kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

kibix    284

maxxum cvx z turem 7 700 z pelnym bakiem. Masa własna w dowodzie 6300 kg. Już widze jak policjant sprawdza ile tur waży itp. Jedynie jakby był wypadek śmiertelny to moze ktos by to sprawdzał. Co nie zmienia faktu ze te dmc na takie gabaryty jest smiesznie mały. Tylny most pewnie w większosci ciagnikow jest przeciazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276

pozostaje zakup sprzętu półzawieszanego,co jest chyba najbardziej bezpieczne, a jednocześnie bardziej kosztowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3898
12 godzin temu, kuna9977 napisał:

Mf z serii niżej 57** jest sporo mniejszym gabarytem od maxxuma diler mf proponował mi mf 5710 za 230 z przednim tuzem skrzynia dyna 4  i mówił mi żebym go sobie podkręcił do 120 km tylko z tej serii mf będzie miał słabszy podnośnik i ogólnie jak już wspomniałem gabarytowo dla mnie za mały na wybrane 6713 czekam już dwa tygodnie i nie wiem czy jeszcze sens czekać czy kupić case który jest dostępny od ręki 

 

To czekasz dwa tygodnie i nie wiesz jaka cena??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94
11 godzin temu, tomek84pl napisał:

Wina kolizji czy wypadku nie jest tego kto jedzie przeciazonym ciagnikiem tylko tego kto wykonal zly manewr, Ciebie moga jedynie ukarac za przeciazony zestaw.

Nie martw się jak ubezpieczalnia ma coś wypłacić to już znajdą i z wypłaty kasy nici jak masz AC na ciągnik to sobie poczytaj 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7220
Dnia 23.07.2021 o 23:18, dawidpl napisał:

New holland t4. 55 klima pełzaki wąskie koła 12.4 11.2 uchylna przednia szyba przedni tuz ok 150 tyś netto do małej negocjacji 😂.... 

Za tyle miałem T5. 75😂

Mówisz o T4.55s?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826
17 minut temu, radzioRS napisał:

Nie martw się jak ubezpieczalnia ma coś wypłacić to już znajdą i z wypłaty kasy nici jak masz AC na ciągnik to sobie poczytaj 

Za szybę wybita wypłacili i jeszcze na piwo zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuna9977    70
9 godzin temu, krzychu121 napisał:

To czekasz dwa tygodnie i nie wiesz jaka cena??? 

Nie mf 5710  wycenił od ręki a 6713 coś nie idzie mu więc chyba firmie nie zależy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94
9 godzin temu, Mateusz1q napisał:

Za szybę wybita wypłacili i jeszcze na piwo zostało

Tu nie chodzi o lusterka czy szyby tylko o przekroczenie DMC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
20 godzin temu, kibix napisał:

maxxum cvx z turem 7 700 z pelnym bakiem. Masa własna w dowodzie 6300 kg. Już widze jak policjant sprawdza ile tur waży itp. Jedynie jakby był wypadek śmiertelny to moze ktos by to sprawdzał. Co nie zmienia faktu ze te dmc na takie gabaryty jest smiesznie mały. Tylny most pewnie w większosci ciagnikow jest przeciazony.

T6 z przednim TUZ, na oponach 480 i 600 z połową baku waży 6,5t. Ważyłem już 2 sztuki na wadze. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil0qwe    15
Dnia 23.07.2021 o 23:18, dawidpl napisał:

New holland t4. 55 klima pełzaki wąskie koła 12.4 11.2 uchylna przednia szyba przedni tuz ok 150 tyś netto do małej negocjacji 😂.... 

Za tyle miałem T5. 75😂

Za tyle masz kubote m4073 z półbiegiem, mocniejsza i zwrotniejsza oś, to co nh ma w opcji kubota ma w standardzie, oprócz tuz.

Chyba ich powalilo z tymi cenami, t4s w zime 125 tys na full a teraz chcą 145 netto

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spontan88    24

Szukam opinii Kogoś kto ma do czynienia z ciągnikiem około 100 km jak pomocniczy docelowo  turem który ma pracować na gosp  około 30 ha ...co byście polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek84pl    41
20 godzin temu, radzioRS napisał:

Nie martw się jak ubezpieczalnia ma coś wypłacić to już znajdą i z wypłaty kasy nici jak masz AC na ciągnik to sobie poczytaj 

Dam Ci przyklad, jade ciagnikiem ktory przekracza DMC z podporzadkowanej wyjezdza dziadek matizem i uderza w bok ciagnika.

Sprawca kolizji jest kierowca matiza i to z jego OC bedzie wyplacone odszkodowanie, AC w ciagniku nie ma nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Dam ci przykład ,jadę ciągnikiem który przekracza DMC główną jedzie Babka  w ferrari ja uderzam w jego bok  .

Sprawcą kolizji jestem ja i to z mojego OC będzie wypłacane odszkodowanie dla poszkodowanego, zgadza się .

Dalsza część opowieści  . Domacali się że przekraczałem DMC ja płacę za OC i z AC nic nie dostaję . 

Gdybym nie przekraczał DMC OC poszło by z ubezpieczalni i kasa z AC do mnie też by wróciła. 

Nie wiem czemu tak się upierasz są różne przypadki i mogą nas za to uj..ać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Przecież każdy ubezpieczyciel jak moze za coś nie wypłacić to tego nie zrobi. To chyba logiczne. Nikt nie chce oddawać kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16
22 godziny temu, sumek666 napisał:

T6 z przednim TUZ, na oponach 480 i 600 z połową baku waży 6,5t. Ważyłem już 2 sztuki na wadze. 

Mój t6 180 koła 650 i 520 skrzynia EC 16x16 waży 6200 kg bez bez balastu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1588
1 godzinę temu, radzioRS napisał:

Dam ci przykład ,jadę ciągnikiem który przekracza DMC główną jedzie Babka  w ferrari ja uderzam w jego bok  .

Sprawcą kolizji jestem ja i to z mojego OC będzie wypłacane odszkodowanie dla poszkodowanego, zgadza się .

Dalsza część opowieści  . Domacali się że przekraczałem DMC ja płacę za OC i z AC nic nie dostaję . 

Gdybym nie przekraczał DMC OC poszło by z ubezpieczalni i kasa z AC do mnie też by wróciła. 

Nie wiem czemu tak się upierasz są różne przypadki i mogą nas za to uj..ać .

Gdyby był to wypadek śmiertelny to by było źle dla ciebie ,ale jak to zwykła stłuczka to szczerze wątpię kto by ważył ciągnik , jak będą chcieli nie wypłacić odszkodowania to znajdą sto innych możliwości by nie wypłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Wszystko się zgadza lecz możliwości są i przypadki różne. Nie zmienia to faktu ,że DMC powinno być wyższe przy tych coraz to większych sprzętach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek84pl    41
12 godzin temu, radzioRS napisał:

Wszystko się zgadza lecz możliwości są i przypadki różne. Nie zmienia to faktu ,że DMC powinno być wyższe przy tych coraz to większych sprzętach .

Oczywiscie masz calkowita racje, przy wyplacie AC ubezpieczyciel bedzie szukal kazego mozliwego zapisu w polisie zeby tylko nie wyplacic kasy.

Co wiecej jezeli okaze sie ze jechales przeciazonym ciagnikiem  i ktos tam da rade udowodnic ze przez to nie dales rady wyhamowac i przywaliles w bok ferrari to nie tylko nie dostaniesz kasy z AC ale rowniez ubezpieczyciel bedzie domagal sie regresu z polisy OC

Trzeba sie poprostu bardzo pilnowac, zeby nie zrobic nic na drodze bo moze to slono kosztowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

No właśnie o tym pisze trzeba uważać szczególnie teraz żniwa to dziki okres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś w cenie td5.85 oraz odpowiedniku z case oraz steyr? Cena kuboty, df, proxy tez była by miłe widziana. Ciągnik prosty, tani, aby miał rewers hydrauliczny, klime, dobre siedzenie, 85 koni mniej więcej, 4 cylindry 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Zamowiony Nh T7.175 SideWinder. Ośka amortyzowana. przedni tuz, 4 pary wyjsc hydraulicznych na elektrozaworach, 349tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Piotrass napisał:

Zamowiony Nh T7.175 SideWinder. Ośka amortyzowana. przedni tuz, 4 pary wyjsc hydraulicznych na elektrozaworach, 349tys netto

Można dokłądne info co side winder posiada ? on ma 140 km znamionowej mocy tak ? obciążnik do Tuza masz w cenie ?

Edytowano przez Palmiszon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marekk91    3
Dnia 1.08.2021 o 11:13, Piotrass napisał:

Zamowiony Nh T7.175 SideWinder. Ośka amortyzowana. przedni tuz, 4 pary wyjsc hydraulicznych na elektrozaworach, 349tys netto

Ciekawe jaka cena będzie na wiosnę po rozpatrzeniu wniosków na modernizację, celuję między innymi w taki sam model. Nie myślałeś o Pumie 150?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj