kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Arek    218

A myślicie, że profi classic 4110 albo 4120 warte swoich pieniędzy i da radę na ciężkiej ziemi z pługiem obracanym 3+1 i ciężką czterometrową broną...?

Chcę wymienić dwie polskie stare "szóstki" na coś takiego.

 

Popatrz sobie na gabarty tych ciągników i porównaj do starej szóstki... Wg. mnie nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaczaua    1

Popatrz sobie na gabarty tych ciągników i porównaj do starej szóstki... Wg. mnie nie da rady

 

Czyli mam szukać czegoś większego.... 

To na nówkę chyba mnie nie stać. :(

Ale tak dla porównania:

URSUS 1224: dł. max z obciąż. - 4640, szer. - 2270, rozstaw osi - 2695, masa z obciąż. - 5740

STEYR 4110: dł. max z obciąż. - 4292, szer. - 2205, rozstaw osi - 2387, masa z obciąż. - 5150

 

Słabo to wygląda... Dealer twierdzi, że hydraulika i moc wystarczą (chociaż przy pługu 3+1 w ciężkiej, suchej ziemi mam wątpliwości), ale przy tych wymiarach, to przednie kółka mogą być często w górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

to czas pomyśleć o przednim tuz plus obciążnik 0.5 t, ogólnie starsze ciągniki dobrze sobie radziły, teraz trzeba dobierać ciężkie serie bo w niektórych to niby moc jest ale do pracy z wom a przy niby dużej mocy nie nadają się one do zaczepienia konkretnej ciężkiej maszyny bo są zwyczajnie za krótkie, za wąskie i zbyt lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek    5

Czyli mam szukać czegoś większego.... 

To na nówkę chyba mnie nie stać. :(

Ale tak dla porównania:

URSUS 1224: dł. max z obciąż. - 4640, szer. - 2270, rozstaw osi - 2695, masa z obciąż. - 5740

STEYR 4110: dł. max z obciąż. - 4292, szer. - 2205, rozstaw osi - 2387, masa z obciąż. - 5150

 

Słabo to wygląda... Dealer twierdzi, że hydraulika i moc wystarczą (chociaż przy pługu 3+1 w ciężkiej, suchej ziemi mam wątpliwości), ale przy tych wymiarach, to przednie kółka mogą być często w górze.

 

Zainteresuj się Steyrem 6125 i wymiary będziesz miał jak w ursusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamtime18    1

hmm ja bym ci polecił Nh lub case z , wszystko tez zalezy z jakim wyposarzeniem chcesz. Lepiej z uboższym wyposarzeniem a wiekszy ciagnik , dla przykładu ciagnik o mocy 120KM a 140KM ceny sa bardzo zblizone do siebie , zapytaj sie innego przedstawiciela o steyr o wiekszy model to ci powinien nie duzo dac wyzsza cene  bo czasem jak zapytasz tego samego to bedziesz mial wieksza roznice, A ciagnik 110KM jest za maly na cięzka glebe chyba ze pług bedzie mial maly rozstaw ale wtedy np. przy sciernisku od kukurydzy (ziarnówka) słabo przyorzesz resztki , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Ciagniki z koncernu CNH wbrew obiegowej opinii nie są wcale takie złe sąsiad katuje 2szt i nie narzeka. Moim zdaniem kompromis pomiędzy klasą budżet a premium to NH T6.165 lub T6.175 6 cylindrów a ten mniejszy 125 konny mozna zamapowac na 140KM cena hm.... 205 netto załózmy...

 

I jesli ciagnik nie pracuje więcej niż 300 godz rocznie to nie ma sensu przeinwestowywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaczaua    1

Myślę, że 300h to jest max. Dlatego, żeby nie przeinwestować zacząłem się teraz poważnie zastanawiać nad "używką"....

W używkach w tym temacie pozostaje tylko CASE i chyba maxxum 125.... Co Wy na to?

Jeżeli chodzi o klasę budżet, to w marce STEYR niżej nie zejdę, bo rozważałem PROFI CLASSIC :unsure:

Alternatywnie w używkach myślałem jeszcze o CLAAS ARES 697, ale ktoś mnie może mnie zgasić, że to marka nie na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalsoft    22

a co koledzy sądzicie o Case Puma 145 w skrzyni 19/6 mam ofertę 280 tys, z miękką osią tuzem , balastem, amortyzowaną kabiną, wzmacnianymi siłownikami z tylu, komplet oswietlenia , opony 650 tył a 540 chyba przód mischelin???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

za ta 145 multicontroller z oska itp to mozna dac 260 netto, taki sam ciagnik kupil znajomy tyle ze jeszcze z przednim wom wlasnie za 260 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

case puma 145 cvx, miekka kabina, oska przednia, hydraulika na elektrozaworach i i asf ten większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matel90m    1

no dokładnie puma sprzęt konkret. z chęcią odstąpie swojego, którego zamówiłem za 280 netto, bo u mnie troche plany się zmieniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafals2    6

Ile kosztuje case maxxum multicontroler 130 i cvx 130 czy on różni się tylko tym że ma automatyczna skrzynie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    421

Z dnia dzisiejszegho ciagnik t7.210 u mnie na testach, skrzynia autocommand z tym dużym wyswielaczem, przedni tuz, i takie tam pierdoły a i te malowanie ciemny niebieski cena w granicach 330 netto. Bardzo fajnie sie pracuje na tej skrzyni naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Ja za T7.210 AC z w/w konfiguracją w 2012r dałem 300netto tyle że nie Blue Power bo na taką pierdołę szkoda mi było kasy...

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Dokładnie 43 km/h. Zadowolony ale teraz wziął bym T7.220 bo przekładnia jest super wygodna ale zabiera trochę koni. Teraz ciągnik mam po programie i jest dużo lepiej. Przekładni bym nie zmienił. W drugim smerfie mam Electro Command i nie jest zła ale do bezstopniówki jej daleko...

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr30piotr    168

ja  mam też EC w jednym i cały czas się zastanawiam ale jednak chyba będzie PC jest trochę tańszy i mocniejszy, a 220 to już duża siódemka i spora różnica w cenie zapewne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario504    0

Może ktoś się oriętuje o cenie Case 170 puma skrzynia automat, przedni tuz, wyświetlacz , amortyzowana oś  szerokie gumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj