kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bartek933    5391

W teori i praktyce o ile jest poprawnie użytkowany


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
44 minuty temu, sumek666 napisał:

Dzięki DPF trzeba też stosować wyższej jakości oleje o mniejszej zawartości popiołu.

Każdy silnik spala olej silnikowy, jeden tylko mniej inny więcej. Popioły, które powstają w wyniku spalania w komorze spalania silnika są wdmuchiwane do filtra DPF i też się w nim zatrzymują. Stąd też, aby ograniczyć szybkość zapychania filtra popiołami, których już nie można spalić (a przynajmniej w warunkach panujących w filtrze cząstek stałych) stosowane są oleje o niskiej zawartości popiołów po spaleniu.

Edytowano przez Kos_pl
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123
2 godziny temu, Bartek933 napisał:

Jakby nie ten eurokołchoz to ciekawe kto by Wam do ciągników dołożył? a ceny tak czy siak by poszły w górę

Kolega z tym dokładaniem to ja agregat podorywkowym kupiłem przed UE kosztował ok. 7000 zł, pomyśleliśmy będzie UE złoży się wniosek i będzie za 3500 zł nic bardziej mylnego kupiliśmy ale w dniu zakupu zapłaciliśmy ok. 13 500 zł brutto. 11 000 zł netto zwrot 5500+2500=8000 zł koszt całkowity, więc nie wiem kto komu dokłada. Fakt opryskiwacz nie podrożał aż tyle ale prawda jest taka jest zbyt cena rośnie.

  • Like 1

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

Case maxxum 115 multicontroler, activDrive 8 wersja eco 40KM/H prawie na full, brak monitora w kabnie i bez przedniego wom oraz brak nawigacji + ładowacz stoll FZ 50 + łyżka + widły cena 374 tyś netto.  Trochę drogawo

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Kosmiczna cena z 115 km.Case strasznie się droży, sprawdź bliźniaczy model NH będzie sporo tańszy,a przy tej kwocie rozglądaj się za valtrą, masseyem,claasem,JD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darsonspire    8

Wy mowicie o wadach a ja nie widze zalet tej uni. Zanim z mieszacie mnie z blotem zapoznajcie sie z wszystkimi danymi ktore nie sa pokazane swiatlu dziennemu ktore zadna publiczna telewizja nie poda, ale wszystko jest tylko samemu trzeba sie zaglebic

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100

Case warty jakies 260- 270 netto + tur z osprzetem jakies 50netto Takze cena z kosmosu. Tak wgl to popatrzcie na krajowe ladowacze. Kolega ma hydramet extreme 3 i nie narzeka a polowa ceny stolla

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ładowaczy też uważam, że w tej chwili Hydramet jest najlepszą opcją, jest połowę tańszy od Stolla, można go podpiąć pod elektroniczny oryginalny joystick jaki jest dostępny w NH T5, udźwig identyczny jak Stoll zalecany do tego modelu T5, a wytrzymałość to się okaże. Do tej pory nie słyszałem złej opinii na ładowacze Hydrametu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5
19 godzin temu, Piotrek5060YouYube napisał:

Co do ładowaczy też uważam, że w tej chwili Hydramet jest najlepszą opcją, jest połowę tańszy od Stolla, można go podpiąć pod elektroniczny oryginalny joystick jaki jest dostępny w NH T5, udźwig identyczny jak Stoll zalecany do tego modelu T5, a wytrzymałość to się okaże. Do tej pory nie słyszałem złej opinii na ładowacze Hydrametu. 

Też stałem przed tym wyborem, już prawie miał być Hydramet do póty nie schyliłem się pod ciągnik. Dwa wystające sporo w dół płaskowniki połączone prętem idealne do wyrywania roślin, tak w skrócie pisząc, może jestem przewrażliwiony. Oczywiście chodzi o mocowanie w ciągniku NH T5. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz654    5

Do NH T5 EC brać otwór dachowy jeśli ma pracować przy turze czy wystarczy standardowa kabina, aby sprzęt był widoczny przy maksymalnym uniesieniu ramienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Brać. Nie tylko przy turze się przydaje. Ja lubię jak mam jedno w ciągniku i sobie wieczorem możesz odsłonić i masz troszkę jaśniej w kabinie ;)

Ile jest dopłaty bo chyba nie majątek?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

No właśnie ja nie kojarzę. 

Chyba że jest w standardzie a bez jest taniej 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Maxxuma w identycznej specyfikacji jak T6 wycenił mi na 40 tys więcej. 

T6 też był mocno zawyżone ale Maxxum pobił wszystko. 340 tys. Paranoja. Jedyna rzecz jaka może usprawiedliwić Case to to, że on ma elektroniczne zawory hydrauliczne a T6 miała mechaniki


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

340 tys. zł to już poziom 6 garowego MF 7715 na Dyna6 w dobrym wyposażeniu. Case ostro idzie z ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100

To nie Case tylko dealer.. Mi Maxxuma 115 w bardzo dobrym wyposazeniu 280 wycenili takze niech dalej tak zawyzaja to nikt nie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

W moim mieście dealer Case wystawił mi w ubiegłym roku ofertę na Maxxuma na kwotę około 30 tys. zł netto większą niż na porównywalny model NH (T6 145), w porównywalnym wyposażeniu. Po negocjacjach zszedł do poziomu + 20 tys. zł netto - bo jak to mówił jakość musi kosztować, Austria i te sprawy.

Obecnie już nie istnieje.

Edytowano przez Kos_pl
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Jasne że mogą, sam miałem taką ofertę.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

Sumek jak tak pogrywa to wez kup claasa wiem ze pisales ze Ci skrzynia nie przekonuje ale jest naprawde super Ja bym jeszcze rozwazyl model Steyr Profii 110 bodajze na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj