kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

kibix    284

ta podwyżka to właśnie ze względu że złoty ledwo zipie. Pytałem się kiedyś dilera to mówił że oni wszystkie ceny mają w złotówkach. Co nie zmienia faktu że ktoś musi ryzyko walutowe wziąć na swoje barki i właśnie następuje urealnie kursu. W drugą strone jak złoty się mocno umocni to nie ma obniżek tylko robią promocje na modele które chcą wypchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYLKA    15

byłem u tego dilera i tak . na przyszły rok podwyżka ciagnikow to 5/7procent case farmall wycenił mi na ponad 230 brutto tak samo steyra 4105. ogolnie gadał mi ze niema znaczenia ile ciagnik ma koni czy 75 czy 105 jak jest takie same wyposzarzenie cena jest taka sama bo to sa te same ciągniki tylko programem się ruznią mocy . tu sie zdziwilem troszku . a nawet niekiedy sie zdarza ze moczniejszy ciagnik jest tanszy z tym samym wyposarzeniem co co słabszy . bo wiekszy zbyt jest na te mocniejsze lepiej im schodza i lepsza promocja jest na nie . a na rok zrobi sie cana około 250tys . jak nie wiezme w tym roku . powiem wam masakrycznie idą te maszyny w góre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

O kurcze :) To ja pierwsze słyszę. Jak jeździłem i pytałem to np. w New Holland była różnica między modelem T5.85 a następnym czyli  T5.95 - 8000 zł. Ale że to te same ciągniki tylko mapą silnika się różną to wiadomo. Podniesienia mocy koszt ok 2.500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Dokładnie w danexie farmall c co model to wyżej 7-8tys. 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
23 godziny temu, Bartek933 napisał:

A jak się umacnia to są obniżki? kurs złotego ma wpływ jak maszynę w Euro się wycenia 

ma wpływ na udzielany rabat  , tak samo jak samochody osobowe . cena jest ustalana o maksimum  kursu walut czy euro czy dolara a dopiero przy kupnie w danym dniu jest rabat udzielany w zależnosci od kursu walut  wiekszy lub miejszy tak  jest np.  w BMW  .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25
21 minut temu, pedro2 napisał:

Dokładnie w danexie farmall c co model to wyżej 7-8tys. 

Farmalle C(Steyr Compact/NH T5.85) niestety,wiecej maja wspólnego podzespołami z sadownikiem(Case Quantum,T4.80V)niżeli ze stara serią Farmalli U,a to były fajne ciagniki i szkoda ze zostały wycofane( farmall u byl w tej samej mocy ponad pół tony cieższy od mocowego odpowiednika C)ale dlatego pojawił się Luxxum,T5.100EC i Multi by zapelnic luke po U(inne $$ niestety)

 

Co do rabatow,dilerzy mają promocje na konkretne modele.W cnh są.to moce 105(f105C,T5.105,Compact 4105),125(profi 125,maxxum.125,T6.125 i 150km(T7.165s,Puma.150,impuls)

Niejednokrotnie model mocniejszy mozna kupic taniej niż model slabszy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Mnie tłumaczyć nie musisz... Sęk w tym, że często moc z wniosku ogranicza. Tak jak u mnie 85km. Jeździłem za arionem 420stka, ale nie zgodzili się na większą moc. Zrobiliśmy ofertę na Ariona 410, moc znamionowa 85km, nawet oświadczenie od Claas Polska (pozdrowienia dla Pana Emila bo wiem, że czyta 😉) nie pomogło bo maksymalnej ma 90km. A wycena na 420stke idento wyposażenie była niższa o 8tys niż na 410tke. 430stka znowu w pakiecie first claas wychodziła w cenie 410tki bo rabaty były dobre. Tak samo w zeszłym roku maxxuma 125 szło dostać taniej niż 115. 

Jedynie farmall 85c by przeszedł, moc można podnieść, ale jednak tak jak mówisz na moje oko za delikatny i nie można dobrać mocniejszych osi HD. I to przeważyło. Jak brać to z zapasem, nie na styk bo 2-3lata i będzie mało.

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolo3    0

Ile taki luxxum 100/110 z miękka osią i kabiną, przednim tuzem i 4 parami wyjść hydraulicznych może kosztować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Mój Nh t.5.85 dziś rano dojechał do mnie :) Później wstawię zdjęcia. Jakie powinno być ciśnienie w opona? Z jednej strony miałem prawie 4 atm. :/ Dealer zapomniał dać instrukcji obsługi dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Piotrass elektrozawory, wentylator odwracalny, joystick po lewej stronie podłokietnika, monitor IV 4, funkcje dodatkowe skrzyni biegow, a żeby ładnie wyglądał to tylne błotniki pełne, chociaż z wąskimi tez ma to coś. 

Edytowano przez Piotrek5060YouYube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391
2 godziny temu, Piotrass napisał:

Co z wyposażenia warto dolozyc do Nh t6.155? moze jakies sugestie?

Z mojej strony to bierz to co rzeczywiście się przyda, zasugerował bym dodatkowo tylny łącznik hydrauliczny 

  • Thanks 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118
2 godziny temu, mati00733 napisał:

1,4-1,6

Z przodu było 2,4 i 3,9 a z tyłu 2,1 :) Co jeszcze warto sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

Dokręcenie kół,z tym roznie bywa.po jakimś czasie sprawdz ponownie.obsluga codzienna standard.reszta wyjdzie w praniu

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
45 minut temu, Bartek933 napisał:

Z mojej strony to bierz to co rzeczywiście się przyda, zasugerował bym dodatkowo tylny łącznik hydrauliczny 

Wg mnie łącznik hydrauliczny to już spory wydatek, a nie koniecznie potrzebny. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391
1 godzinę temu, sumek666 napisał:

Wg mnie łącznik hydrauliczny to już spory wydatek, a nie koniecznie potrzebny. 

Dwa razy z tym pracowałem i dla głównego konia pracującego z ciężkimi maszynami to genialna sprawa. 

34 minuty temu, Piotrass napisał:

Warto dolozyc za ESM zarzadzanie obrotami silnika?

nie


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
43 minuty temu, Piotrass napisał:

Warto dolozyc za ESM zarzadzanie obrotami silnika?

Warto. Każdą cenę do 1000 zł 

9 minut temu, Bartek933 napisał:

Dwa razy z tym pracowałem i dla głównego konia pracującego z ciężkimi maszynami to genialna sprawa

A ja dalej twierdzę, że nie warto w przeciwieństwie do pamięci obrotów 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Każdy ma  swoje zdanie, pamięci użyłem z dwa razy i w ogóle mi to nie podeszło. Łącznik sam bym kupił do swojego ciągnika ale niestety możliwości techniczne niezbyt pozwalają. Kolega najpewniej finansuje zakup wspólnie z ARiMR więc naprawdę taki łącznik warto brać  


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj