kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

martinezo    41
10 godzin temu, zet9540 napisał:

Jak ci się sprawuje twój New Holland ?

Puki co jestem z niego zadowolony, pracuje z ładowaczem, oraz w lżejszych pracach uprawowych i transportowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam1984    25
Nh t4s.55 wstępna oferta 89 netto z klimą rewersem hydraulicznym wąskimi oponami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
Napisano (edytowany)

W lutowym RPT jest test wersji T4.75S :) cena w podstawie podali, że 90 tyś netto.

Mówimy o trzycylindrowej wersji 2,9 litra? 

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam1984    25
tak 3 cylindry zresztą nie ma chyba 4 cylindrowych jeszcze pełzaki w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

4 cylindry są w T4 Power coś tam. 

Pytam bo eSki były kiedyś z 4 cylidrami.  ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

panowie mam pytanie jak kupujecie ciągnik to płacicie przed przywozem do domu czy jest jakiś termin 14 dni np.??? płatność  po zakupie czy od razu płacicie a później przywożą 

Edytowano przez Arturos21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Płacisz zaliczkę, przywożą traktor na plac, potem wystawiają Ci fakturę 7 czy tam 14 dni płacisz i przywożą ciągnik. Chyba ze ciągnik z placu to płacisz przywożą i jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefiu000    0

New Holland T5.100

- skrzynia EC 16x16 półautomatyczna z biegami pełzającymi

- udźwig podnośnika max. 5,4t

- sterowanie TUZ i WOM na błotniku

- 3 pary hydrauliki zewnętrznej

- felgi spawane

- instalacja pneumatyczna mieszana 2+1

- pneumatyczny fotel operatora

- dodatkowe światła robocze 6szt.

- rewers elektrohydrauliczny

- os przednia sztywna z blokadą mechanizmu różnicowego

- kabina amortyzowana  z klimatyzacją

- obciążniki tylnych kół 300kg

- opony MICHELIN

- koła przód 440/65r24 NIEREGULOWANE

- koła tył 540/65R34 NIEREGULOWANE

 

Cena: 202000 PLN bez negocjacji

Do tego ładowacz polski z osprzętem za 20000 PLN

 

Dużo za dużo?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1105    4
Dnia 31.01.2018 o 14:22, tomek15h napisał:

Oto styczniowe oferty na ciągniki:

NH T6.125- skrzynia 16 x 16,miękka oś i kabina,przedni tuz fabryka oraz kilka drobnych dodatków - 259 000 netto  -Wialan

Case Maxxum 115 to samo co w NH T 6 125 tylko jest zarządzanie mocą-266 000 netto -Kisel

CASE LUXXUM 110 - miekka oś i kabina,przedni tuz fabryczny -242 000 netto -w podstawie jest oddzielona hydraulika zewnętrzna od skrzyni biegów.- Kisiel

Który z tych ciągników polecacie do maszyn ;pług obrotowy 4 , unia kombi 4.2, tolmet astat 3m, kombinacja siewna( croskil na przedni tuz  agregat bierny z hydropakiem i siewnikiem na tył szerokość 3 m)?

 

Posiadamy case maxxum 110 i chodzi z 4 obrotową Opal agri na rozstawie 35, na ziemi rożnej od lekkie do ciężkiej, póki co nie narzekamy żeby miał za ciężko czy coś także polecam, jedynym problem jest tylko mały promień zwrotu ale idzie się przyzwyczaić  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek918    6

Mam pytanie może nie do końca w tym temacie ale spróbuje

 

NH T7.165S moc znamionowa - ISO TR14396 - ECE R120  150 KM

Claas Arion 610 moc znamionowa ECE R 120 135KM

 

Wygląda na to że Arion słabszy o 15 KM, ale czy tak jest naprawdę???? O co chodzi z tymi mocami??? jest kilka norm jak one mają się do starej normy bodajże DIN???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Przeczytaj co napisałeś ;) obydwie masz w tej samej normie. Moc znamionowa to moc osiągana cały czas. Tylko nie wiem czy na silniku czy na WOM. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artan    0
Dnia 10.02.2018 o 17:14, mefiu000 napisał:

New Holland T5.100

- skrzynia EC 16x16 półautomatyczna z biegami pełzającymi

- udźwig podnośnika max. 5,4t

- sterowanie TUZ i WOM na błotniku

- 3 pary hydrauliki zewnętrznej

- felgi spawane

- instalacja pneumatyczna mieszana 2+1

- pneumatyczny fotel operatora

- dodatkowe światła robocze 6szt.

- rewers elektrohydrauliczny

- os przednia sztywna z blokadą mechanizmu różnicowego

- kabina amortyzowana  z klimatyzacją

- obciążniki tylnych kół 300kg

- opony MICHELIN

- koła przód 440/65r24 NIEREGULOWANE

- koła tył 540/65R34 NIEREGULOWANE

 

Cena: 202000 PLN bez negocjacji

Do tego ładowacz polski z osprzętem za 20000 PLN

 

Dużo za dużo?

 

T5.100 EC bez pneumatyki i amortyzowanej kabiny, 2pary hydrauliki, obciążniki przód 400kg, koła 440/65/R28 i 540/65/R38, dodatkowe 6 świateł roboczych, fotel pneumatyczny, sterowanie TUZ i wom na błotniku. 173tys netto - cena ostateczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek918    6

Wiem co napisałem :) i na pierwszy rzut oka NH jest mocniejszy, ale jak sam wiesz papier przyjmię wszystko, normy nie czytałem bo nie mogę jej nigdzie znaleźć na sieci, może być tak że jedna norma będzie wskazywać kilka dróg to podawania mocy i co wtedy ??????.  Ogólnie i tak jestem za NH poprostu niższa cena.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo123456    3

witam
zastanawiam się nad zakupem NH T5 120 z najważniejszych rzeczy jakie potrzebuję:

opony tył 540 lub 600

pełzaki,
plus dodatkowe wyposażenie w zależności od ceny.
mam 40 ha i głowne prace tego ciągnika to transport plus inne lekkie przy warzywach dużo godzin z minimalnym obciązeniem (myśle ze to oszczędny ciągnik).
Jednak zastanawiam sie czy da rade zaorać te 40 ha obrotowym pługiem pottinger servo 25 4 korpusy, co o tym sadzicie? 
Gleby raczej słabe 4, 5 klasa.
 

Używa może ktoś takiego zestawu, albo widział u zasiada albo jakieś testy, dealer zapewnia ze bez problemu jak nie ma gliny ale mnie mocno to zastawania.

Takzę mały silnik (3.4l) zastanawia?

 

Edytowano przez Pablo123456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

jak 3 skiby to z palcem w d*** a jak 4 to też da radę ale wolniej ;) koniecznie wałek na przedni tuz tak z 800 kg


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, wojtek918 napisał:

Wiem co napisałem :) i na pierwszy rzut oka NH jest mocniejszy, ale jak sam wiesz papier przyjmię wszystko, normy nie czytałem bo nie mogę jej nigdzie znaleźć na sieci, może być tak że jedna norma będzie wskazywać kilka dróg to podawania mocy i co wtedy ??????.  Ogólnie i tak jestem za NH poprostu niższa cena.

Jaki ceny za te ciągniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Z tą mocą to tak jak z prądem rozruchowym akumulatorów, nieraz mniejszy może okazać się mocniejszy Bo zależne jest od normy w której wykonano pomiar.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205
2 godziny temu, Piotrek5060YouYube napisał:

Za 205000 można wyrwać T5.120 bez zbędnych rzeczy typu obciążniki na koła, czy monitor IntelView razem z całym GPS'em ;)

Rzeczywiście przy prawie 120km i masie 4,5t obciążniki są zbędne. O czym Ty mówisz, te pszczółki trzeba dociazac na maxa i jeszcze płyn w koła żeby ta moc wykorzystać 

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek918    6

ceny narazie nie podam bo jeszcze trwają negocjacje, Claas jest droższy od NH o 20 tys zł. Wyposażenie oczywiście zbliżone w maksymalnym mozliwym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

Cześć.

Oddaję do dyspozycji przydatny link do konfigurowania i wyceny ciągników (i maszyn) CASE IH.
Dzięki niemu możecie samodzielnie skonfigurować ciągnik i zobaczyć ile kosztują poszczególne elementy wyposażenia i z czym korelują (np do skrzyni 50km/h od razu podpina się info o konieczności wyboru doposażenia w przednie hamulce zgodnie z homologacją a do wybranego rozmiaru ogumienia tylnego dopasowuje się przednie).
Dzięki tej funkcji również możecie sami zweryfikować z jakiego wyposażenia można zrezygnować a w jakie zainwestować podczas dopasowania maszyny do waszych potrzeb.
Wynik cenowy jaki uzyskamy należy pomniejszyć o około 38 % i wówczas poznamy realne kwoty oferowane przez dealerów.

Niestety Polska wersja witryny CASE z jakichś względów (pewnie na to nie zasługujemy) nie posiada opcji konfiguratora i konieczna jest znajomość innego języka, można posługiwać się stronami nieniecką lub angielską. Zachęcam do wystosowania pisma do centrali w Płocku o udostępnienie polskojęzycznego konfiguratora (co może być nie w smak dealerom).

Miłego korzystania.

https://www.caseih.com/emea/en-gb/service/resources/configurator

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
10 godzin temu, falcon83p napisał:

Cześć.

Oddaję do dyspozycji przydatny link do konfigurowania i wyceny ciągników (i maszyn) CASE IH.
Dzięki niemu możecie samodzielnie skonfigurować ciągnik i zobaczyć ile kosztują poszczególne elementy wyposażenia i z czym korelują (np do skrzyni 50km/h od razu podpina się info o konieczności wyboru doposażenia w przednie hamulce zgodnie z homologacją a do wybranego rozmiaru ogumienia tylnego dopasowuje się przednie).
Dzięki tej funkcji również możecie sami zweryfikować z jakiego wyposażenia można zrezygnować a w jakie zainwestować podczas dopasowania maszyny do waszych potrzeb.
Wynik cenowy jaki uzyskamy należy pomniejszyć o około 38 % i wówczas poznamy realne kwoty oferowane przez dealerów.

Niestety Polska wersja witryny CASE z jakichś względów (pewnie na to nie zasługujemy) nie posiada opcji konfiguratora i konieczna jest znajomość innego języka, można posługiwać się stronami nieniecką lub angielską. Zachęcam do wystosowania pisma do centrali w Płocku o udostępnienie polskojęzycznego konfiguratora (co może być nie w smak dealerom).

Miłego korzystania.

https://www.caseih.com/emea/en-gb/service/resources/configurator

Dałbym Ci 1000 łapek jakby można ;)

U Angoli hamulce hydrauliczne w STD a za pneumatykę trzeba płacić 

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj