kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Naprawdę Farmall A kosztuje już nawet 200 brutto? Masakra, kiedyś za 120 netto był nowy TD5.85. Z resztą znajomy kiedyś kupił NH T6070 RangeCommand z przednim tuzem i winem za 230 netto a teraz za powiedzmy T6.160 EC z przednim tuzem i womem trzeba dać conajmniej 270-280. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik9    17

Tak w ogóle, wie ktoś jak wygląda sprawa z normami spalin w tym roku ? Wpadł mi ostatnio w oczy artykuł z tego linku : https://www.pigmiur.pl/wp-content/uploads/2020/06/Pismo-w-sprawie-norm-emisji-spalin-15-czerwca-2020.pdf

Z tego co widziałem na stronie NEW HOLLAND, seria T6 jest jeszcze na EURO IV. W artykule z powyższego linku jest mowa o przedziale mocy od 56 do 130 [kW], gdzie ciągniki mogą być produkowane na starej normie do czerwca 2021 r. Uwzględniając moc z BOOST, modele T6.160/180 mieszczą się w tym zakresie (chyba, że w homologacji/dowodzie są jeszcze inne zawyżone wartości mocy).

Orientuje się ktoś, czy te ciągniki faktycznie mogą być wyprodukowane tylko do czerwca 2021 ? Chodzi tu o datę wyprodukowania ciągnika czy samego silnika (który będzie mógł być montowany później ?

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Edytowano przez rolnik9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365
1 godzinę temu, Piotrek5060YouYube napisał:

Naprawdę Farmall A kosztuje już nawet 200 brutto? Masakra, kiedyś za 120 netto był nowy TD5.85. Z resztą znajomy kiedyś kupił NH T6070 RangeCommand z przednim tuzem i winem za 230 netto a teraz za powiedzmy T6.160 EC z przednim tuzem i womem trzeba dać conajmniej 270-280. 

T6. 160 ec z przednim tuz wom, amortyzacjia osi i kabiny 295 netto po rabacie.. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11

Czy może ktoś się orientuje w cenie Case Puma 150 CVX, pełna amortyzacja, przedni WOM, TUZ, GPS? 


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Tak

@rolnik9od połowy minionego roku mamy Euro 5. 

W T7 już jest obecnie montowany pasywny DPF i AdBlue. 

Czytając zagraniczne foldery dotyczy to też T6.175 i wszytskich T7 w górę. Kwestia czasu kiedy zaczną montować do nowych modeli.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184
king12 napisał:

Bez GPS i Wom 335 tyś mówi że niżej już nie zejdzie

mi za 390 takiego sprzedawali wiec wątpie zeby cvx mozna bylo ponizej 360 kupic chyba ze golasa. z gps i wom ok 450netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
proximaplus napisał:

Czy może ktoś się orientuje w cenie Case Puma 150 CVX, pełna amortyzacja, przedni WOM, TUZ, GPS? 

full opcja 415netto 1,5 roku temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel002d    7

golas farmall 105a to cena 158netto,farmall 105c ok 180netto, mi zaproponowali td5.85 za 146 netto z rewersem hydr., fotelem pneum., klima, biegi 12x12, i w sumie tyle. targować czy brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5580

Ale ceny poszybowały do góry, 3 lata temu t5.85 w lepszym wyposażeniu od tej TD był za 145 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    327

Targować się trzeba. Farmall 85c w podstawie ok 150 netto. I w tej podstawie masz już więcej niż w tym NH td. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5580
27 minut temu, Aroo22 napisał:

Targować się trzeba. Farmall 85c w podstawie ok 150 netto. I w tej podstawie masz już więcej niż w tym NH td. 

Takie ceny to 3 lata temu były ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    327

Jakoś u dealera co innego usłyszałem. Może nowy zamawiać z fabryki to nie kupi ale placowy 2020 to w takiej cenie dostałem propozycję. Farmall A 105 trochę ponad 150000 netto. Ceny podkreślam w podstawowym wyposażeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymonidas9    38

Pytanie do znawców NH mianowicie modele t5 Utility od 75 do 115 mają w specyfikacji podana taka sama pojemność silnika i wymiary tłoków oraz masę samego ciągnika i udźwig podnosnika, pytanie więc: te silniki różnią się tylko oprogramowaniem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    327

Dokładnie tak jest. Niczym więcej się nie różnią, w opcji może jedynie większy udźwig podnośnika można dobrać lub inną skrzynię biegów. Ale to chyba  całą serię można wyposażyć tak samo.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

Orientuje sie ktos jak wyglada teraz finansowanie w nh? Chodzi o ciagnik.

Edytowano przez situ14
Błąd literowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

369 brutto wartość kredytu z czego po 4 msc vat 69 tys po pol roku arimr 200 tys reszta na ok 5 lat raty roczne jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymonidas9    38
1 godzinę temu, tomek904 napisał:

od modelu t5.95 można zamówić na osiach klasy 1.5HD reszta to samo

Czyli kupując t5.75 moge bez problemu zrobić t5.115 jedynie poza tą mocniejszą osią ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, situ14 napisał:

369 brutto wartość kredytu z czego po 4 msc vat 69 tys po pol roku arimr 200 tys reszta na ok 5 lat raty roczne jak coś

Gdzie ci zwracają 200 tys do ciągnika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj