kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pedro2    7216

Właśnie te 4,5l daje mu duży plus. Ale to na razie świeżak... 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

To w końcu ile mocy ma ten T5.110 DC? I która moc bierze pod uwagę agencja?

Decyzja przyszła, trzeba ruszać na łowy 😋

Screenshot_20200608-224225.png


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

W dowodzie to mogą i 200 pisać. Chodzi co agencja bierze pod uwagę? To on ma 100km i 10 boosta czy jak? Bo nic nie mogę znaleźć


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

ARiMR bierze to co w dowodzie, chyba, że masz pismo od dilera z wyjaśnieniami. 

Jeżeli patrzysz na to co podają w folderze reklamowym to patrz na najniższa wartość od której możesz odjąć 10 % :)

wtedy masz realną moc ciągnika. 

  • Like 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanekdeutz    88

A co jak w umowie z ARiMR mam ciągnik 120-135km znamionowej?? W dowodzie mamy moc maksymalną więc jak agencja może te moce zamieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
11 godzin temu, romanekdeutz napisał:

A co jak w umowie z ARiMR mam ciągnik 120-135km znamionowej?? W dowodzie mamy moc maksymalną więc jak agencja może te moce zamieniać?

Diler wystawia Ci pismo ze ma owszem np 150 ale tylko w określonych momentach a normalnie ma 130 np. Mi tak przeszło z JD. Miałem. 100 koni a on ma z boostem więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz napisał:

Mi po obejrzeniu na yt prezentacji steyr multi i kompakta, bardzo steyr zaplusowal. A  tym wynajmem multi ktoś się interesowal może?

to jest normalny liesing tylko podzielony przez motogodziny które możesz zrobić. a wynajem to tak fajnie tylko to nazwali żeby zainteresować ludzi.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

Puma 150 skrzynia mechaniczna fullpower, dość bogata z nawigacja włacznie na dużych kołach R30 i R42. 410 tys.

Kubota M7152 w podobnym wyposażeniu 370 tys. 

I jest dylemat....?

Cob byście wzięli?

Edytowano przez falcon83p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elux    8

Ta puma cos drogo moim zdaniem, rzuc szczegoly, moze byc na prv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8
59 minut temu, elux napisał:

Jak brutto to troche zmienia postac rzeczy...

No bez jaj.  Jak by to bylo brutto to taniej niż zetor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218

na stronie nh pojawił się konfigurator ich maszyn. Oczywiście ceny mają się nijak do cen rzeczywistych ale zawsze są to jakieś kwoty poglądowe https://agriculture.newholland.com/eu/pl-pl/o-nas/zakupy-i-uslugi/zakup/konfigurator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1994    43

New Holland t6.160, 6 cyl, miękka oś oraz kabina, przedni podnośnik z balastem, mocniejsza pompa, dodatkowe światła, 2 koguty, skrzynia Eco 17x16, opony 520 i 650 oraz dynamiczne przednie błotniki o oczywiście klimatyzacja, radio i jakieś małe dodatki których nie pamiętam. Cena wyjściowa 286 000 netto. 

Do porównania New holland t7. 165s z tym samym wyposażeniem, skrzynia Eco 19x6, 310 000 zł netto. 

Kubota mx135, z podobnym wyposażeniem 275 000 netto

Zetor 140HD podobne wyposażony co Kubota 248 000 netto. 

Wszystkie ceny wyjściowe do negocjacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Wg tego konfiguratora liczyłem T5.100EC 345k. A T5.110 DC 390k. Czyli licząc te 60% ceny katalogowej ok 25 tys trzeba dołożyć do dużej T5tki na DC.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Wziąć nawet optymistycznie te 230tys za dużą T5 to niewiele drożej będzie T6 na sprawdzonej EC. I bądź tu kuźwa mądry 😵😵😵😋

Co się dzieje z tymi skrzyniami Dynamic Command, że nie mają dobrej opinii? 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Nie patrzyłem. Nie mam takich wymagań. Mi zwykła EC by wystarczyła


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Podobno to podobno tamto, tu potrzeba koledze konkretnej opinii, aczkolwiek dokładnie jak wyżej napisane. Jeśli nie masz z góry okreslonych wymogów to idź po najcienszej linii oporu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj