kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Matey    895
5 godzin temu, Tomek90 napisał:

To od tego roku chyba case ma 3 lata gwarancji? 

rok temu juz była


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bialy2005 To szybko, ja pumę zamówiłem przed nowym rokiem i ma być za miesiąc gdzieś. Oryginalnego przygotowania pod navi nie chciałeś ?  W steyr tez jest ten pakiet wnętrza w cenie jak w pumie ? ( lusterka elektryczne, fotel skórzany, klima automat itp ) 

Edytowano przez Mateusz19980916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mars    1

Co myślicie o niebieskim t5 100ec jestem już prawie dogadany ale chętnie wysłucham opinie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118
3 godziny temu, Piotrek5060YouYube napisał:

@maroko Szybko maja Ci przywieźć NH, mój ma być wyprodukowany 18 maja, a u dilera ma być 10 czerwca. 

Szybko, ale u mnie to było priorytetem żeby traktor był na wiosenne prace.  Ogólnie facet nawet uspokajał że nawet jak zamkną fabrykę z powodu Covid to i tak będzie bo ma już numery itp. 

 

A jeszcze pytanie. Czy orka pługiem zagonowym 4 skibowym kverneland na resorze, 14 '', 35 cm na skibę to nie za dużo na początek dla niego? Ziemia 3-4 klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87
1 godzinę temu, mars napisał:

Co myślicie o niebieskim t5 100ec jestem już prawie dogadany ale chętnie wysłucham opinie 

 

Też jest to jeden z moich typów. Czy można wiedzieć za ile dogadany po tych podwyżkach i jakie wyposażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
1 godzinę temu, maroko napisał:

Szybko, ale u mnie to było priorytetem żeby traktor był na wiosenne prace.  Ogólnie facet nawet uspokajał że nawet jak zamkną fabrykę z powodu Covid to i tak będzie bo ma już numery itp. 

 

A jeszcze pytanie. Czy orka pługiem zagonowym 4 skibowym kverneland na resorze, 14 '', 35 cm na skibę to nie za dużo na początek dla niego? Ziemia 3-4 klasa.

Przecież nowe ciagniki są juz ,,dotarte”, niech idzie w robote bo jak jakiś problem to żeby na gwarancji wyskoczył.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mars    1

Mirka o

Mięka oś prrzedni tuz skrzynia 16 225tys  A czy skrzynia i sterowanie nią w T6 ec jest takie samo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, bialy2005 napisał:

Wycenialem jednego i drugiego w identycznych wyposazeniach po negocjacjach wyszla taka sama cena biirac pod uwage czas gwarancji. bo na Niebieskiego jest 1 rok i musisz doplacic 12tys cennikowo do 3 letniej, a w case czy steyr jest standardowo 3lata. Taka puma 150 full powershift, kola 650 r42 i 600 r30, lepsza pompa 150l, isobus, 16 led, marka opon bez wyboru, siedzenie komfort delux, 5 par hydrauliki, tuz i oska, automatyczne odciagi ramion tuz, ogolnie w miare doposazony bez navi 370netto

Biały te ciągniki z elektrozaworami czy mechaniczne zawory? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

multicontroler czyli elektryka


w nh side winder


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli mogę wiedzieć... cóż za firma wyceniała i kiedy? Mi za taką  newke  T7.190 powiedzieli 390 tylko że wybór  opon Michelin, oś  belkowa, i obciążnik na tuza, elektryczne lusterka i automat Klima.

Ciągnik z konfiguratora, nie z placu

Wycena z 20 lutego. 

A puma w pierwszym tygodniu  marca 400 netto też z konfiguratora...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

u mnie os zwykla, lusterka mechaniczne, bez obciaznika, za michelina 6000 dopłaty, kisiel i ksiezopolski tez z konfiguratora


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma sensu dopłacać do opon, zawsze mogą akurat się trafić Trelleborgi albo Micheliny. Warto spróbować dogadać się z dilerem, że jak się nie trafią to się zrobi przekładkę z jakiegoś innego ciągnika na placu i tyle :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby dobrze piszesz, tylko chcąc  Michelin  masz marne szanse  że na nie trafisz bez wyboru. A będąc na placu u dilera wszystko prawie na Mitasie( dawny Continental), A micheliny były,  tylko r38, albo byly r42, tylko 710... no i jeden Qń  stał  na vredestein.

@bialy2005 czyli mój przedstawiciel chyba mocno drogo  nie wyliczył  jeśli mam jeszcze amortyzację osi, i zapomniałem dodać, łącznik hydrauliczny i sterowanie z blotników. 

Edytowano przez Wojtynka1504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

A Galaxy też są w Nh? Bo w Case wiem że są. I one są chyba najsłabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
pawelol111 napisał:

Gorzej jak przyjedzie na Alliance

dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Mam kolegę co robi w NH. Poleca Vredesteina. Mierzylismy opony to w Alliance brakuje szerokości względem deklaracji i guma do dupy. Mitas przyzwoity. Treleborg pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mars    1
23 godziny temu, mars napisał:

 

Ma ktoś wycenę case luxxum lub steyr multi 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582
Wojtynka1504 napisał:

Niby dobrze piszesz, tylko chcąc  Michelin  masz marne szanse  że na nie trafisz bez wyboru. A będąc na placu u dilera wszystko prawie na Mitasie( dawny Continental), A micheliny były,  tylko r38, albo byly r42, tylko 710... no i jeden Qń  stał  na vredestein.

@bialy2005 czyli mój przedstawiciel chyba mocno drogo  nie wyliczył  jeśli mam jeszcze amortyzację osi, i zapomniałem dodać, łącznik hydrauliczny i sterowanie z blotników. 

sterowanie na błotniku tez mialem ale bez lacznika bo mam na stanie jeden wolny i amortyzację takze ma, jedynie zrezygnowalisny z lusterek el., przygotowania pod nawi nie chcialem bo bedzie dokupiony zestaw z rtk na kier który bede mogl przelozyc do innych starszych ciagnikow. Ciagnik pod ten program musi byc max 330netto i juz nie chciałem utrudniac bo i tak beda kombinacje.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pawelol111 napisał:

Mam kolegę co robi w NH. Poleca Vredesteina. Mierzylismy opony to w Alliance brakuje szerokości względem deklaracji i guma do d*py. Mitas przyzwoity. Treleborg pęka.

Z treleborgiem się zgadzam, i na pewno jeśli będę mógł to go będę unikał. Szwagier  ma przy plugu od nowości   to mówi że po pękana.. opona. 

 W NH6050 mamy Continental i też spekana jak diabli pod kolcami z boku opony. Byłem na wulkanizacji to gość mówił  że tego Continentala robił Mitas, i nawet ten Mitas co  jest na nowych ciagnikach, jest  identyczny jak Continental z 2010 roku  na ciagnikach.. znajomy 4 wsie dalej już wymieniał, bo tak samo pękaly..

Także jak na moje to Mitas, i Treleborg odpada bo mam źle doświadczenia z nimi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

A co powiecie o firestonach? Bo akurat z placu sie trafił z takimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj