kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

tomek15h    110
7 godzin temu, machtomi napisał:

Proszę o cenę NH T4 55S z klima u pneumatyką

107 tyś netto,do negocjowania.Case farmal A 55 w tej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Byłem na Opolagrze. 

Wniosek jest jeden. Przedstawicieli handlowych spakować we worek, kamień i do rzeki. :)

Proste pytanie. Proszę mi powiedzieć jakie różnice są pomiędzy T6.125s a T6.145EC. Wiem, że różnią sie boostem i hydrauliką (w esce nie można mieć elektrozaworów), ale czy jeszcze są jakieś różnice? Czy turbo, zawory, chłodnice albo jakieś różnice w mostach lub podnośniku występują? 

 

Pierwszy gość jak to usłyszał to mu szczęka opadła ale byli we dwóch. Tem drugi zaczął coś się jąkać ale poszedł po rozum do głowy i zawołał starszego kolegę. Oczywiście musiałem z 5 minut czekać bo sobie k**wa śmieszkiheheszki urządzili pod daszkiem. 

Starszy kolega zrobił wielkie oczy i zajebał mi tekstem: no ceną się różnią (rynce opadywujom) 

Troszkę pomyślał i mówi: 

- tylny podnośnik w esce występuje w 1 wersji. W 145 można dołożyć automatyczne stabilizatory. 

Do 145 można zamówić wzmacniane osie klasy 4. 

Silnik i osprzęt są takie same ale różnią się komputerem (nie tylko oprogramowaniem) 

Skrzynie i pompy hydrauliczne są takie same. 

Generalnie różnią się dodatkowym wyposażeniem. Do eski można wziąć tylko óskę, przedni TUZ, mocniejsza pompę i dodatkowe złącza hydrauliczne. 

Do każdego zdania dodajcie sobie "prawdopodobnie" bo jakoś nie ufam przedstawicielom. 

  • Haha 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli niby się nie różni a jednak są różnice, ogólnie to chwyt marketingowy choć pewnie w fabryce wszystko jedzie na jednej lini. 

Ja gdybym nie miał już jednego Case na podwórku i sentymentu do czerwonego i Agrorami po tygodniu milczenia nie zadzwoniliby to brałbym S z Raitechu. 

A głosy że omijać S bez argumentów to głoszą filozofy których nie brakuje i na forach i podwórkach,

Według mnie S to wersja na "Ostblock" jak to Niemcy mówią czyli jak np Renault Thalia itp

 

Edytowano przez Czyngis-chan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasio    22

Też u nich byłem, tyle że w niedziele. Chyba ich kacyk sobotniej nocy męczył. Ale ten t 6.155 na DC całkiem fajny był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Czy ktoś z Was korzystał ostatnio z kredytu fabrycznego na ciągnik z grupy CNH albo miał jakieś porównanie z kredytem np w banku spółdzielczym z dofinansowaniem arimr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
canabis    0
Czyngis-chan napisał:

Czyli niby się nie różni a jednak są różnice, ogólnie to chwyt marketingowy choć pewnie w fabryce wszystko jedzie na jednej lini. 

Ja gdybym nie miał już jednego Case na podwórku i sentymentu do czerwonego i Agrorami po tygodniu milczenia nie zadzwoniliby to brałbym S z Raitechu. 

A głosy że omijać S bez argumentów to głoszą filozofy których nie brakuje i na forach i podwórkach,

Według mnie S to wersja na "Ostblock" jak to Niemcy mówią czyli jak np Renault Thalia itp

 

możesz wyjaśnić co to znaczy to "ostblock"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
1 godzinę temu, canabis napisał:

możesz wyjaśnić co to znaczy to "ostblock"?

Do szkoly nie chodził tylko kamieniami rzucał 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Koledzy ,wczoraj miałem telefon od dilera case-steyr z ofertą na steyr profi 4115 :skrzynia 24x24 ,miękka oś i kabina,przedni tuz  opony 600,elektrozawory ,jakiś lepszy fotel operatora,pompa 150 l  , klima , ful led ,wysoki dach,rok produkcji 2019 w cenie 260 tyś. netto.Wygląda na to że mogą sporo zejść z ceny,na początku roku cenili mi takiego na 300 tyś netto.

Edytowano przez tomek15h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Ja dostałem na T6.145 DC 40 eco bez miękkiej osi z miękką kabiną, tuz fabryczny, 4 pary wyjść hydraulicznych sterowanych mechanicznie, fotel pasazera opony szerokie bez wyboru marki, funkcje automatyczne itp, wyświetlacz duzy kolorowy, joy ruchomy, wiekszy alternator i dodatkowe oświetlenie, pompa ccls 134l/min za 253 netto ciągnik na zamówienie.

Wydaje mi się że można z tego coś urwać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

Tomek15h to oferta super u mnie takie ceny są nie osiągalne, ja Steyra 4125 profi classic bez elektrozaworów i ze skrzynią 16x16 miałem wycenionego na 261 i już ani złotówki niżej. Aż jestem zaskoczony taką ofertą.

Mickas092 próbuj może coś Ci się uda utargować ja miałem porównywalne oferty.

Ostatecznie zdecydowałem się na NH T6.175, o którym pisałem wcześniej, dealer dołożył obciążnik i zamontuje radio z bluetooth, a ja mu jeszcze tysiąc dołożyłem i ciągnik czeka na odbiór, wcześniej zapomniałem dodać że jest na ogumieniu Michelin (to chyba dobrze).  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Dzisiaj dostałem cenę na T5 100 z tuzem i miękka osią na 215 netto. Osobiście bardziej do gustu przynajmniej w środku przypadł mi case Luxxum, ale cenią się dużo drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Luxxum ma inny most tylny, hydraulike i osobny zbiornik oleju dla hydrauliki i skrzyni. Ma też podłokietnik. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pioagri    22
Dnia 18.06.2019 o 13:47, tomek15h napisał:

Koledzy ,wczoraj miałem telefon od dilera case-steyr z ofertą na steyr profi 4115 :skrzynia 24x24 ,miękka oś i kabina,przedni tuz  opony 600,elektrozawory ,jakiś lepszy fotel operatora,pompa 150 l  , klima , ful led ,wysoki dach,rok produkcji 2019 w cenie 260 tyś. netto.Wygląda na to że mogą sporo zejść z ceny,na początku roku cenili mi takiego na 300 tyś netto.

Oferta od Kiśla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpaq    0

NH T5.110EC z turem STOLL 740TL 230tyś netto

Edytowano przez szpaq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Case IH Puma 150 Multicontroller wersja demonstracyjna Ciągnik zarejestrowany na dealera Silnik 6 cyl, moc 150KM Skrzynia biegów 19x6 - 50km/h PowerShift WOM 540/540E/1000 Przednia oś amortyzowana z hamulcami 4 pary wyjść hydraulicznych sterowanych elektrycznie Oryginalny przedni TUZ (jako odlew z ramą silnika) Zaczep automatyczny Kabina amortyzowana 8x światła LED Monitor AFS 700 + ISObus Opony Michelin Oraz wiele więcej innych opcji Rok produkcji 2018 Cena ostateczna 326 000 netto +23% VAT Na olx jest taka oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pioagri    22
Dnia 20.06.2019 o 05:42, tomek15h napisał:

Zgadza się.

Jak już sie dogadalem z dilerem nh to też chcieli mi pume w dobrych pieniadzach sprzedać. Jedank ja juz zostaje przy t7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189
rudinho11 napisał:

Case IH Puma 150 Multicontroller wersja demonstracyjna Ciągnik zarejestrowany na dealera Silnik 6 cyl, moc 150KM Skrzynia biegów 19x6 - 50km/h PowerShift WOM 540/540E/1000 Przednia oś amortyzowana z hamulcami 4 pary wyjść hydraulicznych sterowanych elektrycznie Oryginalny przedni TUZ (jako odlew z ramą silnika) Zaczep automatyczny Kabina amortyzowana 8x światła LED Monitor AFS 700 + ISObus Opony Michelin Oraz wiele więcej innych opcji Rok produkcji 2018 Cena ostateczna 326 000 netto +23% VAT Na olx jest taka oferta.

ciekawe czy mozna go kupić niebędac z tamtych rejonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj