kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

adam0122    25

Jaką masz cenę za tego T6.125S, bo ja dla modelu z tamtego roku + ładowacz MX U412 dostałem pierwszą ofertę na 271 000 zł netto.

O co Ci chodzi z tym limitem 250 tys. z PROW. Na maszyny możesz wykorzystać max. 200 tys. zwrotu z PROW i jest to równowartość 50% lub 60% ceny zakupu netto maszyn w zależności w jaki przedział wiekowy się łapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki limit przez połoczenie z inwestycją budowlana. 

Moja wycena to ćwierć, zgadza się ładowacz sam ok 25-30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Co to znaczy, że nie można skrzynki zmienić? 

eSka ma jedną skrzynię od zawsze. 

Dopiero w modelu .145 można skrzynie wybierać. 

@adam0122 limit na maszyny 200 tys tak ale 50% z 250 tys to masz 125 tys do zwrotu a pewnie kolega ma jeszcze inne inwestycje 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

W T6.125S gdyby był pod zamówienie to skrzynię można by zwiększyć o 17 bieg, ten ECO. Wówczas cenę z wyposażeniem jakie napisał Czyngis-chan + ładowacz czołowy miałem zaproponowaną na 289 000 zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest egzemplarz który jest już wdrozony w produkcję i nie można dołożyć 17.

Ale reszta wyposażenia w miarę bogata i cena chyba też atrakcyjna, rok też 2019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
2 godziny temu, tomek15h napisał:

NH T6 w modelach z DC ma wyłącznie jedną pompę w ofercie i jest to 134 l/min.

To chyba coś handlowiec mi źle na ofercie wpisał 150l bo w prospekcie takiej nie ma.

2 godziny temu, sumek666 napisał:

Ma ktoś papierowy prospekt Maxxuma?

 

Ja mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Patrzyłem na www Case no i jest pompa 150 litrów. Coś mi tu nie gra. Tak samo na www nie ma pompy 134 litry. 

W papierowym prospekcie T6 DC mają 127 litrów 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

To nadbieg, dobra sprawa


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

17 bieg ma 2 funkcje. 

Przy 40 km/h masz ok 1700 obrotów na silniku. Przy 16x16 silnik kręci coś koło 2200 czy nawet więcej. 

Lub

17 bieg pozwala jechać 50 km/h przy tych 2200 obrotach.

Tutaj jednak dochodzi wzmocniona oś i przednie hamulce. Wymaga tego homologacja. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy pod obciążeniem tzw dwie przyczepy z 15t to to trybi do 40kmh

Bo słyszałem że tylko na pusto a pod obciążeniem to 30 może szarpnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

To kwestia mocy silnika  a nie skrzyni. Ja jeździłem tylko na pusto z takimi prędkościami i to jeszcze .175 to spod świateł zarówno ja jak i osobowki sie dziwiły jak to przyspiesza ;D


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moc oczywiście gra rolę ale ten nadbieg ma zastosowanie podobno w transporcie na pusto bo z pełnym składem na takich obrotach brakuje momentu i pojedzie 30

Wygląda to zapewne inaczej przy 125 a 175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Rozumiem o co Ci chodzi. Pewno pod górkę będzie problem ale na płaskim jak go rozbujasz na 16 to na 17 pojedzie. 

Masz jakieś oferty na T6/Maxxum?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

miękka oś, przedni TUZ, opony 480/600, amor kabina, fotel pneum.. pompy wzmocnione, siłowniki tylnego TUZ 90 mm. ??

monitor IntelliView IV?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

Osobiście to bym chyba się zdecydował na Maxxuma, mam ten sam problem przed sobą, bo na wakacje chcemy już składać zamówienie. Pamiętaj, że ten Maxxum jest silniejszy od NH T6.145, bo odpowiednikiem NH w tej sytuacji będzie Case Maxxum 115. Więc uważam, że warto w tych pieniądzach brać 145.

Z tym biegiem to ponoć i tak na gwarancji jest zablokowana możliwość jazdy 50 km/h (wzgledy homologacji), ale po gwarancji serwis może odblokować skrzynię na 50, bez wzmocnień osi - tylko to na ryzyko właściciela). Ten NH T6.125 trochę za drogi biorąc pod uwagę, że troszkę inne bebechy w sobie niż jego więksi bracia. najlepsze jest to, że jeden dealer mówi mi, że w nim jest wszystko to samo co w NH T6.145 dlatego taka mała różnica w cenie, a drugi z kolei że są inne niektóre podzespoły i że się  nie opłaca i lepiej brać T6.145 ;-).  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafna uwaga,  niby wybór już do minimum wyselekcjowany a jednak ciezki

Chyba trzeba przejść do detali typu serwis, obciazniki itd i zobaczymy kto ile da 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13
Napisano (edytowany)

To nie lepiej kupic NH t6 160, to jest najmniejasza sześcio-cylindrówka i ma 135 koni. Z miekką osią i tuzem przednim spokojnie poniżej 260 netto kupisz. 

Edytowano przez tomek81ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

to w takim razie czemu bierzesz pod uwagę maxxuma 145 on ma tyle koni ile na masce napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

ja już przekonałem się kilka razy o tym ze to co mówią dilerzy trzeba brać z pewną dozą nieufności. A przedstawiciele to taka ciemna masa oni wogóle nie mają pojęcia o maszynach jak szukałem ciągnika to wiedzieli jedynie ile ma koni że ma 4 kóła i takie tam a o sprawach typowo technicznych to 0 wiedzy. Czasem wydaje mi sie że już ja wiem więcej na temat ciągnika niż przedstawiciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj