kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bobcat2250    382

A jakie są teraz różnice cenowe np T6.180 a Arion 610? Albo T6.145 a Arion 510? 


Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203
pawelol111 napisał:

A jest sens podnosic? T6 to ciagnik kompaktowy. Pług 4x50 pociągnie, prase z nozami pociagnie, uprawowo siewny talerzowy z nabudowanym siewnikiem również. O agregatach innego typu nie wspomne. Jak ktoś chciał 180km to jd 6155m, Mf 7715s, Arion 630.

sąsiedzi podkrecali 6150m na walku wypluł 130hp do 180 trochę brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079
1 godzinę temu, pawelol111 napisał:

Zgoda ale jak chcesz ponad 150-160km to bierzesz t7.

 

 

 

No t7 to juz bydle. Sąsiad kupił to naprawdę kawał klocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papier    9

Dzisiaj dzwonił przedstawiciel NH i sie pyta czy nic nie potrzeba. Tak z ciekawości się spytałem o T6. 160 135 KM to powiedział : od 340 netto na EC ...  Na początku września był za 300 :(

  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

z agco power pokazywał mi gościu historię to 130m na kilka sztuk chyba tylko jeden 100km przekroczył na wałku a rekordzista miał 79😁

Mój t6.175 pokazał 139.6 czyli po siedmiu latach brakuję 0.4km znamionowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

4125 Profi s control8 pompa 150system zarządzania obrotami silnika ,system zarządzania zawracaniem na uwrociach hmc2 amortyzacja osi kabiny alternator 150 skórzana kierownica opony 600 tyl przód 480 przygotowanie do montażu monitora joystick z 3 przyciskami przedni tuz z przyciskami fotel dual motion 6 ledow przód tył cena 345 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Ustawianie lusterek ręcznie?

Bo ja teraz to na elektryczne bym się pokusił. 


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1783
4 minuty temu, Jasiek_ napisał:

Co myślicie o Steyr multi wart uwagi?

Brać co jest bo braknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek_    5
Przed chwilą, Mateusz1q napisał:

Brać co jest bo braknie

A wiesz może jak sprawuje się skrzynia w multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76

wyceniał ktoś aktualnie t6.125s  ? Jestem ciekawy jak cenowo względem maxxuma to sie klaruje ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidpl    21

A ile mniej więcej T4 teraz stoi? 


-Ursus C-360
-Władimirec T25-A2
Siła robocza na 5ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil0qwe    15

T4 75 4cyl full opcja na wąskich kołach,  nie licząc zaworów międzyosiowych, bez tuza i pneumatyki 165 tyś pod zamowienie na wiosne, z placu pewnie taniej jak coś im zalega, full biede na suchym sprzęgle kupi poniżej 150 tys

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek025    0

Mam propozycje od NH i nwm którego kupić. Doradzi ktoś? 

T6.160 DC  bluepower  - po testach niecałe 500mtg                          l                               T7.175 PC - nowy 

+ nawigacja      z funkcją HTS 2                                                                 l      -

+ ogumienie 650 michelin                                                                         l      tez 650, ale z innej firmy

+zawory miedzy osiowe                                                                             l    -

+ przedni tuz                                                                                                l  +

+ 5 sekcji                                                                                                        l 4 sekcje - 1 idzie na obsługę przedniego tuza

+elektrozawory                                                                                            l +

+ 50km/h                                                                                                      l 40km/h

+wzmocniona przednia os

+siłowniki tylnego tuz wzmocnione na 90mm

+max oświetlenie 360*  ( 16x led )                                                           l - ( 12x led )

+wyświetlacz intelliview 4 z integrowanym łokietnikiem                     l +   -II-

+funkcja intelliturn                                                                                     l -

Dodam, że t6 w cenie jest wymiana olejów, filtrów mokrych i filtrów powietrza silnika. 

Ciągnik będzie pracował na 50ha ( 30 ornej, 20 łąk )

                                                                                              Za T7 jeszcze bym musiał dołożyć 5tys

 

Edytowano przez Bartek025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

jakie maszyny miałby ciągać ? głównie chodzi o wage t7 będzie ważył ponad 7t, to około 6t, jak większe maszyny to lepiej t7.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj