kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

tomek904    203

w konfiguratorze możesz wybrać 3 albo 4 rodzaje t5.95 i pochodne i wtedy zaczynasz konfigurację danego modelu. mi gamonie z raitechu mieli zamówić model t5.95 DC1.5 a zamówili t5.95dc gdzie te 1.5 oznacza osie klasy 1.5 a zwykłe są klasy 1.0 HD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Dlatego trzeba pilnować wszystkiego i sprawdzać. Podpisujesz zamawiasz, a przychodzi co innego to raczej jest podstawa do rezygnacji


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Jak u mnie :D

tez przyjechał niezgodny ze specyfikacją to im mówię albo poprawiacie albo zwrot zaliczki i żegnajcie. Niestety przez covida rozpatrywanie oczywistej reklamacji trwało 3 miesiące bo fabryka w Anglii stała. 

w T6 są standardowo osie klasy 3, a za dopłatą klasy 4 co przekłada się na 1000 kg większe DMC


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Klimatyzacja. 

Wstępny koszt przeróbki oszacowali na ponad 20k. 

Na szczęście okazało się, że na linii montażowej jakiś czarnuch zły panel przykręcił. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

ja tego ciągnika nie odebrałem zamówili taki jak miał być faktycznie poszedł aneks do arimr o przesunięcie terminu o 4miesiące i ciągnik kupiłem w czerwcu a miał być w lutym. A ten ciągnik co źle zamówili stoi do tej pory w raitechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

mi chcieli przełożyć przednią oś z ciągnika który stał na placu to zapytałem ich czy aby na pewno dobrze się czują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355
Dnia 30.10.2020 o 14:41, lamboEVO100 napisał:

W co doposażać ?

Kupiłem Kubote m5091 bo na NH zabrakło $$. Po podliczeniu z kredytem różnica była ok 60 tyś, za dużo jak dla mnie bo ciągnik roboty nie będzie miał dużo.

Ile zapłaciłeś jeśli można wiedzieć i w jakim wyposażeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Z tymi osiami to chyba tylko NH ma tak pokręcone.


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

całe cnh możesz kupić case farmall 95c na zwykłej osi klasy 1.0HD I na osi 1.5 analogicznie Steyr oś klasy 1.5 dostępna jest od modelu 95c 4095 t5.95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papier    9
17 godzin temu, kada2k napisał:

Orientuje się ktoś za ile wychodzi farmall 85a?

178 000 Brutto  w podstawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394
14 godzin temu, sumek666 napisał:

czarnuch

😐😐


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
3 godziny temu, Bartek933 napisał:

😐😐

Ban.....?😂 moderator chyba nie powinien tak sie odnosić na poważnym forum na temat afroamerykaninow😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamol    0

Witam, przygotowuje się do zakupów na prow i wpadło mi cos takiego: https://www.masseyferguson-promocje.pl/mf-5709-5710-dyna-4. Mialby to byc glowny ciagnik na obecne 25ha ornego, moze kiedys wiecej. I jeden i drugi spełnia moje wymagania-mniejszy jest alternatywą dla new holland t5 utility że skrzynia dual command, większy dla duzej t5 z electro command. Co myślicie i możecie coś doradzić to poproszę. Ceny w ogłoszeniu zdecydowanie niższe niż z dotychczasowych rozmów z przedstawicielem New holland. Pisałem również w temacie agco ale wklejam i tu bo jest tu większy ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamol    0

Tak, wiem, że 3 cylindry- też mnie to nie zachęca ale osiągi silnika-moc i moment nie odbiegaja od ftp a pojemnością różnią się nieznacznie. Dlatego porównuje 5709 do utility-brak jednego cylindra nadrabia masa oraz większą ilością biegów bez sprzęgła. I czy ten 1 cylinder wart jest tych 20tys dokladki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
5 minut temu, adamol napisał:

Tak, wiem, że 3 cylindry- też mnie to nie zachęca ale osiągi silnika-moc i moment nie odbiegaja od ftp a pojemnością różnią się nieznacznie. Dlatego porównuje 5709 do utility-brak jednego cylindra nadrabia masa oraz większą ilością biegów bez sprzęgła. I czy ten 1 cylinder wart jest tych 20tys dokladki. 

Jeździłeś tymi 3 cylindrami? Ja kiedyś miałem okazje przed zakupem ciągnika byc na pokazie korbanka i jeździłem. 3 cylindry w pługu nie chciało iść, trzeba ciagle trzymac było go wysoko, a jak trafił na zwięzły kawałek gleby to momentalnie schodził z obrotow. Za chwile była przesidka na 4 cylindry i przeskok jakby ze 20 koni. 

Mf mi sie podobał ale wtedy nowa wersja o ceny zaporowe u korbanka spowodowały szukanie czegoś innego😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamol    0

Nie jeździlem. Nie miałem okazji. Próbowałem wyrwać New holland na testy ale  zaproponowano mi t5 dynamice command albo auto command-a te to już nie jest na pewno moja półka. A kręcenie się po placu mało mnie interesuje. 

Dzięki za opinie. 

A co sądzicie o cenach-pewnie wyprzedaż modeli i dlatego obniżoną cena-ale czy adekwatna do oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Żeśta się poobrażali za czarnucha? A może to Polak skręcał? Pojęcia nie mamy, a aferę robita. Zaraz wstawia zdjęcie jak u mnie fabryczny TUZ wygląda.

  • Confused 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Adamol, odpuść sobie 3 cylindry, chyba ze do rozsiewacza, opryskiwacza, tur itp. Mi sie bardzo mf widział poki nie porobiłem nim na teście w polu, 3 cylindry odpadły a na ówczesne 4 w mf cena mnie zabiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj