kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

c405    0

 

 

Co do cen Rolmaxu, proponuję pojechać do innego dealera, lub skontaktować się z dealerem chociazby z innego woj.

 

Mi cena przy T4.75 , jak się orientowalem w cenie, roznila sie w tym samy wyposazeniu o ponad 15 tys.zl :) Takze radze poświęcić trochę czasu, bo ceny wyjściowe są chyba z górnej półki.

Edytowano przez c405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

Co do cen Rolmaxu, proponuję pojechać do innego dealera, lub skontaktować się z dealerem chociazby z innego woj.

 

Mi cena przy T4.75 , jak się orientowalem w cenie, roznila sie w tym samy wyposazeniu o ponad 15 tys.zl :) Takze radze poświęcić trochę czasu, bo ceny wyjściowe są chyba z górnej półki.

 

 

Byłeś moze w warpolu agro ? tam jeszcze za stare modele proponują 160 w standardzie ( można zobaczyc na ich stronie) ... Mi rolmax wycenił kiedys T5.95 12x12 3 wyjscia tuz i reszta w standardzie, klima itp 190 netto


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c405    0

Już kiedyś pisałem, ze w Rolmax :


New Holland T4.75 power star, z pneumatyka, zaczepami klima, rewers hydrauliczny za 130tyś netto pierwsza wycena.

A w mazowieckim, dealer z grojca czy okolic,w tym samym wyposażeniu - 113 tys netto.

Po przedstawieniu tańszej oferty dealerowi z lubelskiego, oczywiscie niedowierzanie i zdziwienie,ale nowa wycena zmienila sie diametralnie:)

Edytowano przez c405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Byłeś moze w warpolu agro ? tam jeszcze za stare modele proponują 160 w standardzie ( można zobaczyc na ich stronie) ... Mi rolmax wycenił kiedys T5.95 12x12 3 wyjscia tuz i reszta w standardzie, klima itp 190 netto

To ja dałem 189tys netto za EC w najwyższej grupie wyposażenia tyle że "rok starszy"...

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

To ja dałem 189tys netto za EC w najwyższej grupie wyposażenia tyle że "rok starszy"...

 

 

To jaki dealer proponował ?


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
technik112    0

Witam, po negocjacjach stanęło na 300k brutto, Steyr 6140 w wyposażeniu: oryginalny tuz w odlewie, miękka oś (dodatkowo wzmocniona), miękka kabina, 4 pary wyjść sterowanych elektrozaworami, multikontroller, dodatkowy programowalny joystick w podłokietniku, opony 650/65,  tył, przód 540 Mitasa albo Michelin 650/60 i 520 przód, skrzynia 17/16 eco. Myślę, że to dobra cena. Co wy o tym sądzicie ?

Edytowano przez technik112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
technik112    0

CVT wiadomo:] Cena którą podałem to max co chcę przeznaczyć na ciągnik. A jak przeglądy w takich ciągnikach dużo jest tych punków kontrolnych, na które zwrócić uwagę? I jeszcze jedno wady/słabe punkty profików, bo w praktyce nie ma nic co by się nie psuło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maateusz2    0

witam chciałbym kupić case maxxum 115 jednak przeraża mnie dźwięk skrzyni biegów pod dużym obciążeniem skrzynia głośno wyje nie wiem czy jest to urok skrzyń 16x16, 16x17 w katalogu widziałem wersję 24x24 jest to wersja z biegami mechanicznymi i dwoma półbiegami czy te skrzynie też tak głośno pracują pytam bo nie mogę spotkać ciągnika z tą wersją wyposażenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ten typ tak ma, nie będzie głośniej ni ciszej tak powiedział serwisant w kabinie tego nie słychać.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

witam chciałbym kupić case maxxum 115 jednak przeraża mnie dźwięk skrzyni biegów pod dużym obciążeniem skrzynia głośno wyje nie wiem czy jest to urok skrzyń 16x16, 16x17 w katalogu widziałem wersję 24x24 jest to wersja z biegami mechanicznymi i dwoma półbiegami czy te skrzynie też tak głośno pracują pytam bo nie mogę spotkać ciągnika z tą wersją wyposażenia. 

 

 

To normalne nie masz sie co przerazać CNH tak ma... nie kupuj tej mechanicznej bo chyba juz jej wgl nie robią ... 16x16 to wygoda sama w sobie


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

t144  Activ cena jeszcze do dokładnego ustalenia

ale chyba nie mniej niż 330 tyś. netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maateusz2    0

dzięki za odpowiedź szkoda że ciągnik który tyle kosztuje tak poprostu ma że wyje a fabryka nic z tym nie robi;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

DF też podobne odgłosy wydaje, to nie jest wycie takie jak w c-360. Taki jest dźwięk pracy tej skrzyni.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Wycie w nh jest spowodowane przepływem oleju w skrzyni. To samo ma case i steyr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj