kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

wojtazz    11

Steyr kompakt jest odpowiednikiem new holland t5 utility. Steyr multi jest odpowiednikiem serii t5 tej co oznaczenia koncza sie zerem. Czyli tej ciezejszej. Steyr kompakt wazy jakies 4.200kg multi okolo 5.000kg tak samo new holland t5 utility i new holland t5. Odpowiednikami tych serii u new holland i steyr w case sa farmall c i luxum. I tak cena jest brutto.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

T6 145 można wziąć ze skrzynią ElectroCommand albo Dynamic Command, albo Auto Command, a T6 125 jest tylko na skrzyni EC.

Do T6 145 można też np. dobrać monitor Intelli View IV, lepszy podłokietnik a do T6 125 już nie.

Jeżeli coś się zmieniło to w ostatnich miesiącach.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281

Orientuje się ktoś w cenie Steyra 4075 Kompakt z klimą, fotelem pneumatycznym, instalacją pneumatyczną, rewersem elektrohydraulicznym bądź hydraulicznym, wałkiem 540/540eco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

We wtorek jak oglądałem u dealer'a na placu to gadka była taka T5 120 - 220 netto, T6 125S - 260 netto (na T6 są okresy promocji i jest wówczas po 240 netto). Ceny na pewno do negocjacji, ale jeszcze mam kilka miesięcy do zakupu więc się nie targowałem. Jeśli chodzi o wyposażenie to ciężko się do gadać mówię mu ile za podstawę, a on że podstawy nie ma i wszystko zależy jak sobie skonfiguruje. Ciężko się z nimi rozmawia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
Dnia 25.07.2018 o 09:33, Fugeo napisał:

Orientuje się ktoś w cenie Steyra 4075 Kompakt z klimą, fotelem pneumatycznym, instalacją pneumatyczną, rewersem elektrohydraulicznym bądź hydraulicznym, wałkiem 540/540eco

zmiana planów?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281

Na chwilę obecną tak, ale to się jeszcze okaże ;)  Biorę jeszcze pod uwagę Claasa Eliosa 210.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

Case maxxum 150 na bogato: skrzynia 2 sprzęgłowa 50 km, monitor, nawigacja do 15 cm bez abonamentów, duże opony, radar, pełne ledy, amor oś typu ciężkiego, tuz elektroniczny, klimatronik, układ kierowniczy o zmiennym przełożeniu i inne pierdoły.

, 380 tys netto. 

Za 300 bym wziął ale czy zejdą tyle z ceny?

Edytowano przez falcon83p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13
26 minut temu, falcon83p napisał:

Case maxxum 150 na bogato: skrzynia 2 sprzęgłowa 50 km, monitor, nawigacja do 15 cm bez abonamentów, duże opony, radar, pełne ledy, amor oś typu ciężkiego, tuz elektroniczny, klimatronik, układ kierowniczy o zmiennym przełożeniu i inne pierdoły.

, 380 tys netto. 

Za 300 bym wziął ale czy zejdą tyle z ceny?

Ile!!!!!!!!!!!!! Za te piniądze to kupujeśż pume na bezstopnówce w ciekawym wyposarzeniu. A ta nawigacja o automatyczne prowadzenie?

Moze to złe porównanie ale kolega wzią new holland t6 180 czyli odpowiednik tego case z miękką osią za niecałe 260 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8
7 godzin temu, tomek81ja napisał:

Ile!!!!!!!!!!!!! Za te piniądze to kupujeśż pume na bezstopnówce w ciekawym wyposarzeniu. A ta nawigacja o automatyczne prowadzenie?

Moze to złe porównanie ale kolega wzią new holland t6 180 czyli odpowiednik tego case z miękką osią za niecałe 260 netto

Navi to jest prowadzenie z dokładnością 15 cm i automatyczne zawracanie na uwrociach.

T6 180 to całkiem inna bajka bo nie występuje w dwusprzęgłowej skrzyni ani bezstopniowej, jest na zawodach ręcznych bez podłokietnika bez auto prowadzrnia itp. T6 180 można by kupić za 240 netto.

T7 w tym wyposażeniu to około 420 tyś netto.

Wiem że można taniej kupić mam Maxxa 110 z końca 2014 roku za 180 netto.

 

Edytowano przez falcon83p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

A skrzynia dynamic command to jaką niby jest i podłokietnik side winder2?

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

Ogarnij się Sumek bo tracisz szacunek. Dual com to T5 a nie T6. 

Podrzuciłem Ci swego czasu cennik case to do niego zerknij i napisz czy 300 k jest realną ceną za maxxuma 150 w tej konfiguracji bo cennikowo to on sięga 600 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Już się poprawiłem z tą skrzynia ;)

Kurczę to nie lepiej Pume? Cena kosmos moim zdaniem jak za 4 cylindry. 

Niestety nie mam starych rozmów bo mi miejsca brakło w skrzynce


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

W maxxum 150 jest właśnie 6 cylindrów i 145 km. Puma 150 w tej specyfikacji będzie jeszcze droższa i cięższa o jakieś 800 kg więc uciąg mają podobny. Poproszę o ofertę na Pumę i porównam. Problem jest jeszcze w tym że we wniosku mam moc 125 do 145 km a puma ma 150, zamiast pumy 150 może być NH T7175 bo on ma właśnie 145 km lub prośba o zmianę do wniosku albo aneks do umowy.

Edytowano przez falcon83p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

Załączam ciekawe porównanie Pumy 150 i Maxxuma 150 w bardzo zbliżonej konfiguracji-prawie identycznej z przewagą dla Pumy np hamulec ręczny w pumie elektroniczny w Maxxum zwykły plus jakieś pierdoły ale jak ujednoliciłem wszystkie drobiazgi to cena Maxxuma wyszła 653 tys a Pumy 629 tys.
Pomijam fakt że Puma to o klasę większy ciągnik.

konfiguracja Maxxum 150 z nawigacją 20.08.2018.docx

konfiguracja Puma 150 z nawigacją 20.08.2018.docx

Edytowano przez falcon83p
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100
mi Nh T6 145 na miekkiej osi z tuzem skrzynia EC 50km i ogolnie reszta dosc bogato pierwsza wycena 260 netto.. mysle ze ze skrzynia dynamic command i tym podlokiednikiem. bylaby to uczciwa cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8
4 godziny temu, sumek666 napisał:

Dzięki. Oglądałem to na miejscu. Faktycznie jest w jeszcze lepszej cenie ale nie ta konfigurscjs

3 godziny temu, konio1011 napisał:

mi Nh T6 145 na miekkiej osi z tuzem skrzynia EC 50km i ogolnie reszta dosc bogato pierwsza wycena 260 netto.. mysle ze ze skrzynia dynamic command i tym podlokiednikiem. bylaby to uczciwa cena

Masz rację była by ale żeby to był dynamic to trzeba zmienić nie tylko skrzynię. Tak to już jest że np. navi kosztuje 30 tys ale żeby działało to trzeba zmienić jeszcze układ kierowniczy za 16 tyś i robi się 46 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
1 godzinę temu, konio1011 napisał:

Ok 20 tys netto po upustach wzgledem EC 17/16

Mój dealer z okolicy powiedział że +8 tys. zł netto względem EC 17/16. Skrzynię można zmienić bez żadnych dodatków. Jedynie jak chcecie 50 km/h, to dojdą hamulce na przedniej osi z tego co pamiętam. 20 tys. zł netto to dopłata do skrzyni AC.

Jest też jakaś promocja - 4 lata gwarancji lub chyba 5000 h na skrzynię DC. To już info. z gazety.

Edytowano przez Kos_pl
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj