kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

kewin123    43

 

"Case luxxum 110 - mocniejsza hydraulika 100l, opony 540, komplet obcianikow 215tys netto cena uzyskana telefonicznie"

Wypowiedź jednego z userów tego forum z października 2016.

Możliwe więc jest to, że te 230 tys zł netto za Luxxum 100 to jakaś pomyłka.

 

no nie wiem , opony takie same podawałem-540 z tyłu- hydraulika tez ,obciążniki na tylne koła bo ciągnik do ładowacza a jakies podwyżki w CNH były po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Jak robi się ruch robią się podwyżki.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba333    14

A t5.100 opony 440przod 540r38 tył mocniejsza pompa pneumatyka szyberdach 3predkosci walka 2pary wyjść hydrauliki bez dodatkowego oświetlenia i amortyzacji kabiny za 186netto to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141

ja kupiłem t5 105 tylko poprzednie wydanie za 159tys. plus ledy, 3xhydraulika, 2 koguty, klakson fanfara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

On pytal o skrzynię jaka jest w t 5.105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

A jak ceny nh t6.125 czy odpowiednika maxxum?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba333    14

A do t5.100warto do płacić do amortyzowanej kabiny?ok 8tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98

@up T6.125 na amor. kabinie i z przednim tuzem bez womu 220 netto w promocji

Niech się w łby  peir.... Rok temu za maxxuma 110 w podstawie 190 tys wołali w krzywonosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Niech się w łby peir.... Rok temu za maxxuma 110 w podstawie 190 tys wołali w krzywonosi

Tak, ale pewnie tej starej serii byl ten maxxum bo teraz najmniejszy to 140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

@up T6.125 na amor. kabinie i z przednim tuzem bez womu 220 netto w promocji

 

Ceny kosmicznie poszły w górę, nie wiem jaka dalsza specyfikacja ale rok temu wynegocjowaliśmy za T6,165 też z tuzem fabrycznym za 200 tyś netto.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Vodz o co Ci chodzi? Maxxum, multicontroller, cvx najmniejsze są 115 nowe...
Sprzedaż cnh spadnie, za t5 teraz trzeba płacić jak za t6. Jd 6M na PQ pewnie wyjdzie kilka tys drożej patrzac na to co ludzie pisza...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
Napisano (edytowany)

Jak cennik 6 MC rozpoczyna się od 215 tys zł netto, to seria 6M na pewno nie jest tańsza. Za 200 tys. zł netto to można kupić najmniejszego przedstawiciela 5R z może kilkoma dodatkami, ale też nie za drogimi. Już prędzej Claasa Ariona 4xx znajdziesz w cenie około 200 tys zł netto w podstawie, ale też pewnie nie wyżej niż 410-420.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Ok Pedro2 mój błąd, cos mi sie zle zapamiętało, wszystko przez te moce z boost'u.
Na razie ciągniki się sprzedają, ale głównie te mechaniczne i "proste". NH zdrożał, ale i jd też oczywiście symetrycznie. Moze jesli sprzedaż bedzie spadać to i ceny spadną, a moze i nie, 250 brutto za takie pyrki 100 konne to jakies nieporozumienie a za jd jeszcze więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Paradoks polega na tym, ze właśnie 6mc jest w podobnej cenie co 6m. A 5r też w tyle nie zostaje tak jak mówisz trochę go dopozażyc to robi się gruba suma.
Ja porównuje nh t6 do 6m, a co do jakości itd jak przyjdzie mi dołożyć 10tys do 6m to nie ma się nad czym zastanawiać. Różnica 20-30tys jak było dawniej to już jest coś


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Witam.

 

Orientuje się ktoś w cenie NH TD 5 65 ? 4 gniazda hydrauliki reszta standard. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
Napisano (edytowany)

Oj, nie był bym pewien taniości serii 6M JD, pod koniec marca, oczywiście tego roku, ktoś na forum napisał, że na model 6120M dostał wstępną wycenę na 290 tys zł netto z tls i przednim tuz, reszta to niczym się nie wyróżniające wyposażenie, nie ma co się dziwić, że user się bulwersował. Moim zdaniem to też nie jest tanio. 6110M ile może być tańszy - 10 tys. zł netto, może 15-17 tys. zł netto. Więcej to raczej nie.

Z kolei w niemieckim konfiguratorze między 6105 MC a 6110M jest trochę ponad 8 tys. euro różnicy, więc też nie tak mało. edit: między 6120M a 6100M jest około 2 tys. euro różnicy, ale trudno to przełożyć na nasze złotówki, bo zastosowany kurs euro będzie trochę inny niż giełdowy.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

To chodziło chyba o 6130m lub 6135m za te 290 netto, a moze to juz bylo ponad 300, a nh t7.165 za 260 netto.
Ktos juz kupil t6.125 ciekawe ile kosztowałby jd w takim wyposarzeniu. Potem można debatować czy warto dołożyć czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Dokładnie, trzeba iść samemu negocjować co się chce i będzie pewne ludzie różnie piszą... tyle ze z tego co zauważyłem większość bierze jd na auto quad, nh na EC. w T6.125 wogole jest AC w opcji? Tls w jd 20tys, w nh t5 podobno w standardzie?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj