przód. pełne wyposażenie. Cena 175000netto :) zamówiony na początek wrzesnia :P

Edytowano przez Didi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami    5

kiedy go zamówiłeś? :) bo chyba ich już nie można zamawiać... :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rzeczywiście,nie można już zamawiać.Asprim z Niedżwicy Dużej miał jeszcze trzy sztuki i właśnie jeden "zaklepałem" w miniony poniedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

Witam, Panowie , czy orientujecie się w jakiej cenie można kupić Pume 170 na skrzynie Eco z amortyzacją . Ja dostałem ofertę na 360 netto wraz wyświetlaczem AFS 300 i EHR.

Wiecie może w jakich cenach były Pumy 210 z amortyzacją osi w 2011 , bo mam ofertę też na taką z 2011 za 340 netto ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

nie wiem czy to to samo, ale ereksio twierdzi, że: NH 7.185 RC, skrzynia eco,z EHR,miekki przód,tuz, obciążnik przedni 1000 kg, zbiornik adblu z 1000 l i dystrybutorem - za 268 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonymou    0

Witam,

jestem zainteresowany nowym ciagnikiem marki Steyr z serii Kompakt. Powiedzcie jake sa ich ceny w poszczegolnych mocach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcint6070    1

NH 7.185 z nastepującym wyposarzeniem: TUZ, amoryzowana oś, skrzynia Auto Command 40km/h, klimatronc, opony 650. Cena 286 tyś netto.

To ja podam mój odpowiednik tej samej mocy:) NH t6070 z wyposażeniem:

-przedni tuz

-amortyzowana oś

-range command 40km/h

-klimatronic

-opony 650

Cena około 285 tyś netto

 

nie ma już podziału na wersje, teraz jest jedna wersja nh t6 :)

No ale zwykłe t6000 np.delta plus czy coś możesz jeszcze kupic:)I będą jeszcze przez dłuuuuugi czas:)

 

wie ktoś morze ile kosztuje new holland t6070 power command z podłokietnikiem SideWinder™ II

Ja wiem ile kosztuje t6070 range command około 285 też z side winterem:)

Wiem bo sam takim jeżdze i jest spox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateos355    8

Witajcie!

Interesuja mnie ceny ciagnikow 80-100km.

Steyr 9095Mt - full opcja + tuz i opcja na szerokich kapciach rewers bez sprzegla klima.

Case jxu 95 - full opcja + tuz i opcja na szerokich kapciach rewers bez sprzegla klima.

New holland t5.95 -full opcja + tuz i opcja na szerokich kapciach rewers bez sprzegla klima.

Edytowano przez mateos355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mateos 355. Mogę coś rzec na temat Steyr 9095 właśnie w takiej kompletacji jak piszesz.One są wszystkie w full opcji (po za oponami no i tuzem)Cena 175000 netto. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrofotomm    0

Przepraszam za ogólne pytanie, ale co sądzicie o ogłoszeniach używanego sprzętu, które pojawiają się w internecie, na przykład taka giełda maszyn rolniczych ? Warto się czymś takimś interesować czy lepiej samodzielnie szukać maszyny poprzez znajomości, kolegów itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7441    0

Ja za pume 130 ep opony tyl 600 na przod 480 przedni wom tuz amortyzowana kabina skrzynia 19\6 4 wyjscia hydralliki powiedziel mi 260 tys netto dobra cena jak uwazacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek199321    11

ile kosztuje case maxxum 125 multicontroller z przednim TUZ i WOM, amortyzowaną osią, skrzynia 17x16 a ile steyr 6125 lub 6115 z tymi samymi opcjami


Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obeznany    0

Witam od tego roku nie ma już w produkcji t6000 oraz t5000 tylko t6 i t5 ja za t6.175 skrzynia 16x16 amortyzacja przedni tuz i wom z przodu 2 wyjścia

hydrauliczne za 288 tyś. brutto

Jaka jest cena new hollanda t5.95 z turem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepo14    9

jaka może być cena steyr 6160 CVT z przenim tzem, lub case puma cvx 160? a może ktoś posiada takie cianiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

New holland T5 ceny netto bez targowania się :

 

T5.95 164 000 zł

T5.105 169 000 zł

T5.115 174 000 zł

 

ceny agro wrońscy.. ee niby w stardardzie klima jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybosom15    0

witam,

Mam takie pytanie, dlaczego wszystkie cenny są podawane netto?Czy jest jakaś możliwość odliczenia sobie podatku. Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek199321    11

jeśli jesteś vatowcem to możesz sobie odliczyć ten właśnie vat i i wtedy będziesz kupował za cenę netto czyli bez podatku vat


Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
010wojtas    0

Witam panowie. Może orientujecie się ile może kosztować nowy Steyr 4110 profi w wersji full?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj