kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

wodzu    5

Przynajmniej 210-230 tyś musisz szykować. Choć trudno powiedzieć co dla każdego przy wyborze specyfikacji znaczy ful opcja. Lepszy fotel, zawory środkowe, joystik w podłokietniku, wybór producenta opon, przedni tuz, amortyzowana oś, jedna para gniazd do przodu itp, dużo tego, czy nawet automatyka skrzyni.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas19    2

Fakt. Nie należy do cnh. Przepraszam ale tak sie zaczytałem że zapomniałem o tytule tematu.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104
@wodzu no właśnie pracował by przy sianiu QQ, zboża, kosiarka dysk 3.2m, ciaganie przyczep bel/zboza... pluga by nie widział..

Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

Luxxum z pługiem też spokojnie sobie da rade, jeden Multi 100 ciąga Uni pług 4 obrotówka na 1,8 metra. A znów drugi takiej samej mocy Lemkena na 2 metry. Z agregatem Lemken Kompaktor 400 też o dziwo dobrze sobie radzi. Ktoś może nie uwierzy ale te silniki FTP 3,4 litra na prawdę mają potencjał. Dla tego do takich prac co piszesz Karol323 ja bym polecał Luxxuma i jeszcze jeden bardzo duży plus przemawiający na korzyść  tego ciągnika to przekładnia. Dużo lepiej ma ze stopniowane biegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

wodzu, ta przekładnia ZF jest jeszcze w jakimś traktorze stosowana? To jest nowy produkt czy już gdzieś kiedyś była stosowana i jest sprawdzoną przekładnią? I czy w ogóle nie ma z nią jakichś problemów, bo Case Farmalów U Pro, Case Luxxum, odpowiedników tych traktorów od Steyr to chyba za wiele się jeszcze jednak nie sprzedało i trudno coś powiedzieć na temat trwałości tej przekładni. A ZF-em to niestety bywa różnie. W Deutzach jakimś wzorem trwałości to one niestety nie są, w szczególności tych mniejszych, ale tam są inne skrzynie biegów, lecz też od producenta ZF.

Model skrzyni biegów: ZF TPT11

https://www.eilbote-online.com/artikel/zf-modularer-triebwerks-baukasten-fuer-die-landtechnik-12948/

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

Z tego co gdzieś czytałem to jest zmodernizowana przekładnia Steyra (starszych modeli) przez ZFa. Ogólnie to tą przekładnie ma początku miał tylko Multi, teraz jest również dostępna w Luxxum-ach. Na razie nie słyszałem żeby coś większego się z nimi działo, czas pokaże. Co do Farmall-ów to masz racje, najmniej udany seria Case-a, nikogo nie chce obrażać, bo sam kupuje NH T5 EC o którym tez rożne są opinie. Nie oszukujmy się jeden producent sprzeda 100 ciągników inny 1000, pierwszemu popsuje się 1 sztuka a drugiemu 10 sztuk. Ktoś powie że pierwsze do dobre ciągniki,  drugie to złomy, a prawda jest taka, że wychodzi na to samo. Jak będzie maiło się koło kręcić to będzie się kręciło, a jak się ukręci to odpadnie. Z niższą ceną większe ryzyko się wiąże, więc każdy kupuje co uważa lub na co go stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104
No i jeszcze jeden plus skrzyni... ma odzielny zbiornik oleju na hydraulikę ;)

Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caryx321    2

koleczy czy T5 czasem nie jest wiekszy gabarytowo od luxxuma i Steyra multi  czy po prostu takie złudzenie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
24 minuty temu, Caryx321 napisał:

koleczy czy T5 czasem nie jest wiekszy gabarytowo od luxxuma i Steyra multi  czy po prostu takie złudzenie ? 

Konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

Po prostu inaczej wyprofilowana maska a pod nią to samo, kabina tak samo. tylko przekładnia i tyłek są inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

W kabinie różnią się też podłokietnikiem bo mają różne skrzynie właśnie. Tylną osią i podnosnikoem się głównie różnią. Prawdę mówiąc też różnice są na tyle niewielkie, że można je pominąć. Pamiętać będzie trzeba przy zakupie części zamiennych.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukeczl    1

witam. może ktoś coś wie więcej na temat t5.85/t4.85, td5.85 zależy mi na cenach w wyposażeniu standard i co w nim się znajduje, ewentualnie dopłata do szerokiego ogumienia... z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caryx321    2

Kumpel mój mowił że ma oferte na t5.95 z turem za 175 tyś  nie wiem jakie wyposażenie a także nie wiem ile w tym prawdy xddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12
22 godziny temu, misiekbz2 napisał:

Zna ktoś cene T4.75?

rowno rok temu wytargalem t4.95 z rolserwisu kalisz  za 135netto z placu 15rok elektrorewers eha 4złącza hydra fotel pneuma. ogólnie ciągnik fajny lecz 2 minusy slaby skręt i mały zbiornik paliwa jak do 99konnego traktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

Za 105 to możesz wyrwać golutkiego TDka T4 to bardziej zaawansowane technicznie i ładniej wyglądające w środku ciągniczki. T4 dzielą sie jeszcze na 3 grupy elektryczne, mechaniczne i powerstar. Musisz sprecyzować pytanie co tam dokładnie potrzebujesz w wypasie i do czego ten traktor ma być "służyć "

Edytowano przez tomuss17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto    6
t4.75 powerstar szerokie ogumienie skrzynia 12x12 powershuttle,rewers elektro hydrauliczny,Klima,obciążniki przód 220kg z takich ważniejszych-148 tys brutto w tej kwocie jest dopłata (3tys za wom ECO).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Zastanawiam się nad Casem Puma 150 KM ale kusi mnie bardziej większy model 185. Można kręcić go podobno sporo bo to chyba najmniejszy z serii. Mam John Deery ale ceny teraz kosmos, jak za 175M chcą 400netto to niech sobie chcą.... Jak na razie przeglądałem tylko prospekty i Case trochę mnie zaskakuje niską masą. Bo jak mam np. siewnik 6m który waży 2,8t + 1t nasion to mi lekko przód unosi w 6930 to już mała Puma się w ogóle nie nada stąd kusi mnie większa, która też masą szału nie robi. Tylko chcę nim opryski robić i nawozy siać dodstkowo i nie wiem czy gabarytowo większy dużo od 6930. Znacie ceny PUMY185?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek918    6

Miał ktoś z was lub orientuję się co do ceny NH T7.165s??? Jeśli tak to prosłbym o cene i wypoasażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj