kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

situ14    35

młody rolnik zwrot 60%. kupuje 1 maszyne za swoje 35 netto+ ciągnik 300 netto co daje 335 tys netto i cały zwrot czyli 200 tys przeznaczam na spłate kredytu z ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, kuba24051 napisał:

dopiero się obudziłes że w modernizacji 200tys zwracają?

W farmingu ci chyba zwracają całą kwotę dofinansowania. W rzeczywistości nie ma szans że wniosek z samym ciągnikiem przejdzie. 

@situ14 jaką maszynę wziąłeś że wniosek się punktowo załapał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

podsiewacz do traw. wniosek ma 2 pkt za to że nie składałem jeszcze mgr i za młodego rolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470
ramzes10 napisał:

1 godzinę temu, kuba24051 napisał:

dopiero się obudziłes że w modernizacji 200tys zwracają?

W farmingu ci chyba zwracają całą kwotę dofinansowania. W rzeczywistości nie ma szans że wniosek z samym ciągnikiem przejdzie. 

@situ14 jaką maszynę wziąłeś że wniosek się punktowo załapał ?

Jak będę miał umowę to Ci wstawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wstaw wstaw. Chętnie zobaczę jak sam ciągnik przechodzi na modernizacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieMadry    121

Ramzes przechodzi przechodzi. Rożnica w cenie ciągnika wynika z tego ze z placu idą w cenie z przed podwyżek a z fabryki już po podwyżkach. NH T6 w 6 cyl nie powiem na full wypasie bo jakiś kilka pierdołek nie wzięte ale od tuza przez amortyzowane osie i jeszcze długo długo by wymieniał na nawigacji kończąc 380 tys. 

 

Tak panowie teraz wszystkie marki maja tak ze pakują jeden silnik który ma duży przedział mocowy.  Składasz wniosek na 150 km szukasz ciągnika najsłabszego z serii w takim przedziale później podnosisz go o około 30 koni więcej bo tyle fabrycznie można dociągnąć, dodatkowo kręcisz  silnika z 20 koni i  masz z ciągnika 150 kocu 200 chociaż unia dofinansowała ci do ciągnika maks 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Wystarczy 1,5 ptk po raz pierwszy prow młody rolnik studia zrzeszenie producentów  itp i punktów starczy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za to co podałeś wyżej wiem że są punkty. Chodzi mi o punkty za maszyny. Chyba że coś się zmieniło względem wcześniejszych naborów gdzie trzeba było nabrać wysoko punktowanych maszyn żeby ciągnik przeszedł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Łącznie trzeba mieć nim 1,5 ptk a trykel ma 0

0 bo nie ekologiczny😁 

Edytowano przez radzioRS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470
ramzes10 napisał:

Za to co podałeś wyżej wiem że są punkty. Chodzi mi o punkty za maszyny. Chyba że coś się zmieniło względem wcześniejszych naborów gdzie trzeba było nabrać wysoko punktowanych maszyn żeby ciągnik przeszedł 

jeśli nie masz punktów za inne rzeczy to owszem. ja mam pkt bez maszyn więc mogę kupić co chce

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid123l1    0

Ma ktoś obecne oferty Maxxum 125 lub t6 145/155 ? Mi krzyknęli za Maxxuma 290 netto za multicontrolera 24x24 bez przedniej osi i bez tuza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu zamawiam ciągnik, mam ostatnie chwile kiedy jeszcze mogę coś zmienić, zastanawiam się dalej nad oponami. Brać niskociśnieniowe Micheliny Xeobib 650/60, 520/60 czy zwykłe 650/65 i 540/65, kuszą mnie te niskociśnieniowe bo wydają się szersze i mają lepszy uciąg więc na łąki powinny być lepsze, jednak druga kwestia ciągnik będzie z ładowaczem więc przy tym niskie ciśnienie się raczej nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7777    3
5 godzin temu, dawid123l1 napisał:

Ma ktoś obecne oferty Maxxum 125 lub t6 145/155 ? Mi krzyknęli za Maxxuma 290 netto za multicontrolera 24x24 bez przedniej osi i bez tuza .

A z jakiego regionu jesteś że taką wycenę otrzymales? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Maxxum 125 Multi z ośką bez tuza za 280netto lubelskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid123l1    0
9 godzin temu, Dodi napisał:

Maxxum 125 Multi z ośką bez tuza za 280netto lubelskie. 

Coś jeszcze dodatkowego w opcji ? I czy cena ostateczna 

9 godzin temu, Rafal7777 napisał:

A z jakiego regionu jesteś że taką wycenę otrzymales? 

Łódzkie

Edytowano przez dawid123l1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

New Holland T5.85  2021 r.  skrzynia 24x24, klimatyzacja, ogrzewanie,  szyberdach.

Ogumienie przód 380 x 24 tył 480 x 34, pneumatyczne i skrętne siedzenie operatora, 3 pary hydrauliki, podnośnik sterowany elektrohydraulicznie, sterowanie wom i tuz z błotników, komplet zaczepów, radio, 4 halogeny przód i 4 tył, sprężarka powietrza 1 i 2 obwodowa, 3 prędkości wom.

Cena 206 tys brutto. Umowa podpisana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel002d    7

maroko napisał:

New Holland T5.85  2021 r.  skrzynia 24x24, klimatyzacja, ogrzewanie,  szyberdach.

Ogumienie przód 380 x 24 tył 480 x 34, pneumatyczne i skrętne siedzenie operatora, 3 pary hydrauliki, podnośnik sterowany elektrohydraulicznie, sterowanie wom i tuz z błotników, komplet zaczepów, radio, 4 halogeny przód i 4 tył, sprężarka powietrza 1 i 2 obwodowa, 3 prędkości wom.

Cena 206 tys brutto. Umowa podpisana :)

Bardzo dobra cena oferta. To ja dostałem ofertę na td5 85 w rolmaxie za 150 netto z poszerzanymi kołami, rewersem hydraulicznym, pneumatyka 2+1, 3 wejścia hydrauliczne, komplet zaczepów, obciążniki na kolach, radio, klima, obciążniki na kolach. Ogólnie wersja najbogatsza jak na ten model. Za T5 wołali ok. 170 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

206brutto to około 167.5netto także blisko 170


to obrotowe siedzenie to kpina nie wiem czy obraca się o 5stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Dużo jeździłem zanim podpisałem umowę w Płocku. Brałem już u nich kilka rzeczy to raz, a dwa że ciągnik za własne pieniądze więc może stąd taka cena. 

Zastanawiałem się też nad td.5.85. Był ok 25 tys tańszy ale tu jednak jest sporo więcej i ciągnik zgrabniejszy.

Może jeszcze obciążniki będą :)

Odnośnie siedzenia to można je obrócić o 15 stopni. Może nie jest to dużo ale przy pracy która wymaga patrzenia do tyłu naprawdę odczuwalna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Ma ktos moze oferte na nowa pume 150 multicontroler lun niebieski odpowiednik. podobno od 15.02 gruba podwyzka.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj