kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lszczepa1    4

czy ceny za ciągniki z przyłączem fabrycznym tura (cena bez tura i osprzętu tylko przyłącze) skrzynia 24/24(klimatyzacja, pneumatyka)

case farmall 85 c   165 tys.

steyr 4085 kompakt z multicontrolerem za 169 tys

 

są dobre???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Proszę o opinie i pomoc co lepsze, Case puma 200 na cvx lub PowerSchift czy New Holland T 7.245 na AC? Case to mocne konie pociągowe i same dobre opinie o nich słyszałem ale wnętrze jakoś tak średnio mi leży za to na temat NH nie wiem nic a wnętrze dużo bardziej mi pasuje. Będę mil jeden i drugi na testy może wtedy jakieś zdanie się wyklaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

DANE TECHNICZNE:
6 cylindrowy Silnik wysokoprężny z szyną Common Rail, 24-zaworowy, z turbosprężarką i chłodnicą międzystopniową o mocy 150 km, , pojemność 6700 cm3, przekładnia napędowa 19x6 eco full-Powershift, prędkość jazdy 40km/h, prędkość wom 540 / 540E / 1000 sterowane elektrohydraulicznie, przedni podnośnik tuz, 4x4, oś przednia amortyzowana, Pompa o zmiennym wydatku 110 l/min, , Maksymalny udźwig tylnego tuz 8,257 kg z siłownikami 90 mm, hydrauliczny górny łącznik, zaczep Kategoria II / III, 4 pary zaworów elektrycznych hydrauliki zewnętrznej, joystick elektrohydrauliczny z 3 przyciskami, sterowanie tuz, wom , III para hydrauliki na błotniku, elektroniczny hamulec postojowy, instalacja pneumatyczna 1 i 2 obwodowa, automatyczny górny zaczep suwany oraz dolna belka zaczepowa, kabina amortyzowana, fotel operatora amortyzowany pneumatycznie, siedzenie pasażera, klimatyzacja , radio, 8 lamp LED, 2 światła ostrzegawcze, lusterka teleskopowe podgrzewane sterowane elektrycznie, ogumienie przód: 540/65R28 obręcze stałe, tył: 650/65R38 obręcze stałe, marka opon: MICHELIN, obciążnik na przedni tuz 1000 kg, I przegląd u klienta. Cena to 305 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

W Małopolsce ponad 320 tyś. Netto i jeszcze niechcą z cen schodzić. Mialem ofertę na t7 165s golasa za uwaga 290 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKASIU1983    18

W Małopolsce ponad 320 tyś. Netto i jeszcze niechcą z cen schodzić. Mialem ofertę na t7 165s golasa za uwaga 290 netto.

Wejdź na stronę "warpol" tam masz t7 165s za chyba 249000.00 oczywiście też golas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arku3060    74

dokładnej ceny  nie znam ale wszystko zależy od wyposażenia i wiem ze różnica w cenie między 150 a 165 jest znikoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

 

Case maxxum 135 cvx - powiększony zbiornik paliwa, radar, fotel dual motion, 4xehr z międzyosiowymi, przedni tuz,joystic, zaczep tylni automat plus zaczep do jednoosiowych na kuli, amortyzacja kabiny i osi, dodatkowy schowek za fotelem pasażera, lusterka teleskopowe pojedyncze duże, tylna oś standard, opony standard, przyciski jednej sekcji hydrauliki na błotniku, błotniki tylne całe w kolorze, jeden "kogut", światła standard (8 led), kierownica obszyta skórą, monitor ASF700 bez przygotowania pod GPS, bez ISOBUS, ramka na sterowniki na prawej szybie cena po negocjacjach 312netto

 

Czy czasem nie jest to lekkie przegięcie ze strony dealera? Dodam że za 125cvx wyposażenie jak wyżej tylko 3xehr bez międzyosiowych za 295netto

 

 

Edytowano przez macin87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Czy ten "niby" dodatkowy schowek to nie na instrukcję obsługi w oparciu siedzenia?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Ten schowek to dopłata rzędu 200zł netto. To jest taki wyjmowany kufer może być i na instrukcję ale głównie na jedzenie butelkę z wodą i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ten za siedzeniem pasażera miałem w standarcie, on jest właśnie wyjmowany.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Dzisiaj wycena NH t6.165  AC w wyposażeniu jak wyżej cvx 135 tylko bez międzyosiowych (po prostu nie ma takiej opcji) za 286netto po długich negocjacjach. Różnica w cenie kosmos :o  ale case-m lepiej mi się jeździło  :rolleyes:

 

SOLBA cena za full opcje w t6 pewnie była by powyżej 300netto sam GPS to wydatek rzędu 30netto a co jeszcze dojdzie to skórzany fotel, kilma auto, lusterka elektryczne podgrzewanie szyb itd. itd. itd

Edytowano przez macin87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

, 4xehr z monoblokiem,

Opisz co to jest?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj