kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

timasz    55

Może ktoś się oriętuje o cenie Case 170 puma skrzynia automat, przedni tuz, wyświetlacz , amortyzowana oś  szerokie gumy?

Jak dobrze poszukasz to i za okolo 310 tysi a moze i taniej kupisz taki ciagnik z cvx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Wie ktos juz cos o cenach nowej Pumy 150CVX? Jest ona u dilerow juz czy jeszcze nie dostepna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

jeszcze nie dostepna, prawdopodobnie pierwsze sztuki bedą po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

no przylaczam sie do pytania. i kiedy planuja produkcje zakonczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

teciagniki beda dostepne w 6 cyl do połowy przyszłego roku ze wzgledu na normy emisji spalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko    20

Ile trzeba teraz zapłacić za Case lub NH o mocy +-50KM
a jaka ewentualnie dopłata za przedni WOM może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

A jaka cena farmall 95 u i pro?

Sam jestem ciekaw...

zna ktoś może ceną nh t5.95 z EC ?

Ja w kwietniu kupiłem nowego ale 2014rok w grupie wyposażenia 500 za 189netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANK    15

105 u pro za 220 netto, po dobrych negocjacjach za 200 się kupi pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoopcio    3

Nh td5 105 z przednim tuzem i womem i pneumatyką za 148000 netto. 

Edytowano przez szoopcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopper5    85

A jaka cena farmall 95 u i pro?

Za U powiedzieli mi 184 tyś netto a Pro był droższy o ok 8 tyś 

Edytowano przez hopper5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopper5    85

Ztego co pamiętam to 2 biegi pod obciążeniem, przedni tuz, tylni most od pumy, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

@up jak żół i zając to jeden półbieg to w jd PQ są 3 połbiegi, w farmallu u przy skrzyni 24/24 można powiedzieć ze to 2 biegi zmieniane pod obciążeniem

 

u pro ma skrzynie 32/32, 4 biegi pod obciażeniem, 40 eko( 40 mamy przy ok 1700rpm) z automatyka zmiany biegów i automatycznym dobieraniem połbiegu przy zmianie biegu głowniego, cała skrzynia wygląda mniej wiecej tak że mamy 2 grupy wolne i szybkie, na każdej grupie mamy 4 biegi a na każdeym biegu mamy 4 biegi zmieniane pod obciązeniem,

Edytowano przez qazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

@up jak żół i zając to jeden półbieg to w jd PQ są 3 połbiegi, w farmallu u przy skrzyni 24/24 można powiedzieć ze to 2 biegi zmieniane pod obciążeniem

 

u pro ma skrzynie 32/32, 4 biegi pod obciażeniem, 40 eko( 40 mamy przy ok 1700rpm) z automatyka zmiany biegów i automatycznym dobieraniem połbiegu przy zmianie biegu głowniego, cała skrzynia wygląda mniej wiecej tak że mamy 2 grupy wolne i szybkie, na każdej grupie mamy 4 biegi a na każdeym biegu mamy 4 biegi zmieniane pod obciązeniem,

To w takin razie odpowiednik EC z biegami pałzającymi w NH ? Ja myślałem że U Pro ma full powershift - multicontroller bo niby nie ma odpowiednika U Pro w NH Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj