kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Pablo17    2

Jeśli kogos by interesowałą cena Case cvx130  sie waha w granicach 300 tyś netto , co do marki Steyr jest lepiej wykonana i ma tańsze wyposażenie dodatkowe z czym jest sporo tańsza.Prosiłbym o jakieś opinię co do Steyr 6125 Profi przedni tuz , miekka oś ,skrzynia 17x16 250 netto dobra cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweStevens    1

Witam. Jak obecnie z ceną New Holland T4 75 albo 85. Interesuje mnie dobra amortyzacja, skrzynia z półbiegami, rewers i pozycja pływająca na hydraulice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Orientuje się ktoś ile może kosztować Case Maxxum 120 CVX z przednim TUZem bez WOMu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    89

maxxum 110 skrzynia 24 - 170 netto, opony 600

skrzynia 16 190 netto

ośka 12tys

tuz- 7

bieg 17 - 2,5 tys

 

steyr to samo co farmal 95 upro na skrzyni zf 24 z oddzielnym olejem hydraulicznym - 190 netto

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANK    15

Mi za U pro 95 powiedzieli 180 z hakiem w zależności od wyposażenia, w 190 netto bez tuza bym się wyrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati5720    44

Zna ktoś może cenę case farmall 85a klima i rewers hydrauliczny ?


"John Deere bez kompromisów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elux    8

maxxum 110 skrzynia 24 - 170 netto, opony 600

skrzynia 16 190 netto

ośka 12tys

tuz- 7

bieg 17 - 2,5 tys

 

steyr to samo co farmal 95 upro na skrzyni zf 24 z oddzielnym olejem hydraulicznym - 190 netto

gdzie takie ceny? bo ja dziś otrzymałem znacznie gorszą ofertę na taki ciągnik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c405    0

Mi w lubelskim wycenil new h ollanda T4.75 power star na 130 tyś netto:) do negocjacji oczywiscie.

Wyposazenie:Klima, rewers hydrauliczny, 2 pary wyjść hydraulicznych, zaczepy tylne pociagowe, pneumatyka przyczep, Klima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

jaka cena maxxuma 110 16x16 opony 540 amortyzowana kabina 3 wyjscia wałek 540e/100 ? w lubelskim warpo l agro te z jest od NH


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

panowie steyr  6125 16x16  mocniejsza hydraulika amortyzacja osi i kabiny przedni TUZ za 230000netto mam czas do jutra na zamówienie co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    369

Moim zdaniem to również dobra cena. Wcześniej, jak rozmawialiśmy z dealerem to 265tyś brutto za podstawe powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

dzisiaj jak gadałem z dilerem to dorzucał albo obciążnik na przód albo pneumatykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj