kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacek37    37
Dnia 27.11.2020 o 14:12, adam1984 napisał:

Wyceniał ktoś T4 lub T4s?

T4 75s rewers mokre sprzęgło dodatkowy siłownik podnośnika pneumatyczne siedzenie siedzenie pasażera klima szyberdach koła 11.2 24 - 16.9 30 Michelin opciazniki 8x30 cena 140 brutto

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94
13 godzin temu, pawel100474 napisał:

To ile kosztuje T4 55 na wąskich koła z pełzaczami.

A wejdź sobie w konfigurator case i wybierz bliźniaka t4 cena ci wyskoczy odejmij z  ok 47% mniej-więcej może przybliży ci wartośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Działa wam konfigurator nh? bo u mnie nie pokazuje wogóle ceny a chce sobie porównac z tym co dealer mowi, podeslijcie link


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

I co to da,jak każdy diler ma inny rabat podstawowy,inny dodatkowy za ilości,i kazdy chce inna kwotę na maszynie zarobic 😊

Idz do dilera,zamiast mowic ze zakup na dofinansowanie mow ze gotówką na juz i chcesz cene do oddania 😊i jak wycmanisz do konca cene  wtedy Oki,ale realizacja 2021 na wnioski 😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

To da, że masz pogląd wyposażenia podstawowego i opcji jakie są możliwe i za ile. Siadasz na spokojnie w domu z piwkiem i konfigurujesz. Claas ma fajny konfigurator, wszystko opisane ze zdjęciami. Zapisujesz, wysyłasz i nie motasz się u dealera na szybko tylko odczytuje gotowca i podaje cenę. 

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    770

Dokładnie ostatnio poklikałem w tym konfiguratorze i na koniec brak cen, bezsens. A właśnie po to powinien być konfigurator jak mówi pedro2 żeby sobie porównać jaka opcja ile kosztuje i z czego ewentualnie zrezygnować. Tak samo dużo osób robi moim zdaniem podstawowy błąd, że wchodzi do dealera i na dzień dobry mówi "ciągnik na prow" i już cena z automatu w górę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

no ale jakie to ma znaczenie czy na prow czy nie? ceny sa juz tak dokrecone ze z dotacja czy bez placisz tyle samo, diler to nie caritas i na ładne oczy rabatu nie zrobi

  • Like 1

KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    421

Panowie T7.175 skrzynia 19/6, pompa tłoczkowa, amortyzacja osi, TUZ przedni, TUZ tylni mocniejszy, 4 pary złączy, amortyzacja kabiny, oświetlenie LED. siedzenie pneumatyczne. Za 290tys netto oddaja mysle że nie ma co wybrzydzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443
4 godziny temu, malopolanin64 napisał:

Panowie T7.175 skrzynia 19/6, pompa tłoczkowa, amortyzacja osi, TUZ przedni, TUZ tylni mocniejszy, 4 pary złączy, amortyzacja kabiny, oświetlenie LED. siedzenie pneumatyczne. Za 290tys netto oddaja mysle że nie ma co wybrzydzać?

Na pewno 290 tyś zł netto? Kisiel za Case 125 maxxum w lwpszej wersji woła prawie 300 tyś zł.

 https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-case-ih-maxxum-125-multicontroller-CID757-IDHqpvs.html#bb180504f0

PRomocje u Jd: https://www.agrowanicki.pl/?utm_source=Facebook&utm_medium=Remarketing&utm_campaign=JDplusLADOWACZ&fbclid=IwAR3fSzrUcjzoehAu3W7aKcw66DIpqy_Xu1xce51h5gqeZHElBZiLi-AqLwg 

Dobrze Ci policzyli ten ciągnik T7?

Edytowano przez Marl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajakk    17
13 minut temu, malopolanin64 napisał:

Raczej dobrze bo to placówka jest.

U jakiego dealera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284
2 godziny temu, malopolanin64 napisał:

Raczej dobrze bo to placówka jest.

Jaki rocznik? Zarejestrowany? Wersja pokazowa? Jak mozesz to wklej specyfikacje bo coś za tanio to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

t6.145 na dynamic command skrzynia 40 eco os i kabina amortyzacja koło 480 i 600 8 lamp roboczych 2000 lumenów 2 koguty uszykowany pod nawigacje. monitor monochromatyczny 3 pary wyjsc mechanicznych plus wolny spływ hamulce hydrualiczne plus pneumatyczne wzmocniony podnosnik pompa 134l wielotłoczkowa przedni balast rocznik 2019 cena 265 netto dobra czy zła bo nie wiem czy podpisywac umowe czy liczyć na rabat jeszcze jakis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

umowa podpisana bedzie w poniedziałek. Zapomniałem dodać fotel dynamic comfort radio z systemem głosnomówiącym pełny bak paliwa oraz adblue i kamera i klima manualna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj