kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

sumek666    5083

@Bartek933 co się dziwisz? To, że JD bierze olej to nie jest nic nowego. 1l na 100h przewiduje nawet instrukcja obslugi. Nawet do 700 h może tak być kiedy to silnik się układa. 

Z 6630 nie da się zrobić więcej jak 130-135 KM. Chłodnica nie daje rady.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7166

Sumek Ty biedaku nic nie mów idź podpal smerfa, typ ma jelenia i jest bałor🤣. Reszta to plebs. 

Nie widzisz, że chłop wyżej sra niż d*pę ma? Co z takiej dyskusji..

 

Lepiej mi powiedz coś konkretnego o tej skrzyni DC, jeździsz po tych biedakach od ciucholandow z kąkuterkiem to powinieneś coś wiedzieć jak to chodzi 😉


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

@pedro2 Szczerze mówiąc to jeszcze żadnego nie spotkałem z DC. Z tego co słychać niby puszczają olej. Aczkolwiek w Internecie wypowiadają się zawsze niezadowoleni użytkownicy 

@przemek28_28 zapraszam do mnie po żniwach. Wytestujemy tę moc RCka. :)

@przemek28_28 a masz silnik sześciocylindrowy? No nie. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079

Nie no,ty to pedro duzo wniosłeś do rozmowy. Nie uważam sie z kogoś lepszego tylko większość z was posiadaczy nh zaklina rzeczywistość a prawda jest taka ze nh sprzedaje sie najlepiej bo ma najniższa cenę z liczących sie marek i tyle i dlatego jest taki popularny. Większość twierdzi ze Fendt najlepszy a dlaczego nie sprzedaje siemnajwiecej? Bo drogi

3 minuty temu, sumek666 napisał:

@pedro2 Szczerze mówiąc to jeszcze żadnego nie spotkałem z DC. Z tego co słychać niby puszczają olej. Aczkolwiek w Internecie wypowiadają się zawsze niezadowoleni użytkownicy 

@przemek28_28 zapraszam do mnie po żniwach. Wytestujemy tę moc RCka. :)

@przemek28_28 a masz silnik sześciocylindrowy? No nie. 

Sumek a masz tego t5 DC? No nie😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

No i!? 

Przyjedź do mnie w żniwa. Zatankuje Ci tego JD nawet. Niech zmiażdży mojego smerfa :D


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

6.8l 2000h uszczelka pod głowicą pękające kolektory wydechowe zacinający się egr klepanie zaworów na zimnym mimo regulacji to tak z grubsza we wszystkich egzemplażach z okolicy każdy powyżej 3000h miał sciąganą głowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079
Przed chwilą, sumek666 napisał:

No i!? 

Przyjedź do mnie w żniwa. Zatankuje Ci tego JD nawet. Niech zmiażdży mojego smerfa :D

Pisaliśmy o t5DC to teraz ty wyskakujesz z czymś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Co za różnica jaki NH? Przeciez nie od dzisiaj wiadomo, że byle jaki JD jest lepszy od najlepszego NH :D

  • Haha 3

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

JD coraz bardziej zbijają niestety normy spalin... Cnh to znosi lepiej. Prawdą jest że kazdy handlowiec powie że prawdziwy wół do roboty od pumy/t7 się zaczyna. T5 nowe coraz bardziej osiagami przypomina maxxuma/6010.itp sprzed 15 lat , bardzo podobna sytuacja co do samochodów, dzisiejsze polo jest wielkości starego golfa.... TYlko cena tego nie odzwierciedla i wątpliwa trwałość tzw. "dyrektywa starzenia się", pytanie kto wytrzyma ciagły wzrost kosztów my czy producenci maszyn...

Ostatnio pytałem wujaszka ile kosztowł jego new holland tm 125 km, około 150 tyś był to rok 2001, ten ciagnik niczym nie ustępuje nowym ciągnikom amortyzacja kabiny,osi skrzynia 18/6 mokre sprzegło, podnośnik 7 ton. Obecnie cena po 20 latach 70-100 tyś. Mało tego ciągnik brany również był na dofinansowania typu (sapard). 

Niestety coraz nowszy ciągnik na rynku wtórnym jest coraz droższy pytanie czy trwalszy???  

Sam miałem brać jd 6150m ale wprowadzenie 6155m adblue do tego modelu kosztowało 45 tys pomimo że posiadał on dpf. Skończyło sie na pumie 150. Jak to ktoś określił cnh ma najlepszy stosunek ceny do jakości, modele powyżej 110 km.

 

 

 

Edytowano przez mtz55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

3 godziny temu, przemek28_28 napisał:

No i parametry super. Jak zawsze. Pole myśle ze zweryfikowałby te parametry. JD ma gorsze a sadze ze wypadłby lepiej. Rc ma silnik 4.5, 24 biegi, podnosnik 5600, 

Nie ma startu😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Siał u mnie buraki w zeszłym roku koleś t5.120 spod Śremu od dilera NH to sam operator powiedział ze t5 to popierdolka dopiero od t6 zaczynaja sie ciagniki. To tak jak porównywać palec do ch*ja😎😎😎😎

Nie rób z siebie takiego fachury bo po twoich wypowiedziach widać że w d*pie byłeś i **wno widziałeś. A to że jesteś niepoprawnym fanatykiem John Deera widać od razu po tym co piszesz 😂🤣

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5373
5 godzin temu, sumek666 napisał:

O to to :) potwierdzam :)

Takie głupoty?

Kto głęboszuje 12km/h? 8 to już szybko. To pewnie orka z 20 a siew 30. Bądźmy poważni i nie bierzemy na pod uwagę takich opowieści. Reszta dyskusji to robienie na złość i lepszy jest taki bo ja mam.

Z tego co ja zauważyłem Jelenie kupują głównie osoby które już mają te ciągniki i są wierni marce. Do 100km nie ma nic ciekawego

NH poszedł w ilość bo co nowy ciągnik w okolicy to plama oleju pod nim albo inna najczęściej duperela bo nie są sprawdzane przed wydaniem. 

I tu pewnie moja opinia będzie najbardziej obiektywna bo nie mam Jelenia ani ciągnika z CNH ani nie jestem zakochany w kupie żelastwa i plastiku.

  • Thanks 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

sąsiad ma głębosza z regulacją głębokości na kołach żeby zmienić głębokość trzeba odkręcić 8śrób m16 mieli ustawione na 35cm ja zmieniłem na 45cm jak oddałem im głębosza to dzwonili do mnie z pola oddalonego o 15km żebym przywiózł im klucze bo nie mogą go uciągnoć po tym jak zmieniłem głębokość . o jd 6630 był kiedyś artykuł w prasie rolniczej gościu na Podlasiu zmierzył moc bo był słaby i wyszło około 100km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083
2 godziny temu, Bartek933 napisał:

Takie głupoty?

Dalsze posty czytałeś? Nie pisalem nic o głęboszowaniu 12 kmh tylko o 6630. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

A poza tym porównując wyposażenie mojego maxxuma i 6630 to jest przepaść i w sumie awaryjność to też przepaść ja w 9lat i 3tys h wymieniłem 2czujniki i to na gwarancji bo miałem ją na 2lata i to wszystko sąsiedzi robili zwolnice przednią hamulce uszczelkę pod głowicą pękł łącznik centralny a tylny tuz ma takie luzu że po sezonie będą go remontować ale i tak twierdzą że John najlepszy nieprzetłumaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie tak dawno mnie Sumek chciał jechać za Farmtraca a ja już napukałem prawie 300mth traktor śmiga jak głupi oszczędny  zwrotny  mi odpowiada może jak bym liczył ma jałmużnę z łuni i czekał parę lat to już bym może kupił tego jelenia ale pier**le nie mogę nie chcą dać więc biorę za swoje i się cieszę że mam. A teraz przypadek kolegi mojego dobrego siadł mu jeleń ale to używka 160km 2008r w tamtym roku włożył w niego 20koła teraz siadła elektryka cała . Za chwilę dokładnie za tydzień siadł mu Nh t6 ten starszy typ 6020 prawdopodobnie skrzynią przy przebiegu 5000mth jest już w naprawie więc sami widzicie nikt nie zna dnia ani godziny każdego może coś spotkać. On ma skrzynie taka jak ty Sumek 17x16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

farmtraki bardzo dobre ciągniki jakbym miał blisko serwis to bym to kupił zamiast NH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się przekamazacie jak dzieci w piaskownicy, kłócą się o wiaderko i łopatkę. 

Każdy ma świadomy wybór a później cóż mu pozostało chwalić co się ma. 

Ja mam dwa Case i już chyba przeczuwam ze ten z lat 90 jest bez porównania do tego nowego. 

Czasem kierowca VW z pogardą patrzy na Opla czy francuzy ale to że u mechanika dwa razy częściej stoi i portfel wietrzy tego już nie widzi. 

Ceny kosmiczne, jakość jak się trafi a mentalność nasza do komentowania wybitna. 

Czekamy na zniwa będzie się działo 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7166

Panowie na jakie warunki finansowania fabr mogę liczyć przy wkładzie własnym 30-40% i spłata na 3 lata? 

Dostałem pisemko z agencji, że max mogę 85km wziąć. Dzwoniłem do gościa bo pisaliśmy uzasadnienie na 110km i nie ma bata. Zusy, US, firma i cała otoczka, może nie warto się w tym babrać. 

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    512

Też mnie ciekawi finansowanie cnh, najbliższy dealer case nawet oferty nie chce wystawić ze względu na rejonizację... Najbliżej mam dealera kuboty i tam fajnie wygląda finansowanie fabryczne ale jakoś mnie japońce nie przekonują. Pedro wyceniałeś coś w danexie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5373

Gdy ja się pytałem na dwa lata, ciągnik za 200tys to o 10tys byłbym uboższy, podziękowałem firmie


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Przy jakiej wpłacie? 

Ja na 7 lat mam 20 tys odsetek

Przy kwocie 320 brutto


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576
11 minut temu, Bartek933 napisał:

Gdy ja się pytałem na dwa lata, ciągnik za 200tys to o 10tys byłbym uboższy, podziękowałem firmie

Nie daj sie  w konia robić i nie przepłacaj.  Dlaczego bank ma  na tobie zarabiać.

Lepiej składaj z 4 lata i za gotówkę kup. Nie jeździj  po wczasach , nie kupuj drogich rzeczy tylko do banku lub w  skarpetę

W tym czasie ciągnik zdrożeje rocznie 10-12 tyś, czyli w 4 lata z  45 tyś,ty po paru latach bedziesz co roku  miesiąc w roku po rechabilitacjach jeździł lub senatorich i chwalił sie że kupiłeś ciągnik za gotówkę, a  teraz nogi  na wózek nie możesz podnieść. 

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj