kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Kos_pl    107

Luxxum zastąpił Farmalla U Pro, Farmall U może jest produkowany, nie wiem dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloss    1

lepiej wziąć Case Farmall 105U czy 115A i dobrać wzmocniony TUZ ? 

co ty w ogóle porównujesz? całkowicie inny ciągnik a nie TUZ jedyną różnicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498

co ty w ogóle porównujesz? całkowicie inny ciągnik a nie TUZ jedyną różnicą

 

 

zbyt wielu różnic to między nimi nie ma, U jest cięższy, szerszy ale krótszy, a największa różnica jest udźwigu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

zbyt wielu różnic to między nimi nie ma, U jest cięższy, szerszy ale krótszy, a największa różnica jest udźwigu 

sprawdż specyfikacje to zupelnie inne ciągniki podobnie jak nh t5 i nh td5 :) podobne to mają kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupeq    0

Case Maxxum 115 - cena 235 netto, Pom Krzynowoś

 

Jakie wyposażenie?

 

Ile w takim razie za Case Maxxum 115 CVX(bez amorty przodu, womu i tuza, taki golas na elektro zaworach krótko pisząc) ? Ktoś się interesował, pytał?

Odpowiednik w NH też może być.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arku3060    74

Zna ktoś cenę za NH t6 180 z tuzem,przekładnia 17/16.miękki przód,amortyzowana kabina,4 pary wyjść,pompa 113,koła 600/480,pneumatyka, bo chodziłem wczoraj w szepietowie i cena około 275 netto dużo czy mało??? może być też  cena case i steyr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

steyr 6145 profi multicontroler, opony 540/650, 12 lamp led, przedni tuz + amortyzowana oś i kabina, obciążniki na tylnych kolach 6x65 kg, skrzynia 17/16, + kilka drobnych pierdół 285 netto. Bez monitora w kabinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arku3060    74

Ok 30 tyś wiecej. Puma 150 przekladnia 19\6 z tuzem 290 tys i niby jeszcze mozna cos z tego urwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Co to znaczy na wypasie np. z przednim tuzem, monitorem IntelliView IV i podobnymi bajerami? Jeżeli nie, to coś drogo.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestek666    1

Co to znaczy na wypasie np. z przednim tuzem, monitorem IntelliView IV i podobnymi bajerami? Jeżeli nie, to coś drogo.

Przedni TUZ,radar,8 led roboczych,kabina de lux,4 pary hydrauliki,skrzynia 17x16 EC.i inne duperele bez monitora cena 210 tys.do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arku3060    74

Ktoś z was brał na finansowanie fabryczne i jak to naprawdę jest powiedzmy taki ciągnik w cenie 200 tys netto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

tuz,jojstick,miekka oś.6xhydro,szyber,pakiet zimowy.2koguty.Bez szaleństw,tylko to co potrzebne i uzasadnione ekonomicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arku3060    74

Duzo z tego nie urwiesz w moim przypadku new holland wychodzil najdrozej mysle ze puma wyjdzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

To co ja zauważyłem czyli różnice między case a NH to takie małe szczególiki w HN HTS są w dwóch wersjach: HTS I to standard, a za HTS II trzeba dopłcić w CASE to standard. Jest sporo takich szczegółów ale nie będę się rozpisywał. Chodzi o to że rzadko się zdarza rzetelny dealer (no chyba że trafi na ogarniętego klienta) i po negocjacjach między sprzedawcą CASE-a a NH wydaje się nam że oferta standardu wypada lepiej na korzyść HN choć czasami nieznaczna ale zawsze to trochę w kieszeni zostanie ale jak już zaczniemy "ulepszać" naszego NH o drobnostki to standard CASE wyjdzie taniej

 

Prosta sprawa idąc do dealera jakiejkolwiek marki trzeba się zapoznać z ofertą we własnym zakresie by sprzedający wiedział z kim ma do czynienia, a nie brać bo taniej wyszło niż u innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Ja z ciekawości ostatnio wyceniłem NH T6.165 AC- do tego TUZ, miękka oś i amort. kab. silniejszy podnośnik, 4 pary hydr, automatyczny zaczep,  HTS II, fotel pasażera, niski dach, opony standard nie wiem jakiej marki, jeden kogut za 280netto

I teraz mam dylemat bo sugerował mi t7.175 żebym się nad nim zastanowił ale już na RC lub PC bo AC to nie na mój budżet  :P

 

A od sierpnia ponoć wszystko w górę o 5tys. ze względu na homologację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj