kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sumek666    5084

Skoro za 233 z ladowaczem to mu powiedz 230 i biorę a jak nie to John Deere jest w promocji. ;)

Miękka oś? Rozmiar i marka opon? Klima? Pompa jaką? 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamigos    0

Oś miękka.rozmiar opon do wyboru do koloru.różnica w cenie znikoma miedzy rozmiarem a marka losowa.pompa 80l/min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

T7.175 opony 540/650 skrzynia RC18/6 tuz przedni +klocek 1200kg 4pary hydraulika kabina amortyzowana oś sztywna. Wieksze silowniki z tylu. 12halogenow radio z zestawem głośnomówiący ichyba tyle za 294tyś netto. To dobra cena ? 

Edytowano przez damii1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damaxyz    19

Trochę drogo. Ja mama ofertę T7.175 SideWinder z PC 19/6, przedni TUZ, amortyzacja kabiny, 12 LED, amortyzacja przedniej osi, 4 pary elektrozaworów, większe siłowniki na tylnim TUZ plus automatyczna stabilizacja, radio bluetooth, komplet zaczepów, HTS II, ISOBUS, dwa koguty,przedni obciążnik 1000 kg, opony 540/650, dodatkowe lampy drogowe na przednich słupkach kabiny, klimatronik, sterowanie na błotniki dom,TUZ i jednym wyj. hydrauliki, radar poślizgu. Cena 320 tys. netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No jak ma 

,,Trochę drogo. Ja mama ofertę T7.175 SideWinder z PC 19/6, przedni TUZ, amortyzacja kabiny, 12 LED, amortyzacja przedniej osi, 4 pary hydrauliki, większe siłowniki na tylnim TUZ plus automatyczna stabilizacja, radio bluetooth, komplet zaczepów, HTS II, ISOBUS, dwa koguty,przedni obciążnik 1000 kg, opony 540/650, dodatkowe lampy drogowe na przednich słupkach kabiny. Cena 320 tys. netto. '' 

to trzeba szybko brać bo dealer się rozmyśli i założy radio bez bluetooth i tylko jeden kogut. Podziwiam ludzi co biorą pod uwagę takie bzdety przy kupnie ciągnika. Samemu idzie kupić te radio za 1/3 ceny albo i jeszcze taniej, podobnie drugi kogut i obciążnik. Osobiście negocjowałbym cenę jak najniższą bez wspominania o takich badziewiach. A na koniec jakby nie chciał z ceny schodzić to dopiero wtedy niech by dorzucał za darmo te ,,bardzo ważne rzeczy''. Znając życie za sam ten obciążnik doliczył minimum 5 tyś. Na olx do wyboru do koloru za około 1,5 tyś. Podobnie radio, w specyfikacji koło tysiaka, w sklepie 200 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
Dnia 20.12.2018 o 08:32, damii1 napisał:

T7.175 opony 540/650 skrzynia RC18/6 tuz przedni +klocek 1200kg 4pary hydraulika kabina amortyzowana oś sztywna. Wieksze silowniki z tylu. 12halogenow radio z zestawem głośnomówiący ichyba tyle za 294tyś netto. To dobra cena ? 

Kolego przednia oś tylko amortyzowana .Wiem coś na ten temat .Po ulicy skacze nie idzie jechać szybko ,jak dziura dziurę goni .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

Z tą oska to sie waham bo po ulicy bedzie malo jeździł. To ma bysc wół roboczy orka siew i agregat scierniskowy. Do transportu mam inne ciagniki. A u kumpla 6raz przyjeżdża serwis NH i naprawia przednią amortyzacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

@damii1 co się w niej tak psuje albo z jaką jej wadliwością serwis NH nie jest wstanie sobie poradzić? Jaki model NH ma kolega?

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damaxyz    19
4 godziny temu, mk9422 napisał:

No jak ma 

,,Trochę drogo. Ja mama ofertę T7.175 SideWinder z PC 19/6, przedni TUZ, amortyzacja kabiny, 12 LED, amortyzacja przedniej osi, 4 pary hydrauliki, większe siłowniki na tylnim TUZ plus automatyczna stabilizacja, radio bluetooth, komplet zaczepów, HTS II, ISOBUS, dwa koguty,przedni obciążnik 1000 kg, opony 540/650, dodatkowe lampy drogowe na przednich słupkach kabiny. Cena 320 tys. netto. '' 

to trzeba szybko brać bo dealer się rozmyśli i założy radio bez bluetooth i tylko jeden kogut. Podziwiam ludzi co biorą pod uwagę takie bzdety przy kupnie ciągnika. Samemu idzie kupić te radio za 1/3 ceny albo i jeszcze taniej, podobnie drugi kogut i obciążnik. Osobiście negocjowałbym cenę jak najniższą bez wspominania o takich badziewiach. A na koniec jakby nie chciał z ceny schodzić to dopiero wtedy niech by dorzucał za darmo te ,,bardzo ważne rzeczy''. Znając życie za sam ten obciążnik doliczył minimum 5 tyś. Na olx do wyboru do koloru za około 1,5 tyś. Podobnie radio, w specyfikacji koło tysiaka, w sklepie 200 zł 

A skąd wiesz jak negocjowałem to po pierwsze, po drugie oczywiście zgadzam się z Tobą część to pierdoły, które oczywiście zostały dorzucone na koniec tak jak pisałeś.  

PS. Z tą ceną przedniego obciążnika to ostro pojechałeś. Za orginalnego NH chcieli 3,5 tys. Oczywiście nie wziąłem i zaoferowali inny za 1,5 tys. zł. Wszystko kwestią dobrych negocjacji.

Rocznik ciągnika oczywiście 2019 teoretycznie na luty a jak będzie zobaczymy.

 

@damii1nie rezygnuj z amortyzacji przedniej osi.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafikkisiel    3
Dnia 16.12.2018 o 14:29, misiekbz2 napisał:

Nh td5.85 wycena 123tys netto to dobra cena? klima fotel pneumatyczny szersze opony obciążniki przod rewers elektrohydrauliczny 540eco 2 pary wyjsc hydraulicznych

Można wiedzieć skąd a oferta? To cena po negocjacjach? Cena w sam raz jak 540 eco ja usłyszałem 130 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15
7 godzin temu, damaxyz napisał:

Trochę drogo. Ja mama ofertę T7.175 SideWinder z PC 19/6, przedni TUZ, amortyzacja kabiny, 12 LED, amortyzacja przedniej osi, 4 pary elektrozaworów, większe siłowniki na tylnim TUZ plus automatyczna stabilizacja, radio bluetooth, komplet zaczepów, HTS II, ISOBUS, dwa koguty,przedni obciążnik 1000 kg, opony 540/650, dodatkowe lampy drogowe na przednich słupkach kabiny, klimatronik, sterowanie na błotniki dom,TUZ i jednym wyj. hydrauliki, radar poślizgu. Cena 320 tys. netto.

W Twojej cenie kupilem T7.190 z przekladnia Auto Command, z przednim WOM i z zaworami miédzyosiowymi no i cala reszta tak jak napisales z wyposazenia.

Dnia 20.12.2018 o 08:32, damii1 napisał:

T7.175 opony 540/650 skrzynia RC18/6 tuz przedni +klocek 1200kg 4pary hydraulika kabina amortyzowana oś sztywna. Wieksze silowniki z tylu. 12halogenow radio z zestawem głośnomówiący ichyba tyle za 294tyś netto. To dobra cena ? 

Mega droga oferta. Juz lepiej wez T7.165S. Ta sama przekladnia. Z przednim tuzem, obciaznikiem 1000 kg, amortyzowana kabina i przednia osia,4 pary hydrauliki tyl, opony 540/650, cena 265 tys. zl netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, damaxyz napisał:

A skąd wiesz jak negocjowałem to po pierwsze, po drugie oczywiście zgadzam się z Tobą część to pierdoły, które oczywiście zostały dorzucone na koniec tak jak pisałeś.  

PS. Z tą ceną przedniego obciążnika to ostro pojechałeś. Za orginalnego NH chcieli 3,5 tys. Oczywiście nie wziąłem i zaoferowali inny za 1,5 tys. zł. Wszystko kwestią dobrych negocjacji.

Rocznik ciągnika oczywiście 2019 teoretycznie na luty a jak będzie zobaczymy.

 

@damii1nie rezygnuj z amortyzacji przedniej osi.

Pozdrawiam,

Wywnioskowałem to po specyfikacji którą podałeś. Mi by nawet nie chciało się pisać o takich bzdetach jak radio bluetooth czy dwa koguty. Bardziej bym się interesował wypasionym fotelem czy np grzałką silnika. Te rzeczy na pewno będą bardziej potrzebne i częściej wykorzystywane niż ten drugi kogut. Z cenami CNH nie jestem na bieżąco ale jak widzisz wyżej można jeszcze sporo utargować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15
2 godziny temu, damaxyz napisał:

T7.190 AC w cenie 320 tys. netto to chyba tylko potestowy a na pewno nie nowy.

Nowy. W wyposazeniu takim jak wyzej napisalem. Nie z placu od dilera tylko zamówiony z konkretna specyfikacja.

Gdyby nie przedni WOM i zawory miedzyosiowe to bym go kupil za 300 tys. netto.

Edytowano przez bocianov90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123
1 godzinę temu, mk9422 napisał:

Wywnioskowałem to po specyfikacji którą podałeś. Mi by nawet nie chciało się pisać o takich bzdetach jak radio bluetooth czy dwa koguty. Bardziej bym się interesował wypasionym fotelem czy np grzałką silnika. Te rzeczy na pewno będą bardziej potrzebne i częściej wykorzystywane niż ten drugi kogut. Z cenami CNH nie jestem na bieżąco ale jak widzisz wyżej można jeszcze sporo utargować

Ciągnik już 2 zimy, wyposażony w grzałkę silnika jak i skrzyni i jedna jak i druga nie używane.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Prowadzisz produkcję zwierzęcą? Przy takiej produkcji ciągnik zazwyczaj jest odpalany codziennie. Jeśli tak to słabe zimy u Ciebie albo lubisz męczyć ciągnik, który stoi tylko pod wiatą. Ja przy -25 wolę 3-4 godziny podgrzać i nie czekać później 15 minut zanim się rozgrzeje. A bywały i mrozy po -30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Tak, ale trzodę. Ciągnik jest używany w kryzysowych sytuacjach, a w takiej sytuacji nie ma czasu na grzanie.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobeq    6
New Holland T7. 175 SideWinder z PC 19/6 50km/h, przedni tuz, amortyzacja kabiny, 8 LED, amortyzacja przedniej osi wraz z hamulcami, 4 pary hydrauliki, większe siłowniki na tylnym tuz, elektryczne lusterka za 316tys netto. Wydaje mi się ok? W tej cenie miałem ofertę na pume 140x podobne wyposażenie oprócz wiadomo podłokietnika SideWinder i elektrozaworów. Dlatego wybrałem NH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baarth    20

Jeśli mozesz go kupić do końca roku i  stoi na placu to męcz ich  mocno.  Z końcem roku  muszą  wszystkie nie sprzedane  zarejestrować na siebie  a  to mocno motywuje do  obniżek  cen.  Warunek jeden  to  rejestracja w  tym roku


New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobeq    6

Zamówiłem, więc ceny już nie wynegocjuje lepszej. I tak udało się zejść z ceny 10-15 tys. No chyba że chcieli mnie zdoić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baarth    20

My wiosną negocjując  cenę  wyrwaliśmy  jeszcze  32 tyś  od niby  ostatecznej ceny   w dół :)))


New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

I masz tu ostateczną cenę...? To ile zarabia sprzedający na jednej maszynie? Skoro aż tyle opuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor-7340    193
Dnia 19.12.2018 o 12:56, adamigos napisał:

T5.100 z amortyzacja kabiny i przedniej osi za 225 to dobra cena?

Cena brutto rozumiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj