kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Kos_pl    107
Napisano (edytowany)

Według katalogu T6 125 występuje tylko ze skrzynią EC, na pewno więc tak też jest. Amortyzacja przedniej osi w T5 nie jest w standardzie. Jest tylko możliwość jej dokupienia, w starszych modelach T5 nie było w ogóle takiej możliwości. Ale nie wiem czy warto, bo działa ona dość przeciętnie a kosztuje kilkanaście tys. zł, lecz z 5-6 tys. zł taniej niż u JD, ale tls u JD działa raczej skuteczniej.

 

@vodz

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/171508-ceny-ci%C4%85gnik%C3%B3w-2017/page-14?do=findComment&comment=2068498

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Orientuje się ktoś w cenie NH T6.145. Wyjściowo dostałem cenę 266. Z wyposażenia dobrany przedni tuz, amortyzacja osi, 17 nadbieg, i tryb automatyczny skrzyni. Jak myślicie do ilu można zbić cenę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
Napisano (edytowany)

Zobacz co powiedzą na 243 tys. zł. Bo więcej to on wart nie jest w porównaniu z NH T6 125 w podobnym wyposażeniu, ale bez amortyzacji przedniej osi.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

@bartek72511 u kogo tą cena latwiles? Ja wczoraj za t6 125 w takim samym wyposażeniu ale bez osi dostałem ofke na 243 tyś. Strasznie drogo mi się widzi jak na ciągniki 120km..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

@bartek72511 u kogo tą cena latwiles? Ja wczoraj za t6 125 w takim samym wyposażeniu ale bez osi dostałem ofke na 243 tyś. Strasznie drogo mi się widzi jak na ciągniki 120km..

hehe straszne te ceny porownaj je z valtra ... z osia wersja full 275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

A co powiecie na cenę 265 netto za T6.175 (starszy model, 6 cyl). z wyposażenia to miękka oś, tuz,obciążnik, mocniejsza pompa, automatyczne stabilizatory z tyłu, 17/16 eco, automatyczna zmiana przełożeń, system sekwencji na uwrociach , 4 pary wyjść hydraulicznych, auto wom, pneumatyka jedno i dwuobwodowa . Całość na oponach michelin multibib (520 przód i 650 tył ).  Cena taka sama jak za nowego T6.145 w podobnym wyposażeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    330

hehe straszne te ceny porownaj je z valtra ... z osia wersja full 275

No ale to valtra i na Full, odejmij z 18 tys na oske i wcale niezle wychodzi valtra do nh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

czy ktos  z użytkowników orientował sie w cenach nowych steyr multi lub casse luxxum w wersji 100 km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloss    1

luxxum 107km tuz, wom,  amortyzacja osi i kabiny, mocniejsza pompa 240k netto ale to nie ostateczna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

luxxum 107km tuz, wom,  amortyzacja osi i kabiny, mocniejsza pompa 240k netto ale to nie ostateczna cena

u jakiego dilera? czyli 100 km bez tych dodatków  jak  tuz wom i obu amortyzacji powinien raczej  kosztowac poniżej 200 netto a nie 230 jak mi powiedziano 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Zna ktoś cenę NH T7.260 lub mniejszego modelu nie wiem jaki tam jest T.7245 ? Jak ocenicie ten ciągnik? Lepszy NH czy Case Puma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestek666    1

Który jest lepszy pod względem mechanicznym i jakości wykonania:NH,CASE czy Steyr? Chodzi mi o serię 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupeq    0

hehe straszne te ceny porownaj je z valtra ... z osia wersja full 275

 

Co to za model valtry, jaka wersja, ile koni, jaki rocznik i gdzie takie sprzedają?

 

 

u jakiego dilera? czyli 100 km bez tych dodatków  jak  tuz wom i obu amortyzacji powinien raczej  kosztowac poniżej 200 netto a nie 230 jak mi powiedziano 

 

Coś podobnego za 110 km. 110 w cenie 100 jako że dają upust teraz usłyszałem w techpomie krzywonos. Żeby nie wyjąca skrzynia to ciągniczek jak się patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

Dziś wynegocjowana cena na t6.125 z turem auto shift obciążniki na tylne kola skrzynia 16x16 plus inne szmery bajery za 240 tyś netto. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

Inne szmery bajery czyli ? Napisz więcej szczegółów, jakie koła, jaka pompa, siłowniki, co ma  w środku itp. I jaki diler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupeq    0

luxxum nie wyje. tam jest skrzynia 32x32 

 

Wyje Szczególnie pod obciążeniem na małych prędkościach(żółw). Dla tych co nie jeździli a nie chcą odwiedzać dilera -> judup :

- końcówka filmu.

 

W porównaniu do comandquada, quadriszifta czy dyna4-6 to jest mega głośna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Stoję przed wyborem nowego ciągnika. Nie ukrywam, że cena gra prawie najważniejszą rolę, dlatego czy ktoś mógłby powiedzieć jak kształtują się ceny następujących ciągników:

- Case IH Luxxum 110 (amortyzacja kabiny, osi przedniej, pompa 100l/min)

- New Holland T5 110 (amortyzacja kabiny, osi przedniej, pompa 80l/min, przekładnia 16x16)

Swoją drogą jaki ciągnik byście osobiście polecili, co w nich zasługuje na uznanie, a co na krytykę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

NH T5 110 - amortyzacja kabiny, skrzynia EC, koła tył 540 r38, przodu nie pamiętam, obciążniki z przodu cena 180 tyś zł netto. Wszystkich szczegółów nie znam, ponieważ byłem w innej sprawie i zapytałem z ciekawości.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba333    14

z nowej serii za t5.100  kola 540 tyl i 440 przod R38 i R24 amortyzacja kabiny obciazniki tył 2 pary wyjsc hydraulicznych regulowanych i pneumatyka idzie za 180-185 tys kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

a ten nh z nowej serii?? czy z placu?

 

Stoi na placu, w maju przywieziony, nowa seria.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj