kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

falcon83p    8
Dnia 23.04.2020 o 22:12, radzioRS napisał:

270000 do negocjacji pomyłka 

180 netto za takiego w 2015 dałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Za tyle chcieli by sprzedać, teraz promocja niby maxxum 125 za 209000 netto a ile tak % z konfiguratora max zjadą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian12345 napisał:

interesował się ktoś tym wynajmem steyra mullti? trzeba płacić ok 40 zł/mtg. Jest taka informacja na stronie steyra.

nadal nikt nic nie wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietuś    4
Dnia 1.05.2020 o 10:26, jacek37 napisał:

3 cylindry  S75

Rok temu 126500 brutto klima obciążniki rewers hydrauliczny skrzynia 12/12 pneumat fotel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

A Ja odradzam ten sklep, bo olej jakiś dziwny był. Dzwoniłem do CNH nawet i podawałem nr partii oleju. Powiedzieli ze nie jest to olej Od nich czyli z Polskiej Dystrybucji, po niecałych 150 mth przed orka wymieniłem na inny. Kupowałem na Allegro i wyszło nawet taniej.

EE447173-6CD1-4C80-92D8-DA6667FAD2D6.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5390

Dostał ktoś z Was lepsza propozycję finansowania zakupu ciągnika aniżeli finansowanie fabryczne?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7195

Garnek złota po dziadku 😎 a dogadywałes fabryczne? Jak to wygląda? Jaki ciągnik wybrałeś w końcu?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
3 godziny temu, Bartek933 napisał:

Dostał ktoś z Was lepsza propozycję finansowania zakupu ciągnika aniżeli finansowanie fabryczne?

Nie


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio    4
Napisano (edytowany)

Witam czy w cennik case  konfigurator to ceny netto czy brutto ? Pozdrawiam 

Edytowano przez Emilio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio    4

A ile można zejść z podstawowej ceny w konfiguratorze? Tak plus minus oczywiście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elux    8
6 minut temu, Emilio napisał:

A ile można zejść z podstawowej ceny w konfiguratorze? Tak plus minus oczywiście 

to zależy jak bardzo dasz się oskubać dilerowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

Niezłe ceny ma case . Jakiś ciągnik 145 km w podstawowej wersji 420 000 i jesszcze mówicie ze to netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5390
1 godzinę temu, masa24 napisał:

Jaki macie procent przy finansowaniu fabrycznym

0,5-2%


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284
2 godziny temu, Emilio napisał:

A ile można zejść z podstawowej ceny w konfiguratorze? Tak plus minus oczywiście 

Ja kupiłem za 52 % ceny z katalogu. Wydaje mi się że im więcej dodatków to procentowo więcej zejdziesz. Ciągnik płacowy następne 2-3%. Ciągnik z 2019 roku następne 2% . 60% jest do osiągnięcia. Taniej to tylko wtedy jak diler myśli że zarobi jeszcze na Tobie. Na początku roku była promocja 0% finansowanie. Kolegą wziął tak pume. Tylko on dał 450netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    892

No właśnie coś pozmieniali bo do pumy kol r42 nie można dobrać no i rzeczy które wcześniej były w opcji teraz są standardem


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Oby za bardzo nie kombinowali

Na niemieckim konfiguratorze  jest opcja 42 r puma i maxxum 24x24. W Polsce także claas ma nas w d...e w niemczech kupisz arion 510 bez problemu a u nas niedostępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj