kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pablo9812    48

Ogólnie to za to 130 netto to był z fotelem pneumatycznym,klima, rewersem hydraulicznym i silownikiem wspomagającym. Bez pneumatyki i pełzakow.   Z pneumatyka mówił ze w 140 byśmy się zmiescili wiec wydaje mi się bardzo drogo jak za taką zabawkę.  Farmall 75A zarejestrowanego 110 tys netto z pneumatyka i obciaznikami i mokre sprzęgło. Nie bardzo chcą zejść nic więcej ale ma gość dzwonić we wtorek. Tylko Ten 65C lepszy w kabinie i nie wiadomo co zrobić. 😕Ciągnik musi mieć do 2.5 metra wysokości bo takie wjazdy mam do obory wiec wszysto co wyższe odpada na starcie. 

Edytowano przez Pablo9812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

Pneumatyka to koszt ok 6 tys netto, wiec jak Ci mowi 10 tys netto to idz do nh. Ja mialem podobna sytuacje tylko to diller nh chciał ze mnie zedrzeć, to poszedłem do case steyr i wziąłem najdroższy najbardziej wyposażony model Steyra i nie zapłaciłem za niego tyle ile chcieli za nh. Pare miesiecy później spotkalem tego dillera nh na targach i oferowali wlasnie tego nh co chcialem w wersji bieda edition, cena specjalnie na targi, fakt wychodził wtedy pare tys taniej ale tak jak mowie bieda edition-podstawowy model. Diller z powodu swojej zachłanności nie zarobił ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo9812    48

Tak mówił na oko,więc nie wiem ile dokładnie by wyszło tylko tak rzucił,że w 140 by się zmieścił. Jutro mają dzwonić ciekawe czy zaoferuja jakas ciekawsza cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

Ile trzeba zapłacić za t7.230? Diler (od którego kupuję dużo nawozów nasion i innych) na telefon proponuje z placu za 420 z amortyzacja , tuzem , ledami , Intelliview 4 , z elektrozaworami + miedzyosiowy , na skrzyni PC , bez GPS ale z gotowością. Ile droższa skrzynia AC do tego modelu?

Edytowano przez strzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

jak do mnie to chyba oczywiste ze netto...

Pytam bo nie wiem ile do urwania z ceny jest , ale raczej tyle żeby to było brutto to nierealne

Myślałem że może złoże sobie sam taki ciągnik ale podobno termin to połowa września? Ściemnia bo się chce tego z pklacu pozbyć czy prawda?

Edytowano przez strzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Na NH czeka sie ok 3 miesięcy z tego co ja wiem. 

Wydaje sie byc dyzo za duza ta cena wg mnie chociaz nigdy sie większymi modelami nie interesowałem. Tym bardziej wysoka jak nie ma AC


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218
strzechu napisał:

Ile trzeba zapłacić za t7.230? Diler (od którego kupuję dużo nawozów nasion i innych) na telefon proponuje z placu za 420 z amortyzacja , tuzem , ledami , Intelliview 4 , z elektrozaworami + miedzyosiowy , na skrzyni PC , bez GPS ale z gotowością. Ile droższa skrzynia AC do tego modelu?

Mi gościu za t7. 245 wyposażenie takie jak twoje tylko skrzynia AC proponuje 430 netto. Bardzo luźna rozmowa przez telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Szkoda że na wyposażeniu nie ma się większego pola manewru. A skrzynia tylko EC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35
4 minuty temu, LUKASIU1983 napisał:

U kogo w centralnej Polsce kupię najtaniej prasę zwijającą pasowa ( new Holland lub case ) 

agroskład ujazd / agros wronscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

Mam ofertę na Pumę 220 skrzynia 19/6 , komfort plus , przygotowany do gps z monitorem i isobusem , 5 elektrozaworów z tyłu , bez miedzyosiowych, oska amortyzowana i tuz bez womu. z placu bo case termin zeby samemu zlożyć to poczatek wrzesnia... za 425netto , rocznik 2018, ile urwie się z tego?

Ma też szyny boczne silnika- przyda sie to do czegos bo tura nie planuję...

Za ile procent ceny katalogowej oddadzą Pumę?

Edytowano przez strzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baarth    20
Dnia 30.04.2019 o 17:01, strzechu napisał:

Mam ofertę na Pumę 220 skrzynia 19/6 , komfort plus , przygotowany do gps z monitorem i isobusem , 5 elektrozaworów z tyłu , bez miedzyosiowych, oska amortyzowana i tuz bez womu. z placu bo case termin zeby samemu zlożyć to poczatek wrzesnia... za 425netto , rocznik 2018, ile urwie się z tego?

Ma też szyny boczne silnika- przyda sie to do czegos bo tura nie planuję...

Za ile procent ceny katalogowej oddadzą Pumę?

A powiedzieli   Ci  że on już  zarejstrowany  jest i na żadne  programy UE  nie pójdzie ???


New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254
Napisano (edytowany)

To mnie nie martwi , bo na Unię to w 2009 kupiłem już a drugiego nie dadzą...

Więc nawet lepiej że zarejesterowany, może więcej się urwie... a czemu zarejestrowany? Mówimy o konkretnym egzemplarzu?

Edytowano przez strzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

Przez coraz to bardziej rygorystyczne normy emisji spalin musza rejestrowac ciagniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj