kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

adam0122    25

Na chwilę obecna masz b. dobra ofertę na Maxxum'a. Ja dzisiaj byłem w Deutz-fahr i model 6130 miło mnie zaskoczył, ten podnośnik wcale mi się taki "zapałkowy" nie wydaje. Bardziej martwi mnie ta pojemność 3,4 l i 125 KM wykrzesane z tego. Za 6130 zaoferowali mi cenę jak w obecnej promocji i nic taniej nie chcieli zejść, znaczy się model promocyjny+przedni TUZ (montowany w fabryce) wyszło 267 tys. netto (dostając tuz-a nie będę miał przednich obciążników, a balast to muszę sobie jeszcze dokupić, 600 kg - 2 000 zł netto u nich, betonowy) + ładowacz czołowy Sanpol + paleciak + łyżka 1,15 m3 to dodatkowy koszt 22,5 tys. zł netto, czyli łącznie mi wyszło 289,5 tys. zł netto, aha i przy zakupie ciągnika przyczepę Pronar T679/2 ład. 12 t, nadstawki, tylnia burta rozwierna, i na tyle wszystko pod drugą przyczepę miałbym za 58 700 zł netto. 

Jeśli chodzi o Case to w piętek ma wpaść do mnie przedstawiciel handlowy i będziemy rozmawiać jak na dzień dzisiejszy wyglądają u nich ceny. Gdyby kogoś to interesowało to mam potwierdzone info z ARiMR, że ciągnik może być nawet z 2017 lub 2018 roku brany na dofinansowanie, ważne żeby nie był zarejestrowany, a dealer wpisał na fakturze, że jest fabrycznie nowy.   

Jeśli w Case dostanę podobna ofertę do Twojej Czyngis-chan, to chyba wpłacę im zaliczkę i każe ściągać ciągnik, żeby do żniw się wyronić :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się właśnie zastanawiam czy nie wpłacić czegoś żeby już zamówili bo niby sierpień fabryka ma przestoj a przydałby się na pozniwne uprawy.

Żeby zbić cenę w Case to najlepiej oferty dobre z NH i parskac śmiechem jak gadają że niebieski jest gorszy! Ja rzuciłem na odchodnego że za tyle i tyle kupię w takim wyposażeniu i pewnie przemysleli że lepiej sprzedać niż konkurencja ma przejąć. Do końca nie wiem ile to promocja ile wsparcie fabryczne bo przedstawiciel kręci ale ważne że cena zeszła. Mam jego dobra ofertę na ten model bez tuza z pierwszego spotkania w kwietniu 285 rzekł i miało być do małej negocjacji. Jak to mój sąsiad mówi szubrawcy!! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98
Napisano (edytowany)

t6 155 dynamic command 2018r

ośka, tuz przedni, zimny start, blokady na ogranicznikach tuz, opony 600 Michelin, pneumatyka 2+1, felgi wzmacniane skręcane (regulowane), ruchomy joystick,

Fakturowany na 246 netto

Edytowano przez kamil18fmr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

Model z 2018r., czy kupiony w 2018 roku, bo w poście dokładnie nie określasz, a o fakturowaniu piszesz w czasie przeszłym. Ruchomy joystick, tzn.? Skrzynia DC? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

A czemu nie. Aby tylko diler nie zobaczył że jesteśmy napaleni jak arab na kurs pilotażu. Podchodząc na zimno że jak nie ten to inny jesteś w stanie zbliżyć sie do tej ceny. Ja dwa tygodnie temu dostałem ofertę na t6 180 miękka oś, tuz, 4 pary chydrauliki za 252 tyś zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
Dnia 28.05.2019 o 21:20, tomek81ja napisał:

o co chodzi w Twoim poscie kolego Arek bo nie mogę zrozumieć?

Poprawiłem post. 125 są promowane i jeśli porównujemy takie samo wyposażenie to 125 wychodzi taniej niż 115.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak można tylko trzeba cierpliwości i zimnej krwi w negocjacjach. 

Ale ta T6. 180 to z placu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

tomek91ja nie wiem skąd ty bierzesz te ceny, ja od miesiąca czasu od kiedy intensywniej poszukuje ciągnika, rozmawiam z kilkunastoma przedstawicielami i to przedstawicielami tej samej marki od innych dealerów i żaden nie jest w stanie zejść do takich cen. Przy Twoich cennikach to, te Twoje oferty są niższe od cen promocyjnych oferowanych przez głównych dystrybutorów danej marki. Nie wiem, ale chyba te ciągniki stoją na placu już po dwa lata, albo są jakimiś wersjami demo. Bo jeśli ciągnik ma być pod zamówienie to nie idzie w żaden sposób zejść do takiej ceny i to właśnie z takim podejściem przy przedstawicielu, że jak nie jego marka to inną człowiek kupi.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

Jest to ciągnik  z placu 2019 rok. O tych parametrach na zamówienie 265 tys. A diler to wiadomo jaki na lubelszczyźnie. To są ceny realne a nie jakieś z kosmosu. Tylko że mentalnośc naszych niektórych rolników jest taka że jak zdobędzie dobrą ofertę to nie powie ile dał bo diler zabronił ( pewnie jak powie ile dał to przyjedzie i mu dupe zbije) a jak już powie to zawyży ze 20 tys żeby pokazać jaki to ja jestem bogaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się w drugą stronę pochwalił jak dobrze kupiłem. Wysłałem ofertę case do NH i mówi że ciekawa zobaczymy czy odbija piłeczkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25
Napisano (edytowany)

No widzisz w takim razie pozostaje w dalszym ciągu ostro, ale to ostro się targować i nie odpuszczać.

Edytowano przez adam0122
Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98
Napisano (edytowany)
7 godzin temu, adam0122 napisał:

Model z 2018r., czy kupiony w 2018 roku, bo w poście dokładnie nie określasz, a o fakturowaniu piszesz w czasie przeszłym. Ruchomy joystick, tzn.? Skrzynia DC? 

model z 2018 fakturowany wczoraj

Skrzynia dynamic

Edytowano przez kamil18fmr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

No i jest oferta Case, uważam że dość rozsądna. Maxxum 125: przedni TUZ, 3 pary wyjść hydraulicznych, większość to standard z ogumieniem i skrzynią, dobrane 2 albo 3 pierdołki w cenach od 200 do 700 zł, siłowniki od podnośnika standardowe i pompa olejowa również 80l/min., opony 600 tył, przód 480 jakie tam fabryka da. Łącznie propozycja za 240 tys. zł. Uważam, że w porównaniu do oferty z grudnia na Maxxum'a 115 za 270 tys. to jest duży postęp. Do 115 nawet nie podchodził z wycena, bo na wstępie mówił że będzie drożej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Szału nie ma z tym, że  to 125.

Miękka oś?

Amortyzowana kabina? 

Skrzynia wyjcotronik? 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powala ta oferta ale może jest jest jeszcze pole do negocjacji

Sumek666 nie byłbym taki kategoryczny bo ciekawie czy w twoim agrorami ugralbys na dziś dzień lepsza cene

Moje negocjacje narazie zerwane nie chcą dorzucić przedniego obciaznika i stanęło ile trzeba doplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Nic mi nawet o nich nie wspominaj. 

Też należysz pod agrosrami? 

Już wcześniej pisałem, że im wyszło za Maxxuma 45 tys więcej niż za T6


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam, więc bez drwin z innych bo dużo zależy na jakiego dealera i przedstawiciela się trafi. 

Mi gość z Valtry w domu przy kawie cuda obiecywał i już 3tydzien jak się nawet nie raczył odezwać. 

Agrorami są mistrzami podejścia do klienta jakby mieli monopol na case w Polsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5392

AgroRami między innymi z Kuchar?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Drwiny nie drwiny podejście mają jakby Case to był 8 cud świata a NH to złom pierwszej klasy. 

AgroRami ma oddziały  w Obornikach, Wrześni  a ich subdilerem jest np Agromep Kościan oraz w miejscowości Piaski. 

Dzwoniłem kiedyś do jakiegoś przedstawiciela Case to mi powiedział, że jak się bardzo uprę to mogę kupić spoza regionalizacji ale dobrze byłoby dogadać się z AR

https://agrorami.pl/kontakt/


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mnie przedstawiciel mówi że jesli dalej chce się targować to kierownik zalecił mu zerwanie negocjacji, Żal. Pl takie teksty w/g mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj