kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

ZELKOW    1295

lecą w kulki raczej bo 90tys różnicy między pumą 150cvx a maxxumem nie do uwierzenia, a może taka sama sytuacja jak przy DF diler najpierw mi powiedział za 6165 bezstopniowego 395netto a po paru minutach okazało się że jednak 505netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

ja mam wycene na df 6165 rschift podłokietnik oska amortyzowana przedni tuz wom oswietlenie led koło 540/650 380 netto wyjsciowa a jak trafie na promocje za rok to za 333netto do oddania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284
Cytat

Szybsza skrxynia 50 Eco, plus os amortyzowana z hamulcami, najlepszy fotel, 12 ledowe, 4 elektrozawory, opony 650 mitasy, lepsze lusterka, reszta standard, 

280 netto cena ostateczna

Ja kupiłem ciągnik jak wyżej mamy 280 netto

+17 tuz +ehr

+15 monitor

+2 joisitck

- 15 za fotel 

+40 nawigacja

Mamy 340 netto, to są ceny z konfiguratora więc jeszcze można z nich zejść. Tylko że ja brałem ciągnik placowy. Nie brałem od nich finansowania, Dodatkowo teraz euro poszło o 30gr do góry. Pytałem dilera i teraz nie ma żadnych promocji. Masz to wydrukowane na kartce? Pisze do kiedy jest oferta ważna? 

Żaden diler Case nie sprzeda Wam ciągnika, który jest na zamówienie na nie swój teren.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
situ14 napisał:

ja mam wycene na df 6165 rschift podłokietnik oska amortyzowana przedni tuz wom oswietlenie led koło 540/650 380 netto wyjsciowa a jak trafie na promocje za rok to za 333netto do oddania

no wiesz do tego ciągnika jeszcze kupe możesz dołożyć, po nowym roku jakaś promocja ma być czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
18 godzin temu, kibix napisał:

Mamy 340 netto, to są ceny z konfiguratora więc jeszcze można z nich zejść. Tylko że ja brałem ciągnik placowy. Nie brałem od nich finansowania, Dodatkowo teraz euro poszło o 30gr do góry. Pytałem dilera i teraz nie ma żadnych promocji. Masz to wydrukowane na kartce? Pisze do kiedy jest oferta ważna? 

Żaden diler Case nie sprzeda Wam ciągnika, który jest na zamówienie na nie swój teren.

 

Z konfiguratora wyjdzie cena ok 500, teraz chyba wszyscy z konfiguratora mają dobre 30% rabatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek320    1

może ktos sie orientuje ile bedzie kosztować steyr expert cvt lub case vesterum 110km w biednym wyposażeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Case Puma 150 Multicontroller

Zbiornik paliwa 330l

Skrzyna 19x6 40 km/h ECO SemiPowershift

Przednia oś amortyzowana klasa 3.5

Tarcza hamulcowe HD

Oś tylna typu kolnierzowego

WOM 540/540E/1000

Przedni tuz podłączany pod tylne zawory

Przedni WOM

Pompa 110l/min

Power Beyond

Auto zaczep górny suwany

4 pary elektrozaworów

8 lamp led

Radio BT

Kabina amortyzowana

El. lusterka

Opony Michelin, koła 540, 650

Szerokie błotniki tył

Wstępnie bez negocjacji oferta 345 000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian12345    45

interesował się ktoś tym wynajmem steyra mullti? trzeba płacić ok 40 zł/mtg. Jest taka informacja na stronie steyra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Jutro podjadę i się zapytam bo mam do dealera steyr rzut beretem. Teraz to nie ma już na co za bardzo wziąć, ale na jesienie na cięcie kukurydzy by był jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

maxxum 115 650/65  540/ full lampy, wyposażenie środka- lepszy fotel klima rozszerzona -tuz przód oś bujana 4 hyd mech skrzynia 16x16 cena 280000 do negocjacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Steyr Kompakt 4085 w podstawie 164 netto na progarm mi Puma 150 nie przeszła i muszę wziąć mniejszy ciągnik. Cena bez negocjacji. Myślę że coś dołożę w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Jak dają to trzeba brać. Wyjdzie mnie prawie za free to grzech nie wziąć. Trzeci ciągnik się przyda. Przyjedziesz mi mojego podkręcisz na 110 km a tego co kupie zostawie do opryskiwacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Ok :D

Coś dobierasz do kompakta?

Zastanawiałeś się może nad inna marka? JD 5085M? 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Nie bo mi gościu z Farmaszu zadzwonił że jest taki program na działalność pozarolnicza i można ciągnik wyrwać i robi wnioski. To mówię żeby mi napisał i w ostatnim dniu składałem na szybko. Wiec nawet się nie zastanawiałem. Jak się uda będzie ciągnik jak nie to na jakieś auto zmienie i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek37    37
Napisano (edytowany)

Nh T 4 75 cena 140 t brutto  klima obciążniki dodatkowy siłownik rewers hydrauliczny, jakie macie ceny tych ciągników i czy warty tej ceny 

Edytowano przez jacek37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

wersja 4ro czy 3 cylindrowa ?


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szy1993    6

jaka cena cvx-autocommand 200 koni (bez bostów) ? robił ktoś ostatnio oferty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj