kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

simpleNICKpl    218
sumek666 napisał:

To co tu piszę i tak nie jest szczegółowo. 

Poza tym moja oferta jest kiepska bo nie dostałem polarka

a żeś się dał wydymać, ja do t7 nie polarka a softshella nawet dostałem 😏

mlody1991 napisał:

witam panowie stoje przed Zadaniem kupna ciagnika . dostalem oferte case 165 pume skrzynia 19/6 bodajrze , tuz wom opony 650 tyl przod 560 ,ls itd.,za 360 netto, ile moge weytargowac co dobrac do ciagnika .ciagnik bedzie pracowal z prZyczepa do trawy.2 oferta to nh t7 215 tez tuz wom opony 710 obciaznik 1200 kg cena wyjsciowa to 380 netto

napisz coś więcej o wyposażeniu w 7.215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Zrobie przyciemniane szyby to nie będzie widać w czym jeżdżę. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
7 godzin temu, Bartek933 napisał:

To jest naciąganie klienta i nic więcej, ciągnik powinien być standardowo przygotowany do pracy z przednim ładowaczem albo do prac w niskich temperaturach

po co ci między osiowe w ciągniku który nigdy nie ujrzy ładowacza ani tuza? chyba po to żeby pod przyczepę bokiem podjechać i wykiprować jak nie chce się tyłem podjechać po za tym zbędne, ja jestem za dostawaniem na początek golasa i dobierasz sobie dokładnie to czego potrzebujesz, bo po co ci 3 prędkości wom skoro i tak ciągnik wałka nie ujrzy jak maszyny wszystkie bierne, lub ciężarek z przodu jak tura będzie używał albo isobusy itp. tak można patrzeć w przyszłość ale o niektóre rzeczy szkoda kasy a i czasami przeszkadzają 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody1991    3

oferuja mi opony 710 _600 tuz wom wyjscia hydrauliczne z prZodu obciaznik 1200 kg,4pary wyjsc hydraulicZnych ,ls, komplet zaczepow , obciazniki na tylne kola , mieka oska ,amortyzowana kabina osswietlenie pelne skrzynia bidajrze 40 18/6 cena ewyjasciowa


szcZe mowiac to ciemny jestem w tych nowych traktorach bo wsxydtkie posiadam "wajchotroniki" wiec prosze o jakies rady podpowiedzi i za ile moge wyrwac takie ciagniki ,obydwa sa z 2019 roku zastanawiam sie tez nad "dzonym" M 175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218

opony jaka marka i na jakiej feldze, tuz podłączony do tyłu czy zawory między osiowe, ?ls?, komplet zaczepów tzn? ile kg obciążników z tyłu, 18x6? powercommand występuje w takiej wersji? klima auto czy zwykła, fotel comfort czy standardowy, fotel pasażera jest? lusterka elektryczne czy zwykłe? a no i najważniejsze czy wycieraczka z tyłu jest 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
3 minuty temu, simpleNICKpl napisał:

18x6? powercommand występuje w takiej wersji?

tak


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Maxxum 125 Mc 2019r. 

to co standardowo przychodzi z multicontrolerem + Skrzynia DC, opony 600, 

280 netto, 

maxuma 125 MC tylko ze EC 17/16 i opony 540 reszta praktycznia ta sama

240 netto rocznik 2018

ciągnik miałby być jako pomocniczy. Będzie robił 600h rocznie głownie opryskiwacz/rozsiewacz/transport/prasa zwijająca i okazyjnie tur. Przeskok spory. Opłaca się dopłacać do tej nowej skrzyni ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

A dziś słyszałem że maxxum 120km staniał czy tak jakaś promocja jest na niego. Co mnie interesuje, w mniejszych seriach za spawane felgi trzeba dopłacać> ?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

W tych do 75km czy powyżej?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Dzięki wielkie kolego, myślę że do ładowacza na przód lepiej będzie wziąć spawane i nie chce żeby mnie cwaniaki naciągali


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

standardowe koła 480 sa na spawanych felgach jak zamawiasz na oponach 420 to felgi są standardowo skręcane ale i tak tańsze niż 480

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Aaa to już wszystko jasne, no ja właśnie chce 420

Wróć, na placu widziałem kilka ciągników z oponami 480 i wszystkie miały skręcane felgi


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Ten konfigurator a życie to zauważyłem że sam się domyślasz

Chociaż pokazuje że standardowo case jest lepiej wyposażony od NH


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

Bartek933 napisał: Aaa to już wszystko jasne, no ja właśnie chce 420 Wróć, na placu widziałem kilka ciągników z oponami 480 i wszystkie miały skręcane felgi takie były zamówione takie przyszly ja widziałem t5.95DC 1.5 na 540 skręcanych z najdelikatniejszymi zaczepami jakie są dostępne i z tak biednym wyposażeniem że aż przykro patrzeć. jaki model Cię interesuje jaka moc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

wiem, ktoś to mówił że ceny - 35-40% odjąć wtedy wyjdzie to co u dealera netto jest, taki chwyt marketingowy że wiadomo oni podają brutto a jeszcze dealer ma z czego spuścić to inaczej się patrzy na ceny ale dzięki takim tematom na AF można przynajmniej niektórych ciągników ceny porównać kto za ile kupił i może być podstawą do zmniejszenia ceny, ale generalnie to najlepiej wybrać sobie w podobnym budrzecie ze 3-4 marki i lawirować który daje najlepsze wyposażenie w najlepsze wyposażenie i wtedy mówisz że "jeszcze się zastanowię bo w deutz mam jeszcze w tej cenie szersze lacie i konsolę pod ładowacz" i na większość handlowców to działa bo jak się nie ma przywiązania do marki a handlowiec to widzi to od razu coś spuści bo woli zarobić mniej ale zarobić, tym bardziej że przez te modernizacje to straszna drożyzna się zrobiła i swoiste żniwa ale zaczyna to przygasać i już się zaczynają pilnować bo rynek się zaczął zmniejszać 

@tomek904 U kogo? Osadkowski? 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

Nie moje rejony ja będę latał między osadkowskim, stomilem agro , dealeram farmtraca i może kuboty, nie wiem co jeszcze by szło kupić za ok 100 netto


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

jakoś mnie nie przekonuje, tym bardziej że mam do niego 2 km i jak chciałem żeby ogarnął mi kosiarkę 165, tura do c360 i walec na łąki to powiedział że się takimi "zabawkami" nie zajmuje i nas olał, zetor może nie taki zły ale mi się wydaje że gabaryty za duże a u dealera to 0 ruchu na placu, tylko belarusy na serwis przyjeżdżają co jakiś czas i przestawi jeden ciągnik z drugim ( jeżdżę codziennie) i tak to nic się nie dzieje, gość gbur, ceny z kosmosu i negocjacji 0 to niech sobie tam "jakoś" radzi ale bez mojej pomocy 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

To ja mam podobnie z dilerami JD i Kuboty, nawet wczoraj się umówiłem na rozmowę a dziś okazało się że handlowiec gdzieś pojechał. Teraz kopiuje dane ciągnika i wysyłam do dilerów i czekam na propozycje. NH musiał by być minimum 3tys tańszy od Case żeby go kupić  


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj