kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

adam0122    25

No to mi naprawdę się chyba udało, bo wynegocjowałem go za 1 tys. netto, u producenta kosztuje 2700 zł netto. Skrzynia jest tu podstawowa? Ja w czerwcu jak kupowałem to za tego Maxxuma z skrzynią 17x16, wzmocnionym podnośnikiem i przednim tuzem, bez obciążnika krzyczeli ok. 260 netto (dealer Cebulski), koniec końców zdecydowałem się na NH t6.176, za niecałe 260 z wynegocjowanym obciążnikiem i skrzynią DC. Kurde łatwo nie jest już od ponad dwóch lat, a oni te ceny tylko podnoszą....

Edytowano przez adam0122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobra kwota, ten mój 257 z dwoma servisami gratis tyle ubilem. Skrzynia DC fajna rzecz,do EC trzeba przywyknac i też można pracować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

new holland t6 160 (ta nowa najmniejsza 6-cio cylindrówka) skrzynia 17x16, auto wom, tempomat, pompa 108 litrów, 3 pary zaworów, siłowniki 90, przedni tuz, miekka oś, 8 ledów 2000 lumenów, zarządzanie uwrociami, radar poślizgu, kabina amortyzowana, lusterka elektryczne, szerokie błotniki, opony tył 600 przód 480 bez wyboru producenta prawdopodobie Mitas. cena 275 tyś. Co sądzicie mi wydaje sie że nie jest to jakaś super oferta. 4 cylindry miał bym na skrzyni DC ii troche więcej wyposarzenia ale wydaje mi się za ciągnik na 50 hektarów jeden do wszystkiego ( talerzowanie , orka, siew, naworzenie, pryskanie i transport) to chyba 6 cylindrów bedzie lepszym wyborem

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

nie wiem jaki jet w 125s. w 160 jest taki jak w każdym elektro comand. w 160 nie ma możliwości zamówieni skrzyni DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

W 125S jest ten z pomarańczową dźwignią. 

Do 145-175 EC można dobrać Side Winder 2 ale to się nie kalkuluje


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

skrzynia EC nie ma natyle funkci żeby dopłacać za monitor i podłokietnik . Ja osobiście jeśli miał bym wybór przy 160 EC lub DC chyba wybrał bym EC dobra sprawdzona skrzynia a DC to jednak nowość i ciężko powiedzieć jak będzie się sprawować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Dokładnie. Miałem na testach DC to jest super sprawa ;)

275 tys to jednak troszkę duża cena, ale znowu wyposażenie dość bogate. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoxdeere87    0

Case maxxum multicontroller 125, skrzynia active drive 40 Eco, miękka kabina i oś, przedni tuz, auto WOM, radar, monitor, 12 ledow, 3 pary hydrauliki, siłowniki 90,zarzadzanie uwrociami, klima auto, tempomat, pakiet luxxury, fotel deluxe z obracanym zaglowkiem, koła 600/480 bez wyboru marki,szerokie błotniki. Cena 305 netto, co powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Dostałem taką samą wycenę na b. podobne wyposażenie, tylko że skrzynia active drive 8 50 km/h + pełzaki, ale bez radaru i 8x led, 4 p. elektrozaworów z tyłu, jedna para zasila przedni tuz i umożliwia sterowanie nim z przycisków z przodu traktora, monitor IntelliView IV, opony Michelin, felgi stałe, fotel kierowcy  - opcja ta środkowa.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoxdeere87    0

Skrzynia rzekomo jest ta sama tylko przednia oś jest z hamulcami przy 50km/h. Tak myślę że coś poniżej 300 jakby było to może i warto. 

Tomek81ja za monitor coś chyba około 8-10 tyś, resztę za markę się chyba dopłaca... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtaso    12

Steyr profi cvt 4125, z przednim tuzem i womem, amortyzacja osi i kabiny, 4 pary, bez wyświetlacza, koła 480/600 za 285 netto. Do końca września, niezarejestrowany

Edytowano przez wojtaso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
11 godzin temu, Kos_pl napisał:

Dostałem taką samą wycenę na b. podobne wyposażenie, tylko że skrzynia active drive 8 50 km/h + pełzaki, ale bez radaru i 8x led, 4 p. elektrozaworów z tyłu, jedna para zasila przedni tuz i umożliwia sterowanie nim z przycisków z przodu traktora, monitor IntelliView IV, opony Michelin, felgi stałe, fotel kierowcy  - opcja ta środkowa.

Miałem ofertę na takiego w czerwcu za 292 tyś ale to była super hiper promocja tylko do końca czerwca, teraz ok 20 tyś drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

@Arek miesiąc - półtora miesiąca temu też zasłanali się promocją na Maxxum 125, niby że do końca października czy listopada, później 20 czy 25 tys. zł netto drożej.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Na maxxumy 125 zdaje się do końca roku jest promocyjna cena i wychodzi taniej niż 115.

Ta czerwcowa promocja była niby po to żeby cnh sobie słupki sprzedażowe podnieść, z tego co mi mówił przedstawiciel to nie trzeba było kupić do końca czerwca tylko zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Tak, tak o tym zamawianiu to i mnie podobnie mówili - oby im tylko zamówić do danego dnia.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

Orientuje się ktoś cenę new hollanda t7.175 lub bliźniaka z case bądź steyr. Z wyposażenia to skrzynia power command full powershift, amortyzacja osi i kabiny, przedni tuz wom i balast, oświetlenie full led, koła 600 przód i 710 tył no i podłokietnik z monitorem i to chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

dodam że okręg to centralna polska i w okolicy nh ma jedynie agroskład oraz agros wrońscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj