kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

damianbmw1    0
5 godzin temu, Matey napisał:

a zglaszasz do doplat te umowy ustne?

Zgłaszam coś pomoże to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0

New Holland t7 165s: przedni Tuz, światła LED, amortyzowana oś, pełne felgi, stabilizatory tylnych ramion, 4 pary hydrauliki, skrzynia 19x6 cena 285 tys netto, dla mnie za drogo, czy ktoś miał lepszą ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Za niewiele więcej będziesz miał maxxum multicontroller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0
Napisano (edytowany)

maxxum multicontroller to jest inny ciągnik, mniejszy gabarytowo, raczej niemożna ich porównywać

Edytowano przez artur21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

T7 to z case puma


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik
10 minut temu, damianbmw1 napisał:

Ile wam wychodzi mniej więcej OC z AC za nowy ciągnik o wartości ok 200 tys netto?

2300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

Ja bym radził ubezpieczać od kwoty brutto, bo jak wystąpi szkoda to za VAT od faktury wystawionej przez serwis płacicie z własnej kieszeni, ubezpieczalnia was obciąży. Ostatnio od 250 tyś brutto, na oryginalnych częściach pełen pakiet zapłaciłem 1850 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
Napisano (edytowany)
12 godzin temu, artur21 napisał:

maxxum multicontroller to jest inny ciągnik, mniejszy gabarytowo, raczej niemożna ich porównywać

Racja, wydawało mi się, że @artur21 pyta o t6.

 

@wodzu a czy vatowiec może ubezpieczyć od kwoty brutto? Z tego co mi wiadomo to nie bo przy wypłacie odszkodowania musisz oświadczyć czy odliczyłeś vat od maszyny czy nie, jeśli tak to dostaniesz wypłatę w kwocie netto.

Edytowano przez Arek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

Ja ubezpieczylem w cnh industrial bo PZU i inne jeszcze drożej wychodziło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baarth    20

Najtaniej  ubezpieczenie  wychodzi w PZU ale nie jako  agrocasco a  jako   normalne komunikacyjne. Za cały pakiet na  fulu     ciągnik oo wartości  447 tyś netto   wyszło    2510 zł .  Jednakże  CNH Industrial  a  właściwie ich broker  ubezpieczeniowy Watson czy też wotson , nie  akceptuje  tej  oferty i  zmusza do  ubezpieczenia u nich   za   4700 zł . Tak było w naszym przypadku .  Concordia ma   dodatkowo zakres   ubezpieczenia od  wpadniecia  ciała obcego i   tego chce  Broker. Zakres ten  w  przypadku ciągnika   nie ma zastosowania  -  to zakres  dla kombajnów i  sieczkarni  samojezdnych.   


New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

A przypadkiem CNH nie pobiera opłaty za to, że nie ubezpieczamy u nich?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

No było coś takiego jak pamiętam cos ok 250 zł za firme zewnętrzna ale i tak każda mi zaśpiewała drożej więc już u nich ubezpieczylem, dobre i 500 zł w kieszeni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Z CNH jest jeszcze problem taki, że jak zdecydujesz się u nich na ubezpieczenie mając finansowanie fabryczne na 5 lat to przez 5 lat trzeba mieć ubezpieczenie u nich oraz wartość rezydualna przez te 5 lat liczą od nowego ciągnika a firmy zewnętrzne przeliczają na nowo co roku. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

U mnie się zmienia w tamtym roku przyszło prawie 300zl mniej na wszystkich maszynach a czy teraz w kwietniu znowu ujma to się okaże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian12345    45

Z którego roku? bo masz stary typ wycieraczki. Gdzie masz sterowanie prędkością wałka? I ile prędkości? Tam gdzie ja mam, to Ty masz zaślepione i mam 3 prędkości. Skrzynkę narzędziową też mam po drugiej stronie. Ile za niego dałeś? jeśli można wiedzieć? i jeszcze jedno. Opuszcza Ci podnośnik przy wyłączonym silniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

2016, jutro minie 3 lata od zakupu a sterowanie walkiem mam z drugiej strony razem z reduktorem od biegow pelzajacych. Predkosci walka mam 2 Ceny Ci nie zdradze ale warto bylo, tanszy niz claas tak jak juz pisałem.

364C2064-0E91-440D-99FE-9FD27CA9E457.jpeg

87C8C4A5-C7EB-4702-961C-B2D399C4176B.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

Claas Arion 410, a co do walka to po co Ci predkosc 1000 w ciagniku 90 km ? Nie lepiej bylo brac najbardziej rozbudowany wariant skrzyni 40x40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj