kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

T 6,125s bieda edyszyn 230000 netto bez targowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

To mi wyszło za T6.125 17x16 260,5 tys. 

I jak przyjdzie i da radę to zrobię go na 50 kmh

  • Like 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365
1 godzinę temu, karol6130 napisał:

T 6,125s bieda edyszyn 230000 netto bez targowania. 

Tez mialem taka ofertę ale w końcu kupiłem t5 ec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Dużo za duża ta cena. Zdecydowanie. Jeżeli nie chcą dac lepszej to ja bym się skłaniał ku Claas Arion 420/430


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja tak z ciekawości spytałem narazie, pewnie by w tej cenie sporo dorzucili jeszcze z wyposażenia. 

Narazie o nowym nie myślę bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axe300    6
9 minut temu, kuba24051 napisał:

cena w podstawie za t5.110 ec 230 netto

T5.110 z fabrycznym przednim TUZem, wszystko na wypasie oprócz miekkiej osi, ledów, gps'a, isobusa
powiedzieli 215 netto
To wszystko zalezy co chcesz miec. u mnie podstawa to amortyzowana kabina, pneumatyczny fotel, wydajniejsza pompa hydrauliki, 3pary wyjsc hydrauliki z ociekaczami, min 3 predkosci WOM, szerokokątne teleskopowe lusterka, fotelik pasażera, klimatyzacja itp itd. 

 

12 minut temu, sumek666 napisał:

Dużo za duża ta cena. Zdecydowanie. Jeżeli nie chcą dac lepszej to ja bym się skłaniał ku Claas Arion 420/430

Arion 420 jest od 199 netto i z teco co wiem to ma mechaniczny fotel operatora, podstawowa pompa hydrauliki 60l, 2 pary wyjsc hydr,  brak klimatyzacji?
Na Agro-Show Bednary trafiłem na gościa z claasa bo konkretnie mnie przekonał do marki. Zaś podejście dealera (Agro Sznajder) do mnie miało wiele do życzenia i czar dobrej marki prysł. Był upadły jeleń jak i upadły claas (Arion/Axion?). Klient co chwile miał pod opieką innego dealera/serwis ( rejonizacja ). Kupisz maszynę za potężne pieniądze i "serwis" zostawia Cie z problemem. Ta marka ma bardzo dobre kombajny. Zaś traktory niekoniecznie - zależy jak trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

Skoro sam mówi, że nie jest zainteresowany tylko spytał o cenę to nie ma się co dziwić, że rzucili kwotę na odczepnrgo. Też bym się wk... jakby mi przychodzili po kolei sąsiedzi z zapytaniem ile chce za jałówkę 😋


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470

Ja tylko potrzebowałem oferty bo będę składał wniosek na ciągnik więc mi zawyżona cena w niczym nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

t5 EC owszem utylity nie


https://agriculture.newholland.com/eu/it-it/chi-siamo/servizi-e-vendita/vendita/configuratore


co najwyżej 340/85r38 w utylity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek57    5

T 6 125s miękka oś, przedni po ośnik sauer, zawór międzyosiowe, 17x16, łącznik hydrauliczny, 4 pary hydrauliki, boczne stabilizatory ramion automatyczne, obciążniki tylne w kołach, mocniesza pompa hydrauliczna 247 tys netto. Jak myślicie dobra cena.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470

Co wy lache opier****ie tym dilerom że takie ceny macie? xd

Edytowano przez Matey
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor-7340    192
51 minut temu, Misiaczek57 napisał:

T 6 125s miękka oś, przedni po ośnik sauer, zawór międzyosiowe, 17x16, łącznik hydrauliczny, 4 pary hydrauliki, boczne stabilizatory ramion automatyczne, obciążniki tylne w kołach, mocniesza pompa hydrauliczna 247 tys netto. Jak myślicie dobra cena.?

Raczej dobra, ja dostałem 253. Ale zawory międzyosiowe w tym modelu @sumek666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365
18 godzin temu, sumek666 napisał:

Dlaczego T5? Bardziej uniwersalny w Twoim przypadku?

Dokladnie, oprucz orki i oprysku do wszystkiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218
kuba24051 napisał:

Co wy lache opierdalacie tym dilerom że takie ceny macie? xd

odwrotnie, nie dajemy się dymać

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470
zetorr6441 napisał:

18 godzin temu, sumek666 napisał:

Dlaczego T5? Bardziej uniwersalny w Twoim przypadku?

Dokladnie, oprucz orki i oprysku do wszystkiego 

dokładnie. Ja mam ciągnik 125km i mały 50km. dlatego szukam czegoś co bedzie i do opryskiwacza, rozsiewacza, do przyczepy a i żeby w polu też szlo coś nim zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
16 godzin temu, Misiaczek57 napisał:

T 6 125s miękka oś, przedni po ośnik sauer, zawór międzyosiowe, 17x16, łącznik hydrauliczny, 4 pary hydrauliki, boczne stabilizatory ramion automatyczne, obciążniki tylne w kołach, mocniesza pompa hydrauliczna 247 tys netto. Jak myślicie dobra cena.?

Na zamówienie? 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli sumek przepłacił  a tak sie targował .... a tu h*j bombi strzelił  i to po nowym roku co cena poszła 3-5% do góry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

cena poszła 1.8% po nowym roku te ich podwyżki to chwyt żebyś szybko kupił ciągnik zamawiałem w listopadzie t5 to mówili że od 1.12 podwyżka 3% i od nowego roku kolejne 3% a że zamówili zły ciągnik i tydzień temu zamawiałem drugi raz to wyszło że podwyżki było 1.8%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15

Kiedyś w luźnej rozmowie sprzedawca mówił że NH robi max. dwie podwyżki na przełomie roku i w okolicach półrocza i zawsze jest to w okolicach 1%, nieraz nawet poniżej. Także te kilkuprocentowe podwyżki to raczej ściema handlowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek57    5
sumek666 napisał:

16 godzin temu, Misiaczek57 napisał:

T 6 125s miękka oś, przedni po ośnik sauer, zawór międzyosiowe, 17x16, łącznik hydrauliczny, 4 pary hydrauliki, boczne stabilizatory ramion automatyczne, obciążniki tylne w kołach, mocniesza pompa hydrauliczna 247 tys netto. Jak myślicie dobra cena.?

Na zamówienie? 

Zamawiany z placu w Niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
15 godzin temu, zkordalski napisał:

Czyli sumek przepłacił  a tak sie targował .... a tu h*j bombi strzelił  i to po nowym roku co cena poszła 3-5% do góry 

No nie wiem. Gdyby się zagłębić szczegółowo w specyfikację to wtedy można porównać. 

Ja nie znam jego specyfikacji, a Ty mojej. To co chcesz porównać? 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj