kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

alvaroalvaro78    141

Nie chce mi się siadać do kompa (żeby edytować moje dane na wykresach z hamowni) bo pisze zawsze z kom więc podam dane. Wszystkie moce na wałku. Przebiegi w momencie zwiększania mocy.

TM130 4040mtg przed 122,18KM i 556Nm a po 132,68KM i 633Nm

T7.210AC 800mtg przed 159,00KM i 709Nm po 173,46KM i 778Nm moc Max z dodatkiem pozostała seryjna i wynosi 201,41KM i 874Nm

T5.95EC 145mtg przed 90,41KM i 376Nm drugi pomiar "przed" miał gdzieś około 1100mtg i wtedy był zrobiony program ale kolega od razu wykresu mi nie wysłał i teraz mu co jakiś czas się przypominam. Pamiętam tylko że seria wyszła ciut lepiej jak wcześniej (około 92 czy 94KM) i że po programie ma 110 czy 113KM na wałku. Jutro znowu przypomnę się kumplowi żeby mi to w końcu wysłał. Poza tym nie chodzi tu o moc po programie a o serię i tu TM pomimo braku ekododatków nie powalił (choć miał i tak większą niż w Teactordata podają)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Case zrobił wielkie polowanie . Można ceny porównac. Według mnie okazji cenowych tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184
kibix napisał:

Case zrobił wielkie polowanie . Można ceny porównac. Według mnie okazji cenowych tam nie ma.

ale propaganda jest😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molq    6

Puma 150 full powershift* 4 pary hydrauliczne pompa 110l tuż uwrocia 370tys netto

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo93pl    29

260 netto za t6 125s z miękką osią amartyzowaną osią, przednim zintegrowanym tuzem amartyzowantą kabiną poserzanymi błotnikami i parę pierdół  to dobra cena ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrekstok    37
12 godzin temu, przemo93pl napisał:

260 netto za t6 125s z miękką osią amartyzowaną osią, przednim zintegrowanym tuzem amartyzowantą kabiną poserzanymi błotnikami i parę pierdół  to dobra cena ? 

Mi za t6 145 na DC miękka oś kabina 12led mocniejsza pompa i siłowniki wysoki dach z szyberdachem, sprzęgło w hamuclu, przedni tuz itd... Dużo by wymieniać 280netto trochę dużo jak za t6 125s

Edytowano przez piotrekstok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Panowie, wybaczcie że nie w temacie. Ciągnik grypy CNH 80-100km jaką mają wartość amperów na gniazdkach 3pinowych w kabinie?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

Wyceniał ktoś ostatnio t5 na skrzyni EC? chodzi głównie o cene i mniej więcej wyposażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

W lutym 200netto za t5.100.

4pary wyjsc, sruba hydr, kola 38, klima, pneumatyka, amortyzacja kabiny. Kupiony jako 4nh u tego samego dealera. 

T5 120, 12tys wiecej

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
Dnia 26.03.2020 o 13:51, Bartek933 napisał:

Panowie, wybaczcie że nie w temacie. Ciągnik grypy CNH 80-100km jaką mają wartość amperów na gniazdkach 3pinowych w kabinie?

Amperów? No chyba tyle co alternator minus włączone odbiorniki.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Już wszystko wiem, nowe a już trzeba dodatkowo kabel ciągnąć..


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Miałem na myśli do czego Ci prądu braknie? 

Jaki masz duży alternator? 120A?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
Dnia 26.03.2020 o 13:51, Bartek933 napisał:

Panowie, wybaczcie że nie w temacie. Ciągnik grypy CNH 80-100km jaką mają wartość amperów na gniazdkach 3pinowych w kabinie?

Te gniazdka w każdej marce mają max obciążalność 25A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

Case maxxum 125 cvx amortyzacja osi przedni tuz z ehr nawigacja podłokietnik monitor joistick koła 480/600 skrzynia 50 eco programowanie uwroci i zatrzymanie ciągnika pedałem hamulca za 330 netto cena wyjsciowa bez złotówki negocjacji więc ile możnaby urwać z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189
Dnia 6.10.2019 o 08:34, alvaroalvaro78 napisał:

Sam monitor to 2 cany , plus, minus i plus po zapłonie. Wiem bo prześwietlalem instalacje dla gościa jak sprzedawałem mu Intelliview 3 bo montował sobie w T60xx. Co do tego "procesora" to tak samo mówił kuzyn z cnh jak chciałem dokładać isobus z intelliview do mojego T5 więc sobie odpuściłem i wziąłem CCI1200 z isobus "mullerowskim"...

 

Co do isobus to tak jest taka opcja w ustawieniach. Sprawdź kiedyś i napisz czy pomogło jak nie zapomnisz.

Sorki ze tak późno ale tak wyszlo😉 udało mi się powiększyć tą aplikację Horscha jednak odbywa się to kosztem zmniejszenia przycisków funkcyjnych z 12 do 6, przez co trzeba przewijać na konkrety przycisk który powiedzmy jest na 3stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
Dnia 31.03.2020 o 12:56, situ14 napisał:

Case maxxum 125 cvx amortyzacja osi przedni tuz z ehr nawigacja podłokietnik monitor joistick koła 480/600 skrzynia 50 eco programowanie uwroci i zatrzymanie ciągnika pedałem hamulca za 330 netto cena wyjsciowa bez złotówki negocjacji więc ile możnaby urwać z tego

Wg. mnie to już jest dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8
Dnia 31.03.2020 o 12:56, situ14 napisał:

Case maxxum 125 cvx amortyzacja osi przedni tuz z ehr nawigacja podłokietnik monitor joistick koła 480/600 skrzynia 50 eco programowanie uwroci i zatrzymanie ciągnika pedałem hamulca za 330 netto cena wyjsciowa bez złotówki negocjacji więc ile możnaby urwać z tego

Jak się nie decydujesz to napisz gdzie stoi ja go wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

farmasz brzeziny ciągnik dopiero pod zamówienie bo brałem wycene na prow

kontakt moge podac na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Jeśli pod zamówienie to taka cena aż nie wiarygodna bo rok temu u nich wyceniałem i było duuużo drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj